SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa wisząca Dark Bridge Zobacz większe

Lampa wisząca Dark Bridge

KOD: 250sddarkbridge

ID: 98011

Rodzaj lampyLampa wisząca
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantGeorges Seris
ProducentDark
MateriałMetal
MateriałStal
Kraj pochodzeniaBelgia

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Dark Bridge

Metalowa lampa wisząca

Projektant: Georges Seris
Rodzaj: Lampa wisząca

Opis

Bridge to zawieszana metalowa lampa.

E27
QD45 (MAX 42 W)
TCA-SE P45 (MAX 11 W)
LED P45 (MAX 12 W) )

Bridge to kaseton, który rozprasza światło przez kolorowe panele z pleksiglasu. Otwarte krawędzie podkreślają kształt tego przewiewnego, lekkiego projektu. Smukła aluminiowa rama w stylu „meccano” mocowana jest cienkimi metalowymi linkami. Kolory są czerwone transparentne, niebieskie transparentne, zielone transparentne i zaskakująco transparentne mokka.

Georges Seris

Georges Seris - zdjęcie projektantaJest francuskim projektantem.

Tagi

Ciemny, Georges Seris, Most, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy wiszące, lampa wisząca, Współczesne lampy wiszące w stylu; Metalowe lampy wiszące, Lampy wiszące ze stali, Lampy wiszące LED; Lampy wiszące Direct Light, Fluorescencyjne lampy wiszące

Napisz opinię

Lampa wisząca Dark Bridge

Lampa wisząca Dark Bridge

Bridge to zawieszana metalowa lampa. E27 QD45 (MAX 42 W) TCA-SE P45 (MAX 11 W) LED P45 (MAX 12 W) Bridge to kaseton, który rozprasza światło przez kolorowe panele z pleksiglasu. Otwarte krawędzie podkreślają kształt tego przewiewnego, lekkiego projektu. Smukła aluminiowa rama w stylu „meccano” mocowana jest cienkimi metalowymi linkami. Kolory są czerwone transparentne, niebieskie transparentne, zielone transparentne i zaskakująco transparentne mokka.

Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 REGNUM Róża Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Powstańców 6, 48-250 Głogówek