SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa wisząca Tonin Casa Goldie Zobacz większe

Lampa wisząca Tonin Casa Goldie

KOD: 250sdtonincasagoldie

ID: 97907

Rodzaj lampyLampa wisząca
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantAngelo Tomaiuolo
ProducentTonin Casa
MateriałCeramika
MateriałMateriały ceramiczne
Kraj pochodzeniaWłochy

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Tonin Casa Goldie

Ceramiczna lampa wisząca

Projektant: Angelo Tomaiuolo
Rodzaj: Lampa wisząca

Dane techniczne

9106
(a) ř 17 h 27 mm
(b) ř 21 h 22 mm
(c) ř 38 h 22 mm
9106m
(a) ř 17 h 27 mm
(b) ř 21 h 22 mm
(c) ř 38 h 22 mm

Opis

Trzy wersje lampy, przypominające odwrócone kieliszki do wina; nieograniczone kolory, malowanie struktury ceramicznej; ciche i miękkie światło wpadające z góry, do lampy wiszącej, która może być jednocześnie dyskretna i efektowna, w każdym pomieszczeniu.

Angelo Tomaiuolo

Angelo Tomaiuolo - zdjęcie projektantaAngelo Tomaiuolo ukończył studia architektoniczne z najwyższym wyróżnieniem na Uniwersytecie we Florencji w 2001 roku. W tym samym roku zdobył II nagrodę w Międzynarodowym Konkursie Projektowym Muzeum Planetarno-Naukowego w Cosenza i rozpoczął współpracę z firmą Primadesign, zajmującą się zakończenia projektów mieszkaniowych i sklepów detalicznych Salvatore Ferragamo na całym świecie.
W 2004 roku rozpoczął współpracę z Matteo Thun & Partners w Mediolanie, zajmując się projektami hotelowymi i wypoczynkowymi, takimi jak Airport Stuttgart Mövenpick Hotel, NH Hotel w Mediolanie i kierował 63. Scenografia Festiwalu Filmowego w Wenecji.
W 2006 roku przeniósł się do Rzymu i rozpoczął współpracę z Massimiliano Fuksas Studio, odpowiedzialnym za projekt Armani Ginza Tower Flagship w Tokio. Będąc członkiem zespołu konkursowego i odpowiedzialnym za projekt zabudowy wnętrz zdobył I nagrodę w międzynarodowym konkursie Shenzhen Bao'an Int. Terminal lotniska w Chinach. Brał także udział w najważniejszych międzynarodowych konkursach, takich jak Gazprom City Competition w Sankt Petersburgu, La Defense Project Phare w Paryżu czy Nuragic & Contemporary Art Museum w Cagliari.
W 2007 roku założył własną firmę architektoniczną, która zajmuje się badania i rozwój nowych języków we współczesnej architekturze, wnętrzach i designie, na znak zrównoważenia środowiskowego i innowacji technologicznych. Następnie otrzymał wyróżnienie „best 30 concept” w Międzynarodowym Konkursie Colorsdesigner. W 2008 roku zdobył brązowy medal na Olimpiadzie Designu w Seulu za projekt pawilonu Dancing Water, a jego nazwisko zostało wpisane do Young Blood 08, rocznika włoskich talentów wspieranego przez Rząd Narodowy.

Tagi

Tonina Casa, Angelo Tomaiuolo, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy wiszące, lampa wisząca, Współczesne lampy wiszące w stylu; Ceramiczne lampy wiszące, Materiały ceramiczne Lampy wiszące, Lampy wiszące Direct Light

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Szukasz innych plików / modeli tego produktu?

Napisz do nas, a pomożemy ci je znaleźć.

Napisz opinię

Lampa wisząca Tonin Casa Goldie

Lampa wisząca Tonin Casa Goldie

Trzy wersje lampy, przypominające kieliszki do góry nogami: nieograniczone kolory, malowanie ceramicznej struktury: ciche i miękkie światło padające z góry, dla lampy wiszącej, która może być jednocześnie dyskretna i efektowna, w każdym pomieszczeniu.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek