SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa wisząca Stilnovo Quad_P9 Zobacz większe

Lampa wisząca Stilnovo Quad_P9

KOD: 250sdstilnovoquad_p9

ID: 97858

Rok produkcji2018
Rodzaj lampyLampa wisząca
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantPio&Titotoso
ProducentStilnovo
MateriałMetal
MateriałAluminium
MateriałAluminium malowane proszkowo
Kraj pochodzeniaWłochy

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Stilnovo Quad_P9

Aluminiowa lampa wisząca LED

Projektant: Pio&Titotoso
Rodzaj: Lampa wisząca
Rok produkcji: 2018

Dane techniczne

szer. 142,2 x dł. 82,7 x wys. maks. 500 mm

Opis

Quad_P9 to lampa wisząca z modułami z aluminium malowanego na biało lub czarno, klosz z przezroczystego poliwęglanu. Pojedyncza lub podwójna emisja światła topLED z możliwością ściemniania. Rozeta sufitowa z metalu malowanego na biało lub czarno. Kable nośne w stalowym, przezroczystym przewodzie.

Źródło światła:
-LED 89 W 1850 mA

Quad to kolekcja lamp wiszących składających się z zestawu wielu kwadratowych modułów, które emitują światło pośrednie lub o podwójnej emisji, które delikatnie rozszerza się w przestrzeni. Przegubowy projekt tworzy prawdziwie sugestywną atmosferę.

Kolekcja lamp sufitowych z podwójną emisją, pomyślana jako celebracja kwadratowego modułu, który się mnoży, tworząc nowe kompozycje w przestrzeni. Źródło światła LED jest przechowywane wewnątrz modułów, które wtapiając się w misterną aluminiową konstrukcję, rozprowadzają pośrednie światło w pomieszczeniu. Inne źródła znajdujące się na dolnej powierzchni emitują rozproszone w kierunku poziomu poniżej. Światło występuje w modułach po trzy, siedem, dziewięć lub dwanaście kwadratów w kolorze białym lub czarnym.

Pio&Titotoso

Pio&Titotoso - zdjęcie projektantaBracia, urodzeni w Wenecji, w 1973 Pio i 1971 Tito. W Wenecji ukończył studia architektoniczne w 1998 roku. Od 1996 roku rozpoczynam pracę w społeczeństwie, pracując przy projektach budowlanych przy udziale w krajowych i międzynarodowych konkursach.
Współpracuję również w zakresie projektowania wnętrz, współpracując z najbardziej wykwalifikowanymi firmami (Artemide, Foscarini, Vistosi, Leucos, Rezek, Studio Italia Design, za oświetlenie i projekt Alessi, E-my, Colombo, Metalco, Rossi di Albizzate, Frighetto, Fly Line, Doimo, Segis za meble).
Współpracownicy do projektowania stoisk, wystaw, sklepów, biur i magazynów dla kilku firm, dbając o wizerunek i grafikę.

Tagi

Stilnovo, PIO&TITOTOSO, Czwórka, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy wiszące, lampa wisząca, Współczesne lampy wiszące w stylu; Aluminiowe lampy wiszące, Metalowe lampy wiszące, Lampy wiszące z aluminium malowanego proszkowo; Lampy wiszące LED; Lampy wiszące światła bezpośredniego i pośredniego

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa wisząca Stilnovo Quad_P9

Lampa wisząca Stilnovo Quad_P9

Quad_P9 to lampa wisząca z modułami z aluminium malowanego na biało lub na czarno, klosz z przezroczystego poliwęglanu. Pojedyncza lub podwójna emisja światła topLED z możliwością ściemniania. Rozeta sufitowa z metalu malowanego na biało lub czarno. Kable nośne w stalowym, przezroczystym przewodzie. Źródło światła: -LED 89 W 1850 mA Quad to kolekcja lamp wiszących składająca się z zespołu wielu kwadratowych modułów, które emitują pośrednie lub podwójne światło która delikatnie rozszerza się w przestrzeni. Przegubowy projekt tworzy prawdziwie sugestywną atmosferę. Kolekcja lamp sufitowych z podwójną emisją, pomyślana jako celebracja kwadratowego modułu, który się mnoży, tworząc nowe kompozycje w przestrzeni. Źródło światła LED jest przechowywane wewnątrz modułów, które wtapiając się w misterną aluminiową konstrukcję, rozprowadzają pośrednie światło w pomieszczeniu. Inne źródła znajdujące się na dolnej powierzchni emitują rozproszone w kierunku poziomu poniżej. Światło występuje w modułach po trzy, siedem, dziewięć lub dwanaście kwadratów w kolorze białym lub czarnym.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek