SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa wisząca Quadrifoglio Group Drink Zobacz większe

Lampa wisząca Quadrifoglio Group Drink

KOD: 250sdquadrifogliogroupdrink

ID: 97683

Rodzaj lampyLampa wisząca
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantVicente Garcia Jimenez
ProjektantEnrico Franzolini
ProducentQuadrifoglio Group
MateriałWłókno węglowe
MateriałInne
Kraj pochodzeniaWłochy

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Quadrifoglio Group Drink

Lampa wisząca LED z włókna węglowego

Projektant: Enrico Franzolini, Vicente Garcia Jimenez
Rodzaj: Lampa wisząca

Opis

Lampa wisząca z włókna węglowego lub kompozytu malowanego włóknem szklanym. Na życzenie dostępny dowolny kolor.

Kolekcja składająca się z lamp podłogowych, sufitowych i podwieszanych z czarnego włókna węglowego z metalową podstawą pomalowaną na czarno lub z malowanego kompozytowego włókna szklanego, obrót 360° i kąt nachylenia 15°. Wersja zwieszana jest dostępna z pojedynczymi lub podwójnymi pachołkami w trzech różnych długościach 63 cm, 127 cm i 175 cm.

Enrico Franzolini

Enrico Franzolini - zdjęcie projektantaUrodzony w Udine w 1952 roku. Studiował we Florencji i ukończył architekturę na Uniwersytecie Weneckim. W 1972 został zaproszony na 36. Biennale Sztuki Zdobniczej w Wenecji, prezentując dwa obiekty wyprodukowane przez manufakturę szkła Livio Seguso na Murano. W 1978 roku jego pierwsza osobista wystawa w Galerii Plurima w Udine zapoczątkowała jego zainteresowanie architekturą minimalną. Jednocześnie jednak zainteresował się architekturą oraz projektowaniem wnętrz i produktów.

Filmy

Tagi

Grupa Quadrifoglio, Enrico Franzolini, Vincente Garcia Jimenez, pić; Oświetlenie wewnętrzne, Lampy wiszące, lampa wisząca, Współczesne lampy wiszące w stylu; Lampy wiszące z włókna węglowego, Inne materiały Lampy wiszące, Lampy wiszące LED; Lampy wiszące Direct Light

Napisz opinię

Lampa wisząca Quadrifoglio Group Drink

Lampa wisząca Quadrifoglio Group Drink

Lampa wisząca z włókna węglowego lub kompozytu malowanego włóknem szklanym. Na życzenie dostępny dowolny kolor. Kolekcja składająca się z lamp podłogowych, sufitowych i podwieszanych z czarnego włókna węglowego z metalową podstawą pomalowaną na czarno lub z malowanego kompozytowego włókna szklanego, obrót 360° i kąt nachylenia 15°. Wersja zwieszana jest dostępna z pojedynczymi lub podwójnymi pachołkami w trzech różnych długościach 63 cm, 127 cm i 175 cm.

Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 REGNUM Róża Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Powstańców 6, 48-250 Głogówek