SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa wisząca Bloomboom Drop 68 Zobacz większe

Lampa wisząca Bloomboom Drop 68

KOD: 250sdbloomboomdrop68

ID: 97663

Rok produkcji2018
Rodzaj lampyLampa wisząca
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantFrançois-Marie Gerard
ProjektantIrma Birka
ProducentBloomboom
MateriałŻywica
MateriałMateriał syntetyczny
Kraj pochodzeniaFrancja

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Bloomboom Drop 68

Ręcznie robiona lampa wisząca z żywicy

Projektant: François-Marie Gerard, Irma Birka
Rodzaj: Lampa wisząca
Rok produkcji: 2018

Dane techniczne

ø 12,8 x wys.68 mm

Opis

Dzięki estetycznemu dążeniu do niezbędnej czystości, nowa kolekcja lamp Drop przypomina naturę, jej organiczne i mineralne formy, nadając jej silną i wyjątkową tożsamość. Jego produkcja w całości wykonana ręcznie w technice formowania rotacyjnego.

Źródło światła: żarówka led GU 10/7W / ciepła biel (2700-3200k)

François-Marie Gerard

François-Marie Gerard - zdjęcie projektantaFrançois-Marie GERARD jest francuskim projektantem tworzyw sztucznych. Ten samozwańczy człowiek ze świata dekoracji wystawowych i wydarzeń wykorzystuje techniki takie jak rzeźba, stolarstwo, malarstwo, aby swobodnie tworzyć własne kreacje.
Jego wysokie standardy wykończenia, jego wiedza i podejście techniczne umożliwiły mu pracować nad rozwojem dekoracji dla najbardziej prestiżowych marek, takich jak Vuitton, Hermès, Baccarat, Dior, Tiffany, Piaget, Tissot i wielu innych od ponad 25 lat.
Nasz „kreatywny w złotych rękach” projektuje i wyprodukowała w tradycyjny sposób wiele mebli i przedmiotów dla klientów prywatnych.
Spotkanie z Irmą BIRKĄ dało początek marce Bloomboom, mającej na celu urzeczywistnienie ich wspólnej wizji designu i jej harmonijnych linii.

Irma Birka

Irma Birka - zdjęcie projektantaIrma BIRKA to austriacka stylistka urodzona w Pradze. Jego wolny i twórczy duch został wyrzeźbiony i wymodelowany w studio Berçot, renomowanej paryskiej szkole mody, a także w Instituto Europeo di Design w Mediolanie.
Mieszkając w Paryżu, przez pięć lat pracowała jako projektantka mody, następnie przekształcony w edytora zdjęć i stylistę. Współpracuje z wieloma magazynami takimi jak Vogue Gioello, Vogue Pelle, Surface, VS, Vanity Fair, Elle Russie, Officiel Russie, Grazia Italy, Vanidad, Neo2, OOB, Red Collector, Spoon, Glint....
Irma nieustannie poszukuje nowych obszarów kreatywnej ekspresji i od dzieciństwa rozwijała swoją wielką pasję do projektowania.
Spotkanie z François-Marie GERARDEM dało początek tej pierwszej kolekcji lamp kwiatowych.

Tagi

Bloomboom, François-Marie GERARD, Irma BIRKA, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy wiszące, lampa wisząca, Współczesne lampy wiszące w stylu; Żywiczne lampy wiszące, Lampy wiszące z materiałów syntetycznych, Lampy wiszące LED; Lampy wiszące Direct Light, Ręcznie robione lampy wiszące

Napisz opinię

Lampa wisząca Bloomboom Drop 68

Lampa wisząca Bloomboom Drop 68

Dzięki estetycznemu dążeniu do niezbędnej czystości, nowa kolekcja lamp Drop przypomina naturę, jej organiczne i mineralne formy, nadając jej silną i wyjątkową tożsamość. Jego wykonanie w całości ręcznie wykonane techniką formowania rotacyjnego. Źródło światła: żarówka led GU 10/7W/ciepła biel (2700-3200k)

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek