SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa wisząca Cangini & Tucci Lady Louis Zobacz większe

Lampa wisząca Cangini & Tucci Lady Louis

KOD: 250sdcangini&tucciladylouis

ID: 97591

Rok produkcji2019
Rodzaj lampyLampa wisząca
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantAlberto Manzoni
ProducentCangini & Tucci
MateriałSzkło dmuchane
MateriałSzkło
Kraj pochodzeniaWłochy

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Cangini & Tucci Lady Louis

Lampa wisząca

Projektant: Alberto Manzoni
Rodzaj: Lampa wisząca
Rok produkcji: 2019

Opis

Valaida Snow była świetnym trębaczem i śpiewaczką lat trzydziestych, prawdopodobnie pionierem trębaczy, oprócz tego, że była znakomitą śpiewaczką i uznanym aranżerem. Urodzona 2 czerwca 1905 roku w Chattanooga w stanie Tennessee była znana jako "Królowa Trąbki i Pieśni", "Kobieta Louis Armstrong", "Little Louis" i "Lady Louis". Utalentowana i wyjątkowa zawodniczka, ekscytująca wokalistka, atrakcyjna, doskonała tancerka i nieodparta performerka, popularna dzięki hipnotycznemu scattingowi i wyjątkowej charyzmie. Ta lampa jest hołdem dla pracy i kariery Valaidy wszystkich ciężko pracujących kobiet, które zajęły się pracą męską, świecąc światłem sztuki, wyobraźni i kreatywności.
Lampa z opalowego szkła w kształcie trąbki o kulistej sylwetce, delikatnie rozpraszająca światło. Trójwymiarowy system lamp wiszących z różnymi rodzajami wykończeń i kolorów, w tym metalicznym złotem i nieprzezroczystym wykończeniem.

Alberto Manzoni

Alberto Manzoni - zdjęcie projektantaNato a Cesena nel 1983, studia wzornictwa przemysłowego w Firenze, poi al Politecnico di Milano. Strategiczne esperto dizajnerskie w swojej działalności współpracowało z wieloma firmami Panasonic, B&B Italia, Technogym e Chicco. Ora jest dyrektorem Politechniki w Mediolanie, fundatorem i kierownikiem ds. projektowania w firmie Labomaki srl. „Design per me è ricerca, innovazione e cultura”.

Tagi

Cangini i Tucci, Alberto Manzoniego, Pani Ludwika; Oświetlenie wewnętrzne, Lampy wiszące, lampa wisząca, Współczesne lampy wiszące w stylu; Szklane lampy wiszące, Lampy wiszące ze szkła dmuchanego; Lampy wiszące Direct Light

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa wisząca Cangini & Tucci Lady Louis

Lampa wisząca Cangini & Tucci Lady Louis

Valaida Snow była świetnym trębaczem i śpiewaczką lat trzydziestych, prawdopodobnie pionierem trębaczy, oprócz tego, że była doskonałą śpiewaczką i uznanym aranżerem. Urodzona 2 czerwca 1905 roku w Chattanooga w stanie Tennessee była znana jako "Królowa Trąbki i Pieśni", "Kobieta Louis Armstrong", "Little Louis" i "Lady Louis". Utalentowana i wyjątkowa zawodniczka, ekscytująca wokalistka, atrakcyjna, doskonała tancerka i nieodparta performerka, popularna dzięki hipnotycznemu scattingowi i wyjątkowej charyzmie. Ta lampa jest hołdem złożonym pracy i karierze Valaidy wszystkich ciężko pracujących kobiet, które zajęły się pracą męską, świecąc światłem sztuki, wyobraźni i kreatywności. Lampa ze szkła opalowego w kształcie trąbki i kulistej sylwetce, delikatnie rozpraszająca światło. Trójwymiarowy system lamp wiszących z różnymi rodzajami wykończeń i kolorów, w tym metalicznym złotem i nieprzezroczystym wykończeniem.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek