SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa wisząca Zero Fog Zobacz większe

Lampa wisząca Zero Fog

KOD: 250sdzerofog

ID: 97414

Rok produkcji2014
Rodzaj lampyLampa wisząca
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantFront
ProducentZero
MateriałMetal
MateriałStal
Kraj pochodzeniaSzwecja

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Zero Fog

Lampa wisząca ze stali

Projektant: Front
Rodzaj: Lampa wisząca
Rok produkcji: 2014

Opis

FOG to lampa wisząca firmy Zero.  Bez widocznego źródła światła, Mgła wygląda jak płonąca planeta, mistyczna unosząca się kula. Szkło jest wypiaskowane od wewnątrz, stopniowo przechodząc od całkowitego zakrycia dna do zniknięcia w pobliżu metalowego gniazda, gdzie źródło światła jest dobrze ukryte. Mgła tworzy nowy efekt dzięki klasycznym materiałom i sprawdzonej technologii. Światło wydaje się wystrzeliwać z dna globu, emitując otaczającą poświatę, która unosi się jak magicznie ognista mgła. średnica 350 mm.

Front

Front - zdjęcie projektantaFRONT wystawiał w prestiżowych instytucjach, takich jak MoMA w Nowym Jorku, Victoria & Albert Museum w Londynie, London Design Museum czy National Museum w Sztokholmie. Grupa otrzymała również szereg nagród za wzornictwo, w tym „Designer of the Future” na ArtBasel Miami w 2007 roku. FRONT jest reprezentowany w zbiorach Muzeum Narodowego w Sztokholmie, Muzeum Wiktorii i Alberta w Londynie oraz Centrum Pompidou we Francji.

Filmy

Tagi

zero, Z PRZODU, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy wiszące, lampa wisząca, Współczesne lampy wiszące w stylu; Metalowe lampy wiszące, Lampy wiszące ze stali

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Szukasz innych plików / modeli tego produktu?

Napisz do nas, a pomożemy ci je znaleźć.

Napisz opinię

Lampa wisząca Zero Fog

Lampa wisząca Zero Fog

FOG to lampa wisząca firmy Zero. Bez widocznego źródła światła Mgła wygląda jak płonąca planeta, mistyczna unosząca się kula. Szkło jest wypiaskowane od wewnątrz, stopniowo przechodząc od całkowitego zakrycia dna do zniknięcia w pobliżu metalowego gniazda, gdzie źródło światła jest dobrze ukryte. Mgła tworzy nowy efekt dzięki klasycznym materiałom i sprawdzonej technologii. Światło wydaje się wystrzeliwać z dna globu, emitując otaczającą poświatę, która unosi się jak magicznie ognista mgła. średnica 350 mm.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Skargi 17, 48-250 Głogówek