SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa wisząca Hind Rabii Fico 1 Zobacz większe

Lampa wisząca Hind Rabii Fico 1

KOD: 250sdhindrabiifico1

ID: 97011

Rok produkcji2018
Rodzaj lampyLampa wisząca
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantChiaramonte Marin
ProducentHind Rabii
MateriałCeramika
MateriałMateriały ceramiczne
Kraj pochodzeniaBelgia
CenaCena od 897.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Hind Rabii Fico

Ceramiczna lampa wisząca LED

Projektant: Chiaramonte Marin
Rodzaj: Lampa wisząca
Rok produkcji: 2018

Opis

Podobnie jak owoc o tej samej nazwie (po włosku „figa”), który skrywa soczystą miazgę pod grubą skórką, tak i tutaj światło chroni ceramiczna skorupa zwisająca z taśmy jak z gałęzi drzewa. FICO występuje w trzech różnych kształtach.
Wykończenia: mastyks, czarny, biały,
Pas (skórzany): koniak, czarny, biały
E27 GLS120 LED 13W, 2700K, 1100lm
Ściemnialny (źródło nie dołączone )

Chiaramonte Marin

Chiaramonte Marin - zdjęcie projektantaPasja do przedmiotów rozumianych jako produkty przemysłowe jest spoiwem profesjonalnej współpracy pomiędzy Alfredo Chiaramonte i Marco Marin, promującej partnerów o tej samej nazwie Designstudio.
Różne działania doświadczane przez lata (wnętrza, grafika, projektowanie przemysłowe i oświetleniowe) doprowadzony do wiedzy mieszanej, zanieczyszczonej pomysłami rozwijanymi w wielu dziedzinach.
Długoletnie doświadczenie w pracy z hutami szkła Murano pozwoliło na połączenie dwóch pozornie odmiennych branż, tworząc gamę wyrobów szklanych dmuchanych przez Nasomoretti dla Emugroup, odpowiednio wiodące firmy w branży szkła Murano i mebli ogrodowych.
Alfredo Chiaramonte urodził się w Bolonii w 1961 roku i studiował na Wydziale Architektury Wenecji. Marco Marin urodził się w Wenecji w 1964 roku i ukończył Akademię Sztuk Pięknych ze specjalizacją w zakresie wzornictwa przemysłowego.
Pracowali ze znanymi firmami, takimi jak Miniforms, Emu Group, Bonaldo, Vistosi, Nasonmoretti, Andromeda International, Hoffman Italia , Renault Italia, Moulinex, Artificia, Gemina Publishing Group.
Wykładali w Europejskim Centrum Ochrony Dziedzictwa Architektonicznego w Wenecji.
Przez lata zdobyli wiele wyróżnień, a niektóre ich prace zostały wyeksponowane w stałych kolekcjach muzeów międzynarodowych, takich jak Museo Correr w Wenecji, Beaubourg w Paryżu, Moma w San Francisco i Biennale w Wenecji, kiedy współpracowali z Yoko Ono.

Filmy

Tagi

Tylne Rabii, Chiaramonte Marin, Fico, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy wiszące, lampa wisząca, Współczesne lampy wiszące w stylu; Ceramiczne lampy wiszące, Materiały ceramiczne Lampy wiszące, Lampy wiszące LED; Lampy wiszące Direct Light

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa wisząca Hind Rabii Fico 1

Lampa wisząca Hind Rabii Fico 1

Podobnie jak owoc o tej samej nazwie (po włosku „figa”), który skrywa soczystą miazgę pod grubą skórką, tak i tutaj światło chroni ceramiczna skorupa zwisająca z taśmy jak z gałęzi drzewa. FICO występuje w trzech różnych kształtach. Wykończenie: mastyks, czarny, biały, Pas (skóra): koniak, czarny, biały E27 GLS120 LED 13W, 2700K, 1100lm Ściemnialna (źródło nie jest dołączone )

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek