SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa wisząca Alma Light Supermoon Zobacz większe

Lampa wisząca Alma Light Supermoon

KOD: 250sdalmalightsupermoon

ID: 96981

Rok produkcji2017
Rodzaj lampyLampa wisząca
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantJosep Novell
ProjektantErnest Perera
ProducentAlma Light
MateriałPlastik
MateriałMetal
MateriałPolietylen (PE)
MateriałŻelazo
Kraj pochodzeniaHiszpania
CenaCena od 2615.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Alma Light Supermoon

Lampa wisząca LED

Projektant: Josep Novell, Ernest Perera
Rodzaj: Lampa wisząca
Rok produkcji: 2017

Opis

SUPERMOON, zaprojektowany przez Josepa Novella i Ernesta Pererę dla ALMA LIGHT, jest oszałamiający jak daglezja i jasna jak księżyc. Występuje w dwóch identycznych kształtach, różniących się jedynie sposobem umieszczenia: sufitowy, gdy jest montowany przy suficie, oraz podwieszany, z rozetą sufitową i kablem.
Możliwość obracania kloszy w każdym z „gałęzie” pozwalają modyfikować układ czterech księżyców na niezliczone sposoby, dając niepowtarzalne organiczne wrażenia. Również ściemnianie światła zwielokrotnia tę indywidualną personalizację.
SUPER MOON wykorzystuje technologię LED 40W, która ma niezwykły strumień świetlny 3500 lumenów w bardzo ładnym tonie 3000K, na każdym z księżyców. Struktura ma teksturę w kolorze białym, chociaż w razie potrzeby można ją dostosować w specjalnym kolorze.
Ta lampa sufitowa może oświetlać duże przestrzenie, takie jak sale hotelowe lub wysokie sufity na dużych powierzchniach, takich jak sale konferencyjne, muzea, atria lub centra handlowe.
IP20

Ernest Perera

Ernest Perera - zdjęcie projektantaErnest Perera Duran (1974) ukończył Wydział Sztuk Pięknych na Uniwersytecie w Barcelonie. Następnie studiował wzornictwo przemysłowe w szkole projektowania Elisava. Od 2004 roku koordynuje dział projektowy firmy Rumitag, aw 2005 roku założył firmę produkującą i dostarczającą wyposażenie wnętrz AMORDEMADRE www.amordemadre.com. Organizował różne warsztaty i konferencje dla takich grup jak Droog Design, Fabrica by Benetton, Treviso we Włoszech oraz firma zajmująca się meblami miejskimi Rovign. w Chorwacji. Z zorganizowanych przez niego wystaw zbiorowych możemy wymienić Re-frame w Sydney w 2006 roku, Transformer w galerii Opos w Mediolanie w 2006 roku oraz ComeBagAgain, wystawę designu i recyklingu, która odbyła się w Muzeum Sztuk Dekoracyjnych w Barcelonie. Jest również profesorem w szkołach Eliseva, EINA, ESDI, IDEP i Lai.

Tagi

Alma światło; Josepa Novella; Ernesta Perery, Super Księżyc, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy wiszące, lampa wisząca, Współczesne lampy wiszące w stylu; Metalowe lampy wiszące, Plastikowe lampy wiszące, Żelazne lampy wiszące, Lampy wiszące z polietylenu (PE), Lampy wiszące LED; Lampy wiszące obrotowe

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa wisząca Alma Light Supermoon

Lampa wisząca Alma Light Supermoon

SUPERMOON, zaprojektowany przez Josepa Novella i Ernesta Pererę dla ALMA LIGHT, jest oszałamiający jak daglezja i tak jasny jak księżyc. Występuje w dwóch identycznych kształtach, różniących się jedynie sposobem umieszczenia: sufitowym, gdy montowany jest przy suficie, oraz zwieszanym, z rozetą sufitową i kablem. Możliwość obracania kloszy w każdym z „gałęzie” pozwalają modyfikować układ czterech księżyców na niezliczone sposoby, dając niepowtarzalne organiczne wrażenia. Również ściemnianie światła zwielokrotnia tę indywidualną personalizację. SUPER MOON wykorzystuje technologię LED 40W, która ma niezwykły strumień świetlny 3500 lumenów w bardzo ładnym tonie 3000K, na każdym ze swoich księżyców. Struktura ma teksturę w kolorze białym, chociaż w razie potrzeby można ją dostosować w specjalnym kolorze. Ta lampa sufitowa może oświetlać duże przestrzenie, takie jak sale hotelowe lub wysokie sufity na dużych powierzchniach, takich jak sale konferencyjne, muzea, atria lub centra handlowe. IP20

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek