SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa wisząca Alma Light Moon Zobacz większe

Lampa wisząca Alma Light Moon

KOD: 250sd5850/011

ID: 96925

Rok produkcji2015
Rodzaj lampyLampa wisząca
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantErnest Perera
ProjektantJosep Novell
ProducentAlma Light
MateriałPolietylen (PE)
MateriałPlastik
Kraj pochodzeniaHiszpania
CenaCena od 652.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Alma Light Moon

Lampa wisząca LED

Projektant: Josep Novell, Ernest Perera
Rodzaj: Lampa wisząca
Rok produkcji: 2015
Kod produktu: 5850/011

Opis

Ten projekt autorstwa Josepa Novella i Ernesta Perery dla ALMA LIGHT przypomina zanikający księżyc, a jego oryginalny kształt zapewnia dużą wszechstronność, ponieważ można go instalować zarówno pojedynczo, jak i tworząc kombinacje.
Pojedyncza opcja zapewnia dobre doświetlenie pomieszczenia za pomocą płytki LED o mocy 40W, która ma spory strumień świetlny 3500 lumenów w bardzo ładnej tonacji 3000K. Instalowany w grupach, daje darmowe i nieograniczone możliwości pokrycia dużej powierzchni. Kompozycję uzyskuje się poprzez zainstalowanie kilku jednostek i obracanie jednego księżyca nad drugim, co umożliwia tworzenie łańcuchów lub wzorów o niezwykłej zwinności i różnorodności. Mocowanie ekranu za pomocą magnesów sprawia, że ​​jest to system bez błędów i łatwej manipulacji.
MOON, który jest dostępny zarówno w wersji wiszącej, jak i sufitowej, jest opcją do oświetlenia sufitowego lub ściennego, małej lub dużej skali, a jego oświetlenie LED pasuje idealnie wpasowuje się w bieżące potrzeby kontraktu.

IP20

Ernest Perera

Ernest Perera - zdjęcie projektantaErnest Perera Duran (1974) ukończył Wydział Sztuk Pięknych na Uniwersytecie w Barcelonie. Następnie studiował wzornictwo przemysłowe w szkole projektowania Elisava. Od 2004 roku koordynuje dział projektowy firmy Rumitag, aw 2005 roku założył firmę produkującą i dostarczającą wyposażenie wnętrz AMORDEMADRE www.amordemadre.com. Organizował różne warsztaty i konferencje dla takich grup jak Droog Design, Fabrica by Benetton, Treviso we Włoszech oraz firma zajmująca się meblami miejskimi Rovign. w Chorwacji. Z zorganizowanych przez niego wystaw zbiorowych możemy wymienić Re-frame w Sydney w 2006 roku, Transformer w galerii Opos w Mediolanie w 2006 roku oraz ComeBagAgain, wystawę designu i recyklingu, która odbyła się w Muzeum Sztuk Dekoracyjnych w Barcelonie. Jest również profesorem w szkołach Eliseva, EINA, ESDI, IDEP i Lai.

Tagi

Alma światło; Josepa Novella; Ernesta Perery, Księżyc, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy wiszące, lampa wisząca, Współczesne lampy wiszące w stylu; Plastikowe lampy wiszące, Lampy wiszące z polietylenu (PE), Lampy wiszące LED

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa wisząca Alma Light Moon

Lampa wisząca Alma Light Moon

Ten projekt autorstwa Josepa Novella i Ernesta Perera dla ALMA LIGHT przypomina zanikający księżyc, a jego oryginalny kształt zapewnia dużą wszechstronność, ponieważ może być instalowany zarówno indywidualnie, jak i tworząc kombinacje. Opcja indywidualna zapewnia dobre doświetlenie pomieszczenia za pomocą płytki LED o mocy 40W, która ma spory strumień świetlny 3500 lumenów w bardzo ładnej tonacji 3000K. Instalowany w grupach, daje darmowe i nieograniczone możliwości pokrycia dużej powierzchni. Kompozycję uzyskuje się poprzez zainstalowanie kilku jednostek i obracanie jednego księżyca nad drugim, co umożliwia tworzenie łańcuchów lub wzorów o niezwykłej zwinności i różnorodności. Mocowanie ekranu za pomocą magnesów sprawia, że ​​jest to system bezbłędny i łatwy w manipulacji. MOON, który jest dostępny zarówno w wersji wiszącej, jak i sufitowej, jest opcją do oświetlenia sufitowego lub ściennego, małej lub dużej skali, a jego oświetlenie LED pasuje idealnie wpisuje się w bieżące potrzeby kontraktu. IP20

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek