SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa wisząca Bover Mei 150 Zobacz większe

Lampa wisząca Bover Mei 150

KOD: 250sdbovermei150

ID: 96837

Rok produkcji2004
Rodzaj lampyLampa wisząca
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantJoana Bover
ProducentBover
MateriałTkanina
Kraj pochodzeniaHiszpania
CenaCena od 2163.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Bover Mei

Lampa wisząca z tkaniny

Projektant: Joana Bover
Rodzaj: Lampa wisząca
Rok produkcji: 2004

Opis

Mei 150 to tkaninowa lampa wisząca.
6 x 77 W EcoClassic A55 E-27 | 6 x 30 W CFL E-27 | 6 x 9 W LED A60 E-27
IP-20

Wykończenie:
Biały półprzezroczysty klosz wstążki
Kremowy półprzezroczysty klosz wstążki

Mei to rodzina wisiorków składająca się z różne kształty i linie, ale ze wspólnym mianownikiem: wstążką. Klosze wstęgowe są w całości wykonane w BOVER, począwszy od zgrzania ram do samego procesu wstęgowego. Pozwala nam to na pełną kontrolę jakości produktu, niestandardowego procesu i warunków dostawy. Lampy Mei doskonale nadają się do środowisk, w których wymagane jest ciepłe światło. W większości mają dużą średnicę, dzięki czemu zapewniają dobre bezpośrednie światło. Dyskretna i dekoracyjna, ponieważ jej mechaniczna struktura jest ukryta wewnątrz lampy, jakby były na drugim miejscu. Lampy są utrzymywane przez cienkie druciki napinacza, które zwiększają jej lekkość. Dzięki kolekcji Mei opracowaliśmy lampy na zamówienie o ważnych wymiarach i byliśmy w stanie wyprodukować wysokiej jakości opakowanie, aby zapewnić wysyłkę na cały świat.

Joana Bover

Joana Bover - zdjęcie projektantaW 1996 roku Joana Bover założyła Bover w Barcelonie w Hiszpanii. Zrodzona ze szkiców na serwetkach nabazgranych w restauracji, marka Bover sprzedaje teraz swój zróżnicowany profil produktów na całym świecie. Dziś pełny zespół szanowanych projektantów dołącza do Joany Bover w tworzeniu nowych doświadczeń oświetleniowych dla ludzi na całym świecie.
Pomimo ciągłego rozwoju marki Bover, Joana Bover nadal realizuje swoją pierwotną wizję. Wierzy w ponadczasowy design, równowagę między jakością a ceną oraz w obronę praw projektantów, którzy z trudem realizują produkty Bover.

Filmy

Tagi

GÓRNA, Joanna Bover, ja, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy wiszące, lampa wisząca, Współczesne lampy wiszące w stylu; Lampy wiszące z tkaniny; Lampy wiszące LED; Lampy wiszące Direct Light, Regulowane lampy wiszące

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa wisząca Bover Mei 150

Lampa wisząca Bover Mei 150

Mei 150 to lampa wisząca z tkaniny. 6 x 77 W EcoClassic A55 E-27 | 6 x 30 W CFL E-27 | 6 x 9 W LED A60 E-27 IP-20 Wykończenie: Biały półprzezroczysty klosz wstążki Kremowy półprzezroczysty klosz wstążki Mei to rodzina wisiorków złożona z różnych kształtów i linii, ale z wspólny mianownik: wstążka. Klosze wstęgowe są w całości wykonane w BOVER, począwszy od zgrzania ram do samego procesu wstęgowego. Pozwala nam to w pełni kontrolować jakość produktu, niestandardowy proces i warunki dostawy. Lampy Mei doskonale nadają się do środowisk, w których wymagane jest ciepłe światło. W większości mają dużą średnicę, dzięki czemu zapewniają dobre bezpośrednie światło. Dyskretna i dekoracyjna, ponieważ jej mechaniczna struktura jest ukryta wewnątrz lampy, jakby były na drugim miejscu. Lampy są utrzymywane przez cienkie druciki napinacza, które zwiększają jej lekkość. Dzięki kolekcji Mei opracowaliśmy lampy na zamówienie o ważnych wymiarach i byliśmy w stanie wyprodukować wysokiej jakości opakowanie, aby zapewnić wysyłkę na cały świat.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek