SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa wisząca Slamp Gemmy Dafne Zobacz większe

Lampa wisząca Slamp Gemmy Dafne

KOD: 250sdslampgemmydafne

ID: 96624

Rodzaj lampyLampa wisząca
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantCristina Croce
ProjektantManuel Wijffels
ProjektantTommaso Ragnisco
ProjektantAlessandro Spalletta
ProducentSlamp
MateriałPlastik
MateriałLentiflex®
Kraj pochodzeniaWłochy
CenaCena od 196.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Slamp Gemmy

Lampa wisząca LED Lentiflex®

Projektant: Tommaso Ragnisco, Cristina Croce, Alessandro Spalletta, Manuel Wijffels
Rodzaj: Lampa wisząca

Dane techniczne

ø 42 mm x wys. 34 mm / ø 16” x wys. 13" maksymalna długość kabla: 140 mm / 55"

Opis

Ta wszechstronna i dynamiczna kolekcja została zainspirowana wielościennymi aspektami klejnotów pustyni. Geometria lampy tworzy intrygujący współczesny i wyrafinowany efekt kalejdoskopu, który wzbogaci każde wnętrze. Kolekcja Gemmy obejmuje szeroką gamę kolorów, które bezproblemowo dopasowują się do każdej nowoczesnej przestrzeni.

KOLORY: Dafne
MATERIAŁY: Lentiflex®
ŹRÓDŁO ŚWIATŁA: Żarówki E27: 1 x 10W żarnik LED

Tommaso Ragnisco

Tommaso Ragnisco - zdjęcie projektantaUrodzony w 1971 roku w Rzymie, jestem ukochanym dzieckiem rzymskiego architekta, który lubi starożytną sztukę i nauczyciela Montessori, który ma tendencję do harmonijnego układania wszystkiego wokół siebie. Wychowała mnie też zakochana w filmach sardyńska historyczka, kochająca gospodyni domowa z pewnymi obawami i psychoanalityk z Lombardii z nerwami.??
Od urodzenia lubię konstruktywną konfrontację i dialog z moim bratem Emanuele, grafik i czuje się wzbogacony prawdziwymi spotkaniami i doświadczeniami. ?
Ukończyłem Wzornictwo Przemysłowe dzięki projektowi statku kosmicznego; jestem rzeźbiarzem, ilustratorem i projektantem; mam umiejętności tworzenia efektów specjalnych; a także wizażystka, scenografka filmowa i konstruktorka skomplikowanych urządzeń do nauki, interaktywnych maszyn dla muzeów.
W 1995 roku wraz z Cristiną Croce założyłam wraz z 4 innymi projektantami studio 21st Century Design, później nazwane 21 Lab. Realizowaliśmy projekty dla muzeów, projektowaliśmy eksponaty, tworzyliśmy efekty specjalne oraz pracowaliśmy przy produkcji filmowej i telewizyjnej m.in. z kanałami telewizyjnymi Studio Universal i Fox (Włochy).
Podążając za moją wielką pasją do kina wyprodukowaliśmy w 1995 roku krótkie "Cholera!" przez Davide Marengo; w 2000 roku krótkometrażową "Una Serata con il Dottor Hoffmann" Thorstena Kirchhoffa; w 2001 krótkometrażowy „Space Off” Tino Franco; w 2005 krótkometrażowy „Overdrive” Thorstena Kirchhoffa; w 2007 krótkometrażowy „Stracona energia” studentów IED, aw 2007 „Druga szansa” Tino Franco.

Alessandro Spalletta

Manuel Wijffels

Alessandro Spalletta - zdjęcie projektantaUrodzony w Rzymie, 1969, wykłada w różnych instytucjach edukacyjnych, m.in. ISIA w Rzymie i Istituto Europeo di Design. Stworzył Bottega Design i był jednym z właścicieli najbardziej eklektycznych agencji projektowych w Rzymie w latach 90-tych, specjalizujących się w kinie, telewizji, grafice i sztuce figuratywnej. Projektował scenografie i wystawy dla muzeów i ważnych naukowych serii RAI oraz projektował produkty i projekty dla Slamp, Tim-Alitalia, Ford, Toyota, Ferrero, Enel, Disney i Nestlè. Wyprodukował plany filmowe i produkcje wideo dla Fox/Sky i Universal, aw 2001 roku zdobył nagrodę dla młodzieży CompassoD'Oro za swój innowacyjny projekt dotyczący opieki zdrowotnej.
Manuel Wijffels - zdjęcie projektantaManuel Wijffels (1977) jest właścicielem i projektantem w Denovo Design, studiu wzornictwa przemysłowego z siedzibą w Eindhoven w Holandii. W 2001 roku ukończył Design Academy Eindhoven. Fascynuje go tworzenie innowacyjnych koncepcji przestrzeni publicznej, a nadchodzące pokolenie wyżu demograficznego określił jako ważną grupę docelową. Lubi opracowywać zrównoważone i dobrze przemyślane produkty, które sprawiają, że ludzie czują się energiczni i dumni. Jego podejście jest oddane i praktyczne. Jednym z najbardziej znanych produktów Denovo jest ławka dla seniorów Vivanti, która zaczęła działać lokalnie, a obecnie przejmuje wiele parków i chodników w całej Europie. Jego rzymskie wpływy i staż (w 21st Century Design w Rzymie) prawie 15 lat temu przyniósł mu zaprojektowanie Gemmy dla Slampa. Zaintrygowany odbiciami i załamaniami zaprojektował tę samą kolekcję w Lentilflex®. Wijffels był współzałożycielem Otherthings Design Festival i połączył siły w 2011 roku, aby opracować koncepcję Zona Ventosa, która odbywa się podczas Dutch Design Week.
... Więcej
... mniej

Filmy

Tagi

uderzenie, Tommaso Ragnisco, Cristina Croce, Alessandro Spalletta, Manuela Wijffelsa; Klejnot, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy wiszące, lampa wisząca, Współczesne lampy wiszące w stylu; Designerskie lampy wiszące, Plastikowe lampy wiszące, Lampy wiszące Lentiflex®, Lampy wiszące LED; Lampy wiszące światła bezpośredniego i pośredniego

Napisz opinię

Lampa wisząca Slamp Gemmy Dafne

Lampa wisząca Slamp Gemmy Dafne

Ta wszechstronna i dynamiczna kolekcja została zainspirowana wielościennymi aspektami klejnotów pustyni. Geometria lampy tworzy intrygujący współczesny i wyrafinowany efekt kalejdoskopu, który wzbogaci każde wnętrze. Kolekcja Gemmy obejmuje szeroką gamę kolorów, które bezproblemowo dopasowują się do każdej nowoczesnej przestrzeni. KOLORY: Dafne MATERIAŁY: Lentiflex® ŹRÓDŁO ŚWIATŁA: Żarówki E27: 1 x 10W żarnik LED

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek