SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa wisząca AndLight Pipeline Chandelier 8 Zobacz większe

Lampa wisząca AndLight Pipeline Chandelier 8

KOD: 250sdPIP-CHA-8

ID: 96525

Rok produkcji2019
Rodzaj lampyLampa wisząca
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantCaine Heintzman
ProducentAndLight
MateriałAluminium
MateriałMateriał kompozytowy
MateriałAkryl
MateriałMetal
Kraj pochodzeniaKanada
CenaCena od 15584.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

AndLight Pipeline

Żyrandol LED z aluminium i akrylu

Projektant: Caine Heintzman
Rodzaj: Lampa wisząca
Rok produkcji: 2019
Kod produktu: PIP-CHA-8

Opis

Pipeline 8 to zawieszana dioda LED z aluminium i akrylu.

ELEKTRYCZNA
– 21 x 5W LED
– 47 000 godzin Żywotność
– 90+ CRI
– Napięcie wejściowe 100–240 V + 277 V* dostępne tylko z zasilaczem 0–10
– W zestawie zintegrowany zasilacz 24 V DC
– Opcje ściemniania: ELV, 0–10, Dali

MATERIAŁY
– Korpus aluminiowy
– Odlew akrylowy

WYKOŃCZENIE STANDARDOWE
Czarny, szczotkowany, biały

WYKOŃCZENIA DEKORACYJNE
Mosiądz, miedź, niestandardowe

Z definicji, Żyrandol Pipeline ma cylindryczny układ liniowych oświetlonych sekcji, przyciętych metalowymi obręczami. Jego żyrandolowa oprawa proponuje niekonwencjonalne rozwiązanie oświetleniowe, które promieniuje i rozchodzi się z jego koncentrycznej struktury. 
Żyrandol Pipeline w nowej odsłonie oryginalnej serii Pipeline. Szkielet serii to pojedyncza liniowa lampa wisząca, dostępna w dwóch różnych długościach, którą można następnie zawieszać pojedynczo, sekwencyjnie lub łączyć w różnych rozmiarach i stylach łączenia. Rezultatem jest oprawa, którą można dopasować do dowolnego otoczenia i wyrazić dowolną wizję.
Wykorzystując liniowe elementy oryginalnej serii Pipeline, lufa wprowadza nowe złącze: łącząc wszystkie elementy razem, metalowa obręcz ma trzy średnice; oferując w ten sposób oprawę do projektów mieszkaniowych i komercyjnych na większą skalę.

PIPELINE jest kwintesencją modułowej oprawy oświetleniowej, ponieważ jej komponenty umożliwiają dopasowanie do konturów każdej przestrzeni.

Caine Heintzman

Caine Heintzman - zdjęcie projektantaWykształcony w zakresie wzornictwa przemysłowego na Emily Carr University of Art + Design i Kunsthochschule Berlin Weissensee, Caine Heintzman wcześnie zainteresował się oświetleniem. Podążając za tą skłonnością, jego ścieżka kariery skierowała się w kierunku przemysłu i doprowadziła go do zaprojektowania nagradzanych opraw oświetleniowych.
Zdolności Caine'a w zakresie technicznych rozwiązań oświetleniowych i głęboka wiedza historyczna nadają sens jego wizji. W połączeniu ze świadomością dziedziny, jej źródeł i wielu form, kontynuuje odkrywanie i wprowadzanie innowacji poprzez swoje projekty.

Filmy

Tagi

I lekki, Kaina Heintzmana, rurociąg, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy wiszące, lampa wisząca, Współczesne lampy wiszące w stylu; Aluminiowe lampy wiszące, Metalowe lampy wiszące, Lampy wiszące z materiału kompozytowego, Akrylowe lampy wiszące, Lampy wiszące LED; Lampy wiszące światła bezpośredniego i pośredniego, Żyrandole

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Szukasz innych plików / modeli tego produktu?

Napisz do nas, a pomożemy ci je znaleźć.

Napisz opinię

Lampa wisząca AndLight Pipeline Chandelier 8

Lampa wisząca AndLight Pipeline Chandelier 8

Pipeline 8 to zwieszana dioda LED z aluminium i akrylu. ELEKTRYCZNA – 21 x 5W LED – 47 000 godzin żywotności – 90+ CRI – Napięcie wejściowe 100–240V + 277V* dostępne tylko z zasilaczem 0–10 – W zestawie zintegrowany zasilacz 24V DC – Opcje ściemniania: ELV, 0–10, Dali MATERIAŁY – Obudowa aluminiowa – Lany akrylowy STANDARDOWE WYKOŃCZENIA Czarne, szczotkowane, białe WYKOŃCZENIA DEKORACYJNE Mosiądz, miedź, niestandardowe Z definicji żyrandol Pipeline charakteryzuje się cylindrycznym układem liniowych podświetlanych sekcji obciętych metalem obręcze. Jego żyrandolowa oprawa proponuje niekonwencjonalne rozwiązanie oświetleniowe, które promieniuje i rozprzestrzenia się z jego koncentrycznej struktury. Żyrandol Pipeline w nowej odsłonie oryginalnej serii Pipeline. Szkielet serii to pojedyncza liniowa lampa wisząca, dostępna w dwóch różnych długościach, którą można następnie zawieszać pojedynczo, sekwencyjnie lub łączyć w różnych rozmiarach i stylach łączenia. Rezultatem jest oprawa, którą można dopasować do dowolnego otoczenia i wyrazić każdą wizję. Wykorzystując liniowe elementy oryginalnej serii Pipeline, lufa wprowadza nowe złącze: łącząc wszystkie elementy razem, metalowa obręcz ma trzy średnice: oferując w ten sposób oprawę do projektów mieszkaniowych i komercyjnych na większą skalę. PIPELINE jest kwintesencją modułowej oprawy oświetleniowej, ponieważ jej komponenty umożliwiają dopasowanie do konturów każdej przestrzeni.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek