SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa wisząca Vertigo Bird Demijohn Zobacz większe

Lampa wisząca Vertigo Bird Demijohn

KOD: 250sdvertigobirddemijohn

ID: 96410

Rok produkcji2017
Rodzaj lampyLampa wisząca
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantArne Vehovar
ProducentVertigo Bird
MateriałMetal
MateriałDrewno
Kraj pochodzeniaSłowenia
CenaCena od 189.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Vertigo Bird Demijohn

Lampa wisząca halogenowa

Projektant: Arne Vehovar
Rodzaj: Lampa wisząca
Rok produkcji: 2017

Opis

Arne zaprojektował Demijohn, intuicyjną kontynuację poszukiwań Vertigo Birda polegającego na braniu przedmiotów codziennego użytku i przekształcaniu ich w źródła światła. Inspiracją dla Demijohn są butelki; te największe i najsmaczniejsze zakrzywione były najczęściej wypełnione upajająco pysznymi płynami, które załamywały światło późnego popołudnia w leniwe letnie dni i kończyły się błyskiem w oczach cieszących się zawartością butelki.

Prosty kształt, składający się z dwóch wszechobecnych materiałów, drewna i metalu, wydaje się zmieniać w ciągu dnia i w pełni ujawnia swoją prawdziwą formę dopiero po zapadnięciu nocy. Wtedy oprawa ujawnia się w mieszaninie miękkiego, ciepłego światła na naturalnym drewnie. Zastosowanie cienkich arkuszy naturalnego forniru sprawia, że ​​każda lampa nieznacznie różni się od pozostałych.

Arne Vehovar

Arne Vehovar - zdjęcie projektanta1991 ukończył studia na Wydziale Architektury w Lublanie – Słowenia
1995 tytuł magistra projektowania mebli w Royal College of Art w Londynie
Obecnie mieszka i pracuje jako architekt w Lublanie.

Tagi

Zawroty głowy ptak, Arne Vehovar, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy wiszące, lampa wisząca, Współczesne lampy wiszące w stylu; Lampy wiszące z drewna, Metalowe lampy wiszące, Lampy wiszące Direct Light, Halogenowe lampy wiszące

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa wisząca Vertigo Bird Demijohn

Lampa wisząca Vertigo Bird Demijohn

Arne zaprojektował Demijohn , intuicyjną kontynuację dążeń Vertigo Birda , aby wziąć przedmioty codziennego użytku i zamienić je w źródła światła. Inspiracją dla  Demijohna są butelki: te największe i najsmaczniejsze zakrzywione były najczęściej wypełnione upojnie pysznymi płynami, załamującymi światło późnego popołudnia leniwych letnich dni i kończące się błyskiem w oczach tych, którzy cieszą się zawartością butelki. Prosty kształt, składający się z dwóch wszechobecnych materiałów, drewna i metalu, wydaje się zmieniać w ciągu dnia i w pełni ujawnia swoją prawdziwą formę dopiero po zapadnięciu nocy. Wtedy oprawa ujawnia się w mieszaninie miękkiego, ciepłego światła na naturalnym drewnie. Zastosowanie cienkich arkuszy naturalnego forniru sprawia, że ​​każda lampa nieznacznie różni się od pozostałych.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek