SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa wisząca Urbi Et Orbi Tuuub Zobacz większe

Lampa wisząca Urbi Et Orbi Tuuub

KOD: 250sdurbietorbituuub

ID: 96365

Rok produkcji2019
Rodzaj lampyLampa wisząca
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantSotiris Lazou
ProducentUrbi Et Orbi
MateriałMateriały na bazie cementu
MateriałBeton
MateriałCement
Kraj pochodzeniaGrecja
CenaCena od 430.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Urbi Et Orbi Tuuub

Cementowa lampa wisząca LED

Projektant: Sotiris Lazou
Rodzaj: Lampa wisząca
Rok produkcji: 2019

Opis

Tuuub jest wykonany z betonu. Projekt autorstwa Sotiris Lazou designstudio w 2019 roku.
Beton jest niezwykle wytrzymałym materiałem, dzięki czemu może być szeroko stosowany w wielu zastosowaniach. Beton może jednak plamić, rysować lub pękać, jeśli nie jest używany z ostrożnością. Zachowuje się jak marmur, ceramika lub kamień.
Surowcem, z którego korzysta Urbi et Orbi, jest unikalna wzmocniona mieszanka cementu, dodatków uszlachetniających i specjalnych kruszyw.
Zawsze używaj miękkich gąbek. Zalecamy, aby nie pocierać powierzchni ostrymi przedmiotami, takimi jak drut, metalowe narzędzia czy twarde gąbki.

Sotiris Lazou

Sotiris Lazou - zdjęcie projektantaUrodzony w Atenach w 1965 roku, Sotiris Lazou studiował projektowanie wnętrz w ateńskich Technologicznych Instytucjach Edukacyjnych (TEI) oraz Wzornictwo Przemysłowe w Mediolanie na słynnej DOMUS ACADEMY 1991 (stypendium) pod kierunkiem profesorów AndreaBranzi, IsaoHosoe, Ezio Manzini.etc. Od 1992 roku projektuje meble i przedmioty dekoracyjne dla greckich firm. Był członkiem-założycielem Sekretariatu Wzornictwa Przemysłowego w Atenach i brał udział w wielu wystawach wzornictwa przemysłowego Wykładał w Technologicznych Instytucjach Edukacyjnych (TEI) w Atenach, a także jest profesorem w Ateńskiej Szkole Sztuk Stosowanych AKTO
Sotiris „Twórczość projektowa zyskała międzynarodowe uznanie. Jego stół kosmos zdobył nagrodę Good Design Award 2008.
(Najbardziej Prestiżowe Globalne Nagrody Świata za Projekt Nowego Produktu i Grafiki). ORGANIZACJA: Chicago Athenaeum: Muzeum Architektury i Designu oraz Europejskie Centrum Architektury, Projektowania Artystycznego i Studiów Urbanistycznych 
SOTIRIS LAZOU jest członkiem greckiej grupy projektowej Schemata, która powstała w 2003 roku. Projektantów Schematy łączy silna filozofia korzenie i chęć tworzenia nowoczesnych, funkcjonalnych i estetycznych produktów, które w dość spektakularny sposób odrywają się od tradycyjnego greckiego designu.

Tagi

URBI i ORBI, Sotiris Lazou, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy wiszące, lampa wisząca, Współczesne lampy wiszące w stylu; Cementowe lampy wiszące, Materiały na bazie betonu i cementu Lampy wiszące, Lampy wiszące LED; Lampy wiszące światła bezpośredniego i pośredniego

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa wisząca Urbi Et Orbi Tuuub

Lampa wisząca Urbi Et Orbi Tuuub

Tuuub jest wykonany z betonu. Projekt autorstwa Sotiris Lazou designstudio w 2019 roku. Beton jest niezwykle trwałym materiałem, dzięki czemu może być szeroko stosowany w wielu zastosowaniach. Beton może jednak plamić, rysować lub pękać, jeśli nie jest używany z ostrożnością. Zachowuje się jak marmur, ceramika czy kamień. Surowcem, z którego korzysta Urbi et Orbi, jest unikalna wzmocniona mieszanka cementu, dodatków uszlachetniających i specjalnych kruszyw. Zawsze używaj miękkich gąbek. Zalecamy, aby nie pocierać powierzchni ostrymi przedmiotami, takimi jak drut, metalowe narzędzia czy twarde gąbki.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek