SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa wisząca Bover Skybell Circular Zobacz większe

Lampa wisząca Bover Skybell Circular

KOD: 250sdboverskybellcircular

ID: 96198

Rok produkcji2019
Rodzaj lampyLampa wisząca
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantEstudi Manel Molina
ProducentBover
MateriałAluminium
MateriałWyciskane aluminium
MateriałMetal
Kraj pochodzeniaHiszpania
CenaCena od 2365.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Bover Skybell

Lampa wisząca LED z wytłaczanego aluminium ze ściemniaczem

Projektant: Estudi Manel Molina
Rodzaj: Lampa wisząca
Rok produkcji: 2019

Opis

Skybell Circular to rozbudowany system konstrukcji świetlnych, w skład którego wchodzą pojedyncze lampy o wyglądzie „dzwonków” zamontowane na okrągłej konstrukcji.
Profile wykonane są z ekstrudowanego aluminium i zawieszone na linkach o regulowanej wysokości.

Różne warianty w zależności od ilości i rodzaju dzwonków:
S/12L: 33,6 W LED / CRI: 90 / 2700ºK | 4464 lm | IP-20
S/16L: 44,8 W LED / CRI: 90/2700ºK | 5952 lm | IP-20
S/20L: 56 W LED / CRI: 90/2700ºK | 7440 lm | IP-20
S/30L: 84 W LED / CRI: 90/2700ºK | 11160 lm | IP-20
S/62L: 173,6 W LED / CRI: 90/2700ºK | 23064 lm | IP-20

Skybell to rozbudowany system lekkich konstrukcji, zaprojektowany tak, aby dostosować się do każdego rodzaju aplikacji.
Ich główną cechą jest obraz, który wydzielają, są subtelne i wesoły. Oddychają fantazją i wolnością w swoich zastosowaniach, ponieważ można je łączyć w różne warianty, mieszając 4 rozmiary, aż osiągną bardziej osobistą i dynamiczną koncepcję lampy lub mogą utrzymać wszystkie "dzwonki" w tej samej długości, osiągając bardziej tradycyjny obraz.
W zależności od preferencji użytkownika, Bells może łatwo modyfikować swoje położenie za pomocą złącza (Jack), które pozwala na podłączenie ich do sieci za pomocą jednego kliknięcia. Ta funkcja jest odpowiednia dla całej kolekcji Skybell.
Skybells są podzielone na 3 wyraźnie odrębne grupy, a ze względu na różne możliwości, które oferują, każda z tych grup tworzy samą rodzinę: Girlanda (Catenary), Linear Profile i Circular Profil.
We wszystkich wersjach oprawa jest zawsze czarna, ale wykończenie można dostosować.
Profile są wykonane z ekstrudowanego aluminium. W wersji liniowej i kołowej profil zawieszony jest na linach napinających o regulowanej wysokości.

Estudi Manel Molina

Estudi Manel Molina - zdjęcie projektantaPo długiej karierze zawodowej jako jeden ze współzałożycieli studia Lievore Altherr Molina, rok 2016 przywita początek nowego rozdziału zawodowego, stworzenie Estudi Manel Molina przy współpracy Raimona Monsarro i Daniela Castro. Pracownia będzie kontynuować realizację projektów z zakresu wzornictwa przemysłowego oraz działalność doradczą.

Filmy

Tagi

GÓRNA, Estudi Manel Molina, dzwonek nieba, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy wiszące, lampa wisząca, Współczesne lampy wiszące w stylu; Aluminiowe lampy wiszące, Metalowe lampy wiszące, Lampy wiszące z wytłaczanego aluminium; Lampy wiszące LED; Lampy wiszące Direct Light, Lampy wiszące światła bezpośredniego i pośredniego, Regulowane lampy wiszące, Lampy wiszące ze ściemniaczem

Napisz opinię

Lampa wisząca Bover Skybell Circular

Lampa wisząca Bover Skybell Circular

Skybell Circular to rozbudowany system konstrukcji świetlnych, w skład którego wchodzą pojedyncze lampy o wyglądzie „dzwonków” zamontowane na okrągłej konstrukcji. Profile wykonane są z ekstrudowanego aluminium i zawieszone na linkach napinających o regulowanej wysokości . Różne warianty w zależności od ilości i rodzaju dzwonków: S/12L: 33,6 W LED / CRI: 90 / 2700ºK | 4464 lm | IP-20 S/16L: 44,8 W LED / CRI: 90 / 2700ºK | 5952 lm | IP-20 S/20L: 56 W LED / CRI: 90 / 2700ºK | 7440 lm | IP-20 S/30L: 84 W LED / CRI: 90 / 2700ºK | 11160 lm | IP-20 S/62L: 173,6 W LED / CRI: 90 / 2700ºK | 23064 lm | IP-20 Skybell to rozbudowany system lekkich konstrukcji, zaprojektowanych tak, aby dostosować się do każdego rodzaju aplikacji. Ich główną cechą jest obraz, który emanują, są subtelne i wesołe. Oddychają fantazją i wolnością w swoich zastosowaniach, ponieważ można je łączyć w różne warianty, mieszając 4 rozmiary, aż osiągną bardziej osobistą i dynamiczną koncepcję lampy lub mogą utrzymać wszystkie "dzwonki" w tej samej długości, osiągając bardziej tradycyjny obraz. W zależności od preferencji użytkownika, Bells może łatwo modyfikować swoje położenie za pomocą złącza (Jack), które umożliwia nam podłączenie ich do sieci za pomocą jednego kliknięcia. Ta funkcja jest odpowiednia dla całej kolekcji Skybell. Skybells są podzielone na 3 wyraźnie odrębne grupy, a ze względu na różne możliwości, które oferują, każda z tych grup tworzy samą rodzinę: Girlanda (Catenary), Linear Profile i Circular Profil. We wszystkich wersjach oprawa jest zawsze czarna, z możliwością indywidualnego wykończenia. Profile wykonane są z ekstrudowanego aluminium. W wersji liniowej i okrągłej profil zawieszony jest na linach napinających o regulowanej wysokości.

Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 REGNUM Róża Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Powstańców 6, 48-250 Głogówek