SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa wisząca Tonelli Design Hyperion Zobacz większe

Lampa wisząca Tonelli Design Hyperion

KOD: 250sdtonellidesignhyperion

ID: 95904

Rok produkcji2020
Rodzaj lampyLampa wisząca
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantMassimo Castagna
ProducentTonelli Design
MateriałSzkło borokrzemianowe
MateriałSzkło
MateriałPyrex®
Kraj pochodzeniaWłochy

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Tonelli Design Hyperion

Żyrandol LED Pyrex®

Projektant: Massimo Castagna
Rodzaj: Lampa wisząca
Rok produkcji: 2020

Opis

HYPERION to lampa wisząca LED Pyrex®.

HYPERION to kolekcja bardzo efektownych lamp, wykonanych ze szklanych elementów o zaokrąglonym sześciennym kształcie i strukturze w metalu. Wersja wisząca w dwóch różnych konfiguracjach, żyrandol z 5 szklanymi kostkami oraz wersja pionowa z 4 szklanymi kostkami. Pojedyncze lampy wiszące w dwóch różnych rozmiarach, lampa podłogowa w układzie pionowym z 4 szklanymi kostkami. 
Konfiguracja pionowa z 4 szklanymi sześcianami, poza jednorazowym zastosowaniem na stołach, jest szczególnie odpowiednia do stosowania w instalacjach wielu lamp, również na różnych wysokościach.
Pojedyncze lampy wiszące, wykonane w dwóch różnych rozmiarach szkła , mają niezwykle czystą formę. Może być używany pojedynczo lub również w wielu konfiguracjach. 
Światło LED G4 3000 K. Możliwość przyciemniania światła. Kostki z przezroczystego dmuchanego szkła Pyrex. Części metalowe dostępne w polerowanym chromie, polerowanym złocie i polerowanym brązie. Wysokość lamp wiszących można dostosować, od minimum 110 cm do maksymalnie 600 cm łącznie.

Massimo Castagna

Massimo Castagna - zdjęcie projektantaUrodzony 13 listopada 1957, ukończył architekturę w 1984 na Politechnice w Mediolanie; Swoją działalność zawodową rozpoczął w 1986 roku, zakładając pracownię AD architettura. Posiada bogate doświadczenie zawodowe w dziedzinie architektury (budynki mieszkalne i komercyjne, remonty modernizacyjne i konserwatorskie, hotele), projektowania wnętrz, kierownictwa artystycznego i projektowania w branży meblarskiej, doradztwa, projektów i nadzoru projektowego punktów wyposażenia wnętrz. zakup. Jednym z jego głównych dzieł było laboratorium „Plramide” dla komitetu naukowego Everest-K2-CNR przy Włoskiej Krajowej Radzie Badawczej, które zostało zbudowane w Nepalu od 1991 r. na wysokości 5050 m. - laboratorium badań wysokościowych, projekt wybrany na 18. Triennale w Mediolanie.

Filmy

Tagi

Projekt Tonelli, Massimo Castagna, Hyperion, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy wiszące, lampa wisząca, Współczesne lampy wiszące w stylu; Szklane lampy wiszące, Lampy wiszące Pyrex®, Lampy wiszące ze szkła borokrzemianowego; Lampy wiszące LED; Lampy wiszące Direct Light, żyrandole, Lampy wiszące ze ściemniaczem

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa wisząca Tonelli Design Hyperion

Lampa wisząca Tonelli Design Hyperion

HYPERION to lampa wisząca LED Pyrex®. HYPERION to kolekcja lamp o dużym wpływie, wykonanych ze szklanych elementów o zaokrąglonym sześciennym kształcie i strukturze w metalu. Wersja wisząca w dwóch różnych konfiguracjach, żyrandol z 5 szklanymi kostkami oraz wersja pionowa z 4 szklanymi kostkami. Pojedyncze lampy wiszące w dwóch różnych rozmiarach, lampa podłogowa w konfiguracji pionowej z 4 szklanymi kostkami. Konfiguracja pionowa z 4 szklanymi kostkami, oprócz jednorazowego zastosowania na stołach, szczególnie nadaje się do zastosowania w instalacjach wielu lamp, również w różnych wysokościach. Pojedyncze lampy wiszące, wykonane w dwóch różnych rozmiarach szkła, mają niezwykle czystą formę. Może być używany pojedynczo lub również w wielu konfiguracjach. Światło LED G4 3000K.Światło z możliwością przyciemniania. Kostki z przezroczystego dmuchanego szkła Pyrex. Części metalowe dostępne w polerowanym chromie, polerowanym złocie i polerowanym brązie. Wysokość lamp wiszących można dostosować, od minimum 110 cm do maksymalnie 600 cm łącznie.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek