SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa wisząca Moooi Nr2 Zobacz większe

Lampa wisząca Moooi Nr2

KOD: 250sdmoooinr2

ID: 95192

Rok produkcji2015
Rodzaj lampyLampa wisząca
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantBertjan Pot
ProducentMoooi
MateriałWłókno szklane
MateriałMateriał syntetyczny
Kraj pochodzeniaHolandia

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Moooi Nr2

Lampa wisząca LED z włókna szklanego

Projektant: Bertjan Pot
Rodzaj: Lampa wisząca
Rok produkcji: 2015

Opis

Elegancka bańka światła Bertjana Pot jest ubrana w delikatną sieć z wyłącznie białej nici z włókna szklanego, która delikatnie mieni się, gdy jest oświetlona zintegrowanym źródłem światła LED.

Bertjan Pot

Bertjan Pot - zdjęcie projektanta26 maja | 1975 | Nieuwleusen | Holandia
W 1998 roku ukończyłem Design Academy Eindhoven (NL), wydział Man and Identity. W tym dziale z kierownikiem działu Ulfem Moritzem odkryłem swoją fascynację tekstyliami. Ukończyłem studia z lampą z dzianiny. Po ukończeniu studiów rozpocząłem pracę jako niezależny projektant i razem z kumplem z Akademii, Danielem Whitem, powstał zespół „Monkey Boys”. Pracując i bawiąc się materiałami i pomysłami zaprojektowaliśmy własną kolekcję mebli i oświetlenia. W 2003 roku Monkey Boys postanowili, że każdy z nich pójdzie swoją drogą. Kontynuowałem pracę pod nazwą Studio Bertjan Pot, współpracując z firmami meblarskimi przy wielu projektach i dziełach zainicjowanych przez siebie. Do dziś tak właśnie robię.
Projektuję produkty. Często są to produkty wnętrzarskie. Przemawia do mnie sposób, w jaki produkty wnętrzarskie odnoszą się do ich użytkowników. Produkty do wnętrz nie są odległe i hardcorowe, jak elektronarzędzia, samochody i budynki, ale też nie są tak osobiste i modne jak moda. Projektowanie mebli i oświetlenia naprawdę pasuje do metody, z którą pracuję. Pracę nad moimi projektami zaczynam od małych, bawiąc się i skupiając na materiale lub technice. Szukam systemu, DNA, którego użyję jako kamieni do budowy czegoś większego. Optymalne wykorzystanie materiału i techniki sprawiają, że produkt jest wartościowy, każdy składnik jest pokornie obecny, uzupełniając pozostałe. Staram się tworzyć produkty, które mogą być nieco więcej niż tylko funkcją, którą mają spełniać. Moja metoda jest zarówno techniczna, jak i intuicyjna. Intuicję trudno wytłumaczyć i myślę, że tak jest lepiej. Na każdą podejmowaną przez nas decyzję jest kilka powodów. Niektóre są wymienione, ale najlepsze są po cichu akceptowane. Moje zainteresowania techniczne i twórcze fantazje są sposobem na przekraczanie granic produkcji przemysłowej. Przy odrobinie inteligencji i odrobinie ignorancji możemy być w stanie zrealizować to, czego sobie życzymy.

Filmy

Tagi

mooi, Garnek Bertjana, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy wiszące, lampa wisząca, Współczesne lampy wiszące w stylu; Lampy wiszące z włókna szklanego, Lampy wiszące z materiałów syntetycznych, Lampy wiszące LED; Lampy wiszące Direct Light

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa wisząca Moooi Nr2

Lampa wisząca Moooi Nr2

Elegancka bańka światła Bertjana Pot jest ubrana w delikatną sieć z wyłącznie białej nici z włókna szklanego, która delikatnie mieni się, gdy jest oświetlona zintegrowanym źródłem światła LED.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek