SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa wisząca Isolmant Isolspace Style Zobacz większe

Lampa wisząca Isolmant Isolspace Style

KOD: 250sdisolmantisolspacestyle

ID: 94747

Rodzaj lampyLampa wisząca
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProducentIsolmant
MateriałMateriał syntetyczny
MateriałWłókno poliestrowe
Kraj pochodzeniaWłochy

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Isolmant Isolspace

Włókno poliestrowe Izolacja akustyczna i panel dźwiękochłonny z włókna mineralnego

Rodzaj: Lampa wisząca

Dane techniczne

50 x 70 mm, 70 x 100 mm, 100 x 140 mm, 140 x 200 mm
śr. 45 mm, śr. 65 mm, śr. 85 mm, śr. 125 mm

Tagi

Izolant, IsolSpace, Wiszące panele akustyczne, Filce i panele akustyczne, Panele dźwiękochłonne i dźwiękochłonne z włókien mineralnych; Izolacja akustyczna i filce dźwiękochłonne z materiałów syntetycznych; Oświetlenie wewnętrzne, Lampy wiszące, Akustyczne lampy wiszące, Przegrody biurowe, oświetlenie biurowe ; wiszący panel akustyczny, Panel akustyczny i filc, Izolacja akustyczna i panel dźwiękochłonny z włókna mineralnego; filc dźwiękochłonny, lampa wisząca, Akustyczna lampa wisząca, Materiały syntetyczne Wiszące panele akustyczne, Włókno poliestrowe Wiszące panele akustyczne, Akustyczne chmury sufitowe; Przegrody akustyczne, Materiały syntetyczne Filce i panele akustyczne, Włókno poliestrowe Filce i panele akustyczne; Materiał syntetyczny Panele dźwiękochłonne i dźwiękochłonne z włókien mineralnych; Włókno poliestrowe Izolacja akustyczna i panele dźwiękochłonne z włókien mineralnych; Materiał syntetyczny Izolacja akustyczna i filce dźwiękochłonne z materiałów syntetycznych; Włókno poliestrowe Izolacja akustyczna i filce dźwiękochłonne z materiałów syntetycznych; Lampy wiszące z materiałów syntetycznych, Lampy wiszące z włókna poliestrowego, Akustyczne lampy wiszące, Materiały syntetyczne Akustyczne lampy wiszące; Akustyczne lampy wiszące z włókna poliestrowego

Napisz opinię

Lampa wisząca Isolmant Isolspace Style

Lampa wisząca Isolmant Isolspace Style

Zainteresowany: Isolmant Isolspace - u nas zawsze najlepsza cena. Największa hurtownia oświetlenia i mebli ekskluzywnych w Polsce.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek