SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa wisząca Fabbian Multispot Beluga Zobacz większe

Lampa wisząca Fabbian Multispot Beluga

KOD: 250sdfabbianmultispotbeluga

ID: 94684

Rodzaj lampyLampa wisząca
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantMarc Sadler
ProducentFabbian
MateriałSzkło
MateriałKryształ
Kraj pochodzeniaWłochy
CenaCena od 287.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Fabbian Multispot

Kryształowa lampa wisząca z bezpośrednim światłem

Projektant: Marc Sadler
Rodzaj: Lampa wisząca

Opis

Kolekcja Multispot Beluga składa się z lamp wiszących do użytku wewnętrznego i zewnętrznego. Rozety sufitowe o różnych kształtach i rozmiarach są wykonane z malowanego na biało aluminium i są dostarczane ze standardową maksymalną liczbą otworów lub na życzenie klienta. Dyfuzory serii Beluga, dostępne w 3 długościach przewodu elektrycznego, składają się z przezroczystych kulek ze szkła ołowiowego. Zasilanie Led 700mA. Dołączony sterownik, Led 3W 3000K.

Nieustanne badania nad ekskluzywnymi akcentami doprowadziły do ​​stworzenia lampy o spersonalizowanym, unikalnym i wykwintnym kształcie: Multispot. Szczególny system modułowy został zaprojektowany tak, aby dać architektowi możliwość ustalenia wysokości rozmieszczenia dyfuzorów i punktów świetlnych, dostosowując w ten sposób lampę do dowolnego projektu. Produkt można idealnie dostosować
do każdego otoczenia, także dzięki szerokiej gamie dostępnych rozmiarów rozet sufitowych. Idealnie nadaje się do dodania odrobiny glamour i uroku dużym powierzchniom. Na życzenie lampy Multispot mogą być całkowicie spersonalizowane.

Marc Sadler

Marc Sadler - zdjęcie projektantaObywatel Francji urodzony w Austrii, Marc Sadler mieszka obecnie w Mediolanie.
Eksperymenty z tworzywami sztucznymi często stanowią kluczową część jego działalności projektanta. Wykazał już dużą ciekawość tematu wybierając go na swoją pracę magisterską w ENSAD w Paryżu.
Obywatel świata (mieszkał i pracował przez wiele lat w Europie, Ameryce Północnej i Azji), jest konsultantem firm z branży wyposażenia domu, dużego i małego AGD, oświetlenia, produktów zaawansowanych technicznie i sportu.
Na początku lat siedemdziesiątych udoskonalił pierwsze buty narciarskie z termoplastycznego materiału w pełni nadającego się do recyklingu, a następnie skomercjalizowane przez włoską firmę Caber (później znaną jako Lotto). szybko przejmuje odpowiedzialność za całe kolekcje i rozpoczyna długą i owocną współpracę, która doprowadziła do opatentowania buta narciarskiego z symetryczną skorupą, który przez wiele lat był najczęściej sprzedawanym butem narciarskim na świecie.
Tak powstała jego specjalizacja jako projektanta sportowego, która zaowocowała ścisłą współpracą z najważniejszymi międzynarodowymi firmami sportowymi w Stanach Zjednoczonych, Azji i Europie, zarówno w zakresie obuwia sportowego, jak i innych dziedzin sportu: narciarstwa, tenisa rakiety, kije golfowe itp. Praca w tym sektorze, który często był pionierem w badaniach nad nowymi materiałami i technikami, zapewniła mu doświadczenie umożliwiające wprowadzanie innowacji do bardziej tradycyjnych obszarów, w których koncepcja projektowania jest czysto estetyczna.
Nagrodzony Compasso d'Oro ADI (Stowarzyszenie Projektowania Przemysłowego) za lampy Drop (Flos, 1994), Tite and Mite (Foscarini, 2001) oraz regał Big (Caimi Brevetti, 2008), jego prace zdobyły wiele międzynarodowych nagrody za wzornictwo r lat.
Ochraniacz pleców jego motocyklisty, zaprojektowany dla Dainese, znajduje się teraz w stałej kolekcji wzornictwa w MOMA w Nowym Jorku, a lampa Mite (Foscarini) jest częścią kolekcji wzornictwa Beaubourg w Paryżu.< br />Pomimo swojej reputacji jako projektanta technicznego, Marc Sadler ma silne wyczucie malowania i rysowania, uważając je za tak absorbujące emocjonalnie, że uważa je za swoją prawdziwą pasję.

Filmy

Tagi

Fabbian, Marca Sadlera; Wielopunktowy, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy wiszące, lampa wisząca, Współczesne lampy wiszące w stylu; Szklane lampy wiszące, Kryształowe lampy wiszące, Lampy wiszące LED; Lampy wiszące Direct Light, Halogenowe lampy wiszące

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa wisząca Fabbian Multispot Beluga

Lampa wisząca Fabbian Multispot Beluga

Kolekcja Multispot Beluga składa się z lamp wiszących do użytku wewnątrz i na zewnątrz. Rozety sufitowe o różnych kształtach i rozmiarach są wykonane z malowanego na biało aluminium i są dostarczane ze standardową maksymalną liczbą otworów lub na życzenie klienta. Dyfuzory serii Beluga, dostępne w 3 długościach przewodu elektrycznego, składają się z przezroczystych kulek ze szkła ołowiowego. Zasilanie Led 700mA. Dołączony sterownik, Led 3W 3000K. Nieustanne badania nad ekskluzywnymi akcentami doprowadziły do ​​stworzenia lampy o spersonalizowanym, niepowtarzalnym i wykwintnym kształcie: Multispot. Szczególny system modułowy został zaprojektowany tak, aby dać architektowi możliwość ustalenia wysokości rozmieszczenia dyfuzorów i punktów świetlnych, dostosowując w ten sposób lampę do dowolnego projektu. Produkt można idealnie dopasować do każdego otoczenia, także dzięki szerokiej gamie dostępnych rozmiarów podsufitki. Idealnie nadaje się do dodania odrobiny glamour i uroku dużym powierzchniom. Na życzenie lampy Multispot mogą być całkowicie spersonalizowane.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek