SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa wisząca Fabbian Glu Zobacz większe

Lampa wisząca Fabbian Glu

KOD: 250sdfabbianglu

ID: 94590

Rok produkcji2014
Rodzaj lampyLampa wisząca
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantFrancesca Mengato
ProjektantDavid Pellegrini
ProducentFabbian
MateriałAluminium
MateriałMetal
Kraj pochodzeniaWłochy
CenaCena od 631.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Fabbian Glu

Aluminiowa lampa wisząca LED

Projektant: David Pellegrini, Francesca Mengato
Rodzaj: Lampa wisząca
Rok produkcji: 2014

Opis

Kolekcja składa się z jednej lampy wiszącej i jednej lampy ściennej, obie do użytku wewnętrznego.
Główna konstrukcja wykonana jest z matowego, malowanego na biało aluminium. Lampa jest zasilana z sieci i nadaje się do użytku z żarówkami LED.

informacje techniczne:
- Gost REAC: Produkt jest zgodny z wymaganiami określonymi przez normy rosyjskie.
- Ochrona przed wnikaniem ciał stałych większych niż 12 mm.
Brak ochrony przed wnikaniem wody.

David Pellegrini

David Pellegrini - zdjęcie projektantaprogettazione architettonica, urbana, rilievo, elaborazioni digitali, design

Francesca Mengato

Francesca Mengato - zdjęcie projektanta(1981) Po ukończeniu studiów architektonicznych na IUAV w Wenecji w 2006 roku, natychmiast rozpoczyna współpracę z różnymi studiami projektowymi i jednocześnie jako niezależny projektant. Na stałe współpracuje ze Studio Valente Architetti przy projektach mebli architektonicznych, wykonawczych i wnętrzowych. Swoje powołanie architektoniczne łączy z pasją do marketingu internetowego, specjalizuje się w tej dziedzinie i wykorzystuje to w swojej pracy projektanta. Jej doskonałe relacje z małymi i większymi firmami oraz pasja do projektowania doprowadziły ją do nawiązania współpracy z architektem Davidem Pellegrinim. Wspólnie opracowują szereg różnych pomysłów i prototypów, od projektowania po grafikę, architekturę i wnętrza.
... Więcej
... mniej

Filmy

Tagi

Fabbian, Davida Pellegriniego; Francesca Mengato, glu, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy wiszące, lampa wisząca, Aluminiowe lampy wiszące, Metalowe lampy wiszące, Lampy wiszące LED

Napisz opinię

Lampa wisząca Fabbian Glu

Lampa wisząca Fabbian Glu

Kolekcja składa się z jednej lampy wiszącej i jednej lampy ściennej, obie do użytku wewnętrznego. Główna konstrukcja wykonana jest z matowego, malowanego na biało aluminium. Lampa jest zasilana z sieci i nadaje się do użytku z żarówkami LED. Informacje techniczne: - Gost REAC: Produkt jest zgodny z wymogami rosyjskich norm. - Ochrona przed wnikanie ciał stałych większych niż 12 mm. Brak ochrony przed wnikaniem wody.

Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 REGNUM Róża Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Powstańców 6, 48-250 Głogówek