SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa wisząca Cini&Nils Cinilightsystem Cls 8C Zobacz większe

Lampa wisząca Cini&Nils Cinilightsystem Cls 8C

KOD: 250sdcini&nilscinilightsystemcls8c

ID: 94541

Rok produkcji1987
Rodzaj lampyLampa wisząca
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantMario Melocchi
ProjektantFranco Bettonica
ProducentCini&Nils
MateriałStal
MateriałMetal
Kraj pochodzeniaWłochy
CenaCena od 1414.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Cini&Nils Cinilightsystem

Lampa wisząca halogenowa

Projektant: Mario Melocchi, Franco Bettonica
Rodzaj: Lampa wisząca
Rok produkcji: 1987

Opis

Wykończenia
Chrom
Materiały
Stal, zama
Emisja
Światło bezpośrednie i rozproszone
Źródło światła
Halogen
G4 lub GY6.35 HSGST/C//UB
max 8x35W 12V
4.800lm
Transformator
Zintegrowany toroidalny( ccc333)

CiniLightSystem jest oparty na dwóch elementarnych modułach, które razem tworzą nowy i elastyczny system oświetleniowy, zaawansowany technologicznie i estetycznie wyposażony w unikalne cechy. Bezpośrednia interwencja użytkownika może odegrać ważną rolę twórczą dzięki możliwościom „podwójnej kompozycji” CiniLightSystem. Ta cecha, być może najbardziej innowacyjna w systemie, umożliwia tworzenie nieskończonej gamy nowych konfiguracji, zarówno poprzez zmianę liczby, kształtu, położenia i orientacji ramion w róży, jak i poprzez tworzenie kompozycji z kilku jednostek oświetleniowych. Te konfiguracje są w stanie zaspokoić najbardziej wyrafinowane wymagania architektoniczne, wymiarowe, funkcjonalne i oświetleniowe wszelkiego rodzaju przestrzeni, od długich, wąskich korytarzy po duże sale konferencyjne. Możliwość stopniowania liczby ramion i doboru żarówek o różnych mocach pozwala modelować światło, ujednolicać je, skupiać w określonych obszarach lub tworzyć sufity świetlne o stałym lub zróżnicowanym natężeniu światła. Kompozycja sufitowa wykonana poprzez nałożenie dwóch krótkich ramion (16/35) na rozetę (dostępna również zlicowana) wraz z transformatorem.

Mario Melocchi

Mario Melocchi - zdjęcie projektantaMario Melocchi (1931-2013), nasce w Parmie, w 1958 r. na początku Europy, zadedykował projektowanie opakowań, które stopniowo ewoluują w kierunku projektowania produktów, zgodnie z ostatecznymi ustaleniami w stosunku do Franco Bettonica.

Franco Bettonica

Franco Bettonica - zdjęcie projektantaFranco Bettonica (1927/1999), architekt, urodził się w Mediolanie w 1927 roku i zaczął projektować jeszcze jako student. Z sukcesami związany z budownictwem, projektowaniem wnętrz i wzornictwem przemysłowym. Od 1969 roku związany z Cini&Nils jako projektant i menedżer kreatywny.

Tagi

Cini&Nils, Mario Melocchi, Franco Bettonica, CiniLightSystem, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy wiszące, lampa wisząca, Współczesne lampy wiszące w stylu; Metalowe lampy wiszące, Lampy wiszące ze stali, Lampy wiszące Direct Light, Halogenowe lampy wiszące

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

Napisz opinię

Lampa wisząca Cini&Nils Cinilightsystem Cls 8C

Lampa wisząca Cini&Nils Cinilightsystem Cls 8C

Wykończenia Chrom Materiały Stal, zama Emisja Światło bezpośrednie i rozproszone Źródło światła Halogenowe G4 lub GY6.35 HSGST/C//UB maks. 8 x 35 W 12 V 4.800 lm Transformator Zintegrowany toroidalny CiniLightSystem jest oparty na dwóch elementarnych modułach, które razem tworzą nowy i elastyczny system oświetleniowy, zaawansowany technologicznie i estetycznie wyposażony w unikalne cechy. Bezpośrednia interwencja użytkownika może odegrać ważną rolę twórczą dzięki możliwościom „podwójnej kompozycji” CiniLightSystem. Ta cecha, być może najbardziej innowacyjna w systemie, umożliwia tworzenie nieskończonej gamy nowych konfiguracji, zarówno poprzez zmianę liczby, kształtu, położenia i orientacji ramion w róży, jak i poprzez tworzenie kompozycji z kilku jednostek oświetleniowych. Te konfiguracje są w stanie zaspokoić najbardziej wyrafinowane wymagania architektoniczne, wymiarowe, funkcjonalne i oświetleniowe wszelkiego rodzaju przestrzeni, od długich, wąskich korytarzy po duże sale konferencyjne. Możliwość stopniowania liczby ramion i doboru żarówek o różnych mocach pozwala modelować światło, ujednolicać je, skupiać w określonych obszarach lub tworzyć sufity świetlne o stałym lub zróżnicowanym natężeniu światła. Kompozycja sufitowa wykonana poprzez nałożenie dwóch krótkich ramion (16/35) na rozetę (dostępną również zlicowaną) wraz z transformatorem.

Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 REGNUM Róża Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Powstańców 6, 48-250 Głogówek