SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa wisząca Fabbian Roofer Zobacz większe

Lampa wisząca Fabbian Roofer

KOD: 250sdfabbianroofer

ID: 94525

Rodzaj lampyLampa wisząca
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantBenjamin Hubert
ProducentFabbian
MateriałPlastik
Kraj pochodzeniaWłochy
CenaCena od 569.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Fabbian Roofer

Plastikowa lampa wisząca

Projektant: Benjamin Hubert
Rodzaj: Lampa wisząca

Opis

Kolekcja składa się z lamp wiszących do użytku wewnętrznego, w pięciu różnych kształtach, które można również zamontować bezpośrednio na rozetce sufitowej, po prostu skracając przewody. Rama pokryta jest łuskami wykonanymi z półsztywnego gumowego materiału, w czterech różnych kolorach (biały, szary, brązowy i zielony), natomiast okrągły dyfuzor wykonany jest z białej tkaniny. Lampa jest zasilana z sieci i nadaje się do użytku z żarówkami halogenowymi i fluorescencyjnymi.

informacje techniczne:
- Gost REAC: Produkt jest zgodny z określonymi wymaganiami zgodnie z rosyjskimi normami.
- Ochrona przed wnikaniem ciał stałych większych niż 12 mm.
Brak ochrony przed wnikaniem wody.

Benjamin Hubert

Benjamin Hubert - zdjęcie projektantaUrodzony w Wielkiej Brytanii w 1984 roku, Benjamin Hubert studiował wzornictwo przemysłowe i technologię na Loughborough University, które ukończył w 2006 roku.
Studio z siedzibą w Londynie zostało założone wkrótce potem w 2007 roku i specjalizuje się we wzornictwie przemysłowym w sektorach meblowym i oświetleniowym, współpracując z międzynarodowymi producentami w Europie i Azji. Studio pracuje nad różnorodnymi projektami obejmującymi zarówno masowo produkowane produkty konsumenckie, jak i limitowane edycje. Benjamin Hubert otrzymał międzynarodowe uznanie krytyków i mediów oraz był wystawiany na arenie międzynarodowej.
Studio otrzymało również szereg prestiżowych nagród, w tym: Design roku (British Design awards 2010) Najlepszy produkt (100% design/Blueprint awards) 2009) Domy i Ogrody Młody Projektant Roku (Design Classic Awards 2010) EDIDA Międzynarodowy Młody Projektant Roku 2010 oraz A+W Audi Mentorpreis 2012.

Filmy

Tagi

Fabbian, Benjamina Huberta; dekarz, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy wiszące, lampa wisząca, Designerskie lampy wiszące, Plastikowe lampy wiszące, Halogenowe lampy wiszące, Fluorescencyjne lampy wiszące

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa wisząca Fabbian Roofer

Lampa wisząca Fabbian Roofer

Kolekcja składa się z lamp wiszących do użytku wewnętrznego, w pięciu różnych kształtach, które można również zamontować bezpośrednio na rozetce sufitowej, po prostu skracając przewody. Rama pokryta jest łuskami wykonanymi z półsztywnego gumowatego materiału, w czterech różnych kolorach (biały, szary, brązowy i zielony), natomiast okrągły dyfuzor wykonany jest z białej tkaniny. Lampa jest zasilana z sieci i nadaje się do użytku z żarówkami halogenowymi i fluorescencyjnymi. informacje techniczne: - Gost REAC: Produkt jest zgodny z wymaganiami określonymi przez normy rosyjskie. - Ochrona przed wnikaniem ciał stałych większych niż 12 mm. Brak ochrony przed wnikaniem wody.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek