SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa wisząca Louis Poulsen Silverback Zobacz większe

Lampa wisząca Louis Poulsen Silverback

KOD: 250sdlouispoulsensilverback

ID: 94516

Rodzaj lampyLampa wisząca
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantKibisi
ProducentLouis Poulsen
MateriałMetal
MateriałAcrylic glass
MateriałAluminium
MateriałAluminium malowane proszkowo
MateriałPMMA
Kraj pochodzeniaDania
CenaCena od 449.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Louis Poulsen Silverback

Lampa wisząca LED

Projektant: Kibisi
Rodzaj: Lampa wisząca

Dane techniczne

szerokość x wysokość x długość ( mm )
295 x 104 x 295 maks. 2,3 kg
440 x 246 x 440 maks. 4,7 kg

Opis

Oprawa emituje rozproszone światło. Zakrzywiony dyfuzor opalowy zapewnia miękkie, przyjemne, skierowane przede wszystkim w dół oświetlenie pomieszczenia. Metalizowana, półprzezroczysta tylna strona klosza daje efekt halo i odbija światło z otoczenia. Zaokrąglony biały blat dopełnia krzywą od dyfuzora. Oprawa jest prosto i elegancko zawieszona na kablu. Biała wisząca rura w górnej części obudowy zapewnia stabilność i równowagę oprawy.

Wykończenie
Ø 295: Góra: biała struktura ASA. Klosz: Opal i metalizowany aluminium. Ø 440: Góra: aluminium malowane proszkowo na biało. Klosz: Opal i metalizowany aluminium.

Materiały
Ø 295: Korpus oprawy: Odlew aluminiowy, malowany proszkowo na biało. Góra: Biała konstrukcja z tworzywa sztucznego formowana wtryskowo. Klosz: Opal PMMA i półmetalizowany PC. Ø 440: Korpus oprawy: Blacha stalowa tłoczona, malowana proszkowo, biała. Góra: aluminium tłoczone ciśnieniowo, malowane proszkowo na biało. Klosz: Opal PMMA i półmetalizowany PC.

Mocowanie
Typ zawieszenia: przewód 5x0.75mm². Rozeta sufitowa: Tak. Długość przewodu 4m.

Klasa
Klasa ochrony IP20, klasa izolacji I.

Źródło światła i klasa energetyczna
Klasa energetyczna
Źródło światła LED 3000K 9,8W/32W( ccc333)
Uwagi dotyczące specyfikacji
Pobór mocy LED mierzony jako efekt systemowy.

Kibisi

Kibisi - zdjęcie projektantaKiBiSi jest dziś jedną z najbardziej wpływowych grup projektowych w Skandynawii. KiBiSi pracowała w wielu różnych dyscyplinach, tworząc wszystko, od mebli i przedmiotów gospodarstwa domowego, po rowery i samoloty oraz projekty podpisów dla klientów na całym świecie. Mobilność miejska, oświetlenie architektoniczne i elektronika osobista to jedne z globalnych nisz, które KiBiSi konsekwentnie eksplorowało w ostatnich latach.
KiBiSi łączy wydziały swoich partnerów założycielskich w symbiotyczną hybrydę projektowania, architektury i idei: know-how w zakresie produkcji i projektowania wrażliwość, wielkie idee i holistyczna perspektywa oraz innowacje napędzane pomysłami.
KiBiSi jest referencyjną firmą wzornictwa przemysłowego zorientowaną na pomysły. Dla KiBiSi idee i produkty są ze sobą nierozerwalnie związane: produkt powinien być nośnikiem idei marki, a nie jakiejś designerskiej formy i formuły. Projekty KiBiSi często eksplorują potencjał krzyżowania elementów lub atrybutów z różnych dyscyplin w nowe hybrydy funkcjonalne i estetyczne.
KiBiSi zostało założone w Kopenhadze przez Larsa Larsena, Bjarke Ingels Group i Jensa Martina Skibsteda. Każdy partner wnosi inteligencję i doświadczenie ze swojej konkretnej dziedziny, dostarczając KiBiSi najnowocześniejszą wiedzę i know-how w dziedzinie architektury, projektowania, mebli, elektroniki, transportu, współczesnej kultury i stylu życia.

Filmy

Tagi

Louisa Poulsena; KiBiSi, Srebrnogrzbiety, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy wiszące, lampa wisząca, Współczesne lampy wiszące w stylu; Aluminiowe lampy wiszące, Metalowe lampy wiszące, Lampy wiszące PMMA, Lampy wiszące ze szkła akrylowego; Lampy wiszące z aluminium malowanego proszkowo; Lampy wiszące LED; Lampy wiszące Direct Light

Napisz opinię

Lampa wisząca Louis Poulsen Silverback

Lampa wisząca Louis Poulsen Silverback

Oprawa emituje rozproszone światło. Zakrzywiony dyfuzor opalowy zapewnia miękkie, przyjemne, skierowane przede wszystkim w dół oświetlenie pomieszczenia. Metalizowana, półprzezroczysta tylna strona klosza daje efekt halo i odbija światło z otoczenia. Zaokrąglony biały blat dopełnia krzywą od dyfuzora. Oprawa jest prosto i elegancko zawieszona na kablu. Biała wisząca rura w górnej części obudowy zapewnia stabilność i równowagę oprawy. Wykończenie Ø 295: Góra: biała struktura ASA. Klosz: Opal i metalizowany aluminium. Ø 440: Góra: aluminium malowane proszkowo na biało. Klosz: opalizowany i metalizowany. Materiały Ø 295: Korpus oprawy: Odlew aluminiowy, malowany proszkowo na biało. Góra: Biała konstrukcja z tworzywa sztucznego formowana wtryskowo. Klosz: Opal PMMA i półmetalizowany PC. Ø 440: Korpus oprawy: Blacha stalowa tłoczona, malowana proszkowo, biała. Góra: aluminium tłoczone ciśnieniowo, malowane proszkowo na biało. Klosz: Opal PMMA i półmetalizowany PC. Montaż Typ zawieszenia: linka 5x0.75mm². Rozeta sufitowa: Tak. Długość przewodu 4m. Klasa Klasa ochrony IP20, Klasa izolacji I. Klasa źródła światła i energetyczna Klasa energetyczna Źródło światła LED 3000K 9,8W/32W Uwagi do specyfikacji Pobór mocy LED mierzony jako efekt systemowy.

Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 REGNUM Róża Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Powstańców 6, 48-250 Głogówek