SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa wisząca Fontanaarte Serpentine Zobacz większe

Lampa wisząca Fontanaarte Serpentine

KOD: 250sdfontanaarteserpentine

ID: 94512

Rok produkcji2011
Rodzaj lampyLampa wisząca
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantGabi Peretto
ProducentFontanaarte
MateriałMetal
MateriałWyciskane aluminium
MateriałAluminium
MateriałAcrylic glass
MateriałMetakrylan
Kraj pochodzeniaWłochy
CenaCena od 700.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Fontanaarte Serpentine

Lampa wisząca z bezpośrednim światłem

Projektant: Gabi Peretto
Rodzaj: Lampa wisząca
Rok produkcji: 2011

Opis

Serpentine - Lampa wisząca. Zakrzywiona konstrukcja z ekstrudowanego aluminium pokryta białym lakierem RAL 9003. Przejrzyste kable zasilające/zawieszające. Żebrowany ekran z metakrylanu. Bezpośrednia emisja światła.

Gabi Peretto

Gabi Peretto - zdjęcie projektantaGabi Peretto, zawsze znana jako Omikron. Urodzony we Włoszech, Chińczyk adopcyjny, ukończył studia w Mediolanie u Andrei Branzi i Arturo Dell'Acqua, studiując przekwalifikowanie obszarów miejskich w związku z kryzysami relacji „kształt-funkcja”. Współpracował z kilkoma pracowniami projektowymi, takimi jak Andrea Branzi Studio w Mediolanie w latach 1995-1997 oraz Tamra Studio w Nagoi w Japonii, gdzie projektował budynki dla Pachinko w Nagoi i Nagano. W 1998 roku założył firmę Omikron Design i projektuje najważniejsze kolekcje tej firmy. Od 2007 roku współpracuje z Lucitalią jako dyrektor artystyczny i projektanci przemysłowi; projektował produkty dla Danese i Fontana Arte i Nemo, aktualnie pracuje jako kierownik ds. wzornictwa przemysłowego i produkcji w Milano Design Terminal w Hongkongu Jego prace są obecnie doceniane przez magazyny architektoniczne, takie jak Domus, Interni, AD, Ottagono DDN, a także przez inne ważne publikacje . Obecnie mieszka w Chińskiej Republice Ludowej, w mieście Guangzhou Gabi Peretto pracowała jako projektantka przemysłowa w dziedzinie oświetlenia i biżuterii, „urodzona i noszona” w „racjonalistycznym” tle; Gabi uważa, że ​​projekt designu jest częścią współczesnej kultury człowieka i powinien charakteryzować się wyobraźnią i pięknem. Aby osiągnąć „śmieci” projekty należy unikać, niemożliwych marzeń, a nie złożoności nadających się do recyklingu. Aby tworzyć innowacyjne projekty projektowe Ważne jest, aby karmić piękno, rygorystyczne projekty, beton, obiekt musi być stworzony z myślą o unikaniu prawdziwej mody i trwałości w czasie Życia, funkcjonalnego i estetycznego zaprojektowania obiektu, nie należy łączyć z krótkoterminową modą, próbując uwłaszczyć sobie słowa „Zawsze uważałam, że styl jest ważniejszy niż moda” Dla Gabi stworzenie projektu nie jest” po prostu żyj teraźniejszością”, ale fundamentalnie zanurz się w przyszłość, wyobraź sobie, zrekonstruuj przyszłe scenariusze życia i mieszkania.

Filmy

Tagi

FontanaArte, Gabi Peretto, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy wiszące, lampa wisząca, Designerskie lampy wiszące, Aluminiowe lampy wiszące, Metalowe lampy wiszące, Lampy wiszące z metakrylanu, Lampy wiszące z wytłaczanego aluminium; Lampy wiszące ze szkła akrylowego; Lampy wiszące Direct Light

Napisz opinię

Lampa wisząca Fontanaarte Serpentine

Lampa wisząca Fontanaarte Serpentine

Serpentyna - Lampa wisząca. Zakrzywiona konstrukcja z ekstrudowanego aluminium pokryta białym lakierem RAL 9003. Przejrzyste kable zasilające/zawieszające. Żebrowany ekran z metakrylanu. Bezpośrednia emisja światła.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek