SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa wisząca Fabbian Crio Zobacz większe

Lampa wisząca Fabbian Crio

KOD: 250sdfabbiancrio

ID: 94418

Rok produkcji2008
Rodzaj lampyLampa wisząca
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantGiovanni Minelli
ProducentFabbian
MateriałPMMA
MateriałMetal
MateriałAluminium
MateriałAcrylic glass
Kraj pochodzeniaWłochy
CenaCena od 1345.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Fabbian Crio

Aluminiowa lampa wisząca

Projektant: Giovanni Minelli
Rodzaj: Lampa wisząca
Rok produkcji: 2008

Opis

Asortyment Crio składa się z dwóch różnych rozmiarów lamp wiszących do użytku wewnętrznego, wykonanych z aluminium, pomalowanych na biało matowe wykończenie lub laminowanych naturalnym jasnym drewnem lub ciemnym hebanem. Klosz wykonany jest z opalizującego PMMA (polimetakrylanu metylu). Lampa jest zasilana z sieci i nadaje się do użytku z żarówkami fluorescencyjnymi.

informacje techniczne:
- Gost REAC: Produkt jest zgodny z wymaganiami określonymi przez normy rosyjskie.
- Ochrona przed wnikaniem ciał stałych większych niż 12 mm.
Brak ochrony przed wnikaniem wody.

Giovanni Minelli

Giovanni Minelli - zdjęcie projektantaGiovanni Minelli urodził się w Bergamo 15 grudnia 1976 roku. Podczas studiów w Szkole Artystycznej w Brera uczęszczał na kursy wzornictwa przemysłowego razem z D. Borianim i Roberto Semprinim.
Pierwsze projekty powstałe w tym okresie , sytuują się pomiędzy obiektem artystycznym a wzornictwem przemysłowym, unikatowymi dziełami, które już niedługo wejdą w obieg galerii sztuki współczesnej.
Zapraszany jest na ważne wystawy i prezentacje branży. Ten proces szybko wprowadza go do wschodzącej marki designu, zwracając na siebie uwagę i zbliżając się do wschodzących włoskich firm projektowych. Co więcej, gdy był bardzo młody, tworzył unikalne dzieła i instalacje na wydarzenia związane ze sztuką współczesną i był zapraszany, wraz z innymi ważnymi włoskimi projektantami przy projekcie „Włoski design dla Unicef”, który został wystawiony podczas inauguracji włoskiego muzeum designu w Mediolanie (z okazji targów odbywających się co trzy lata). W swoich pracach łączył swoje artystyczne korzenie z technologiami i badaniami typowymi dla wzornictwa przemysłowego.

Filmy

Tagi

Fabbian, Giovanni Minelli, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy wiszące, lampa wisząca, Aluminiowe lampy wiszące, Metalowe lampy wiszące, Lampy wiszące PMMA, Lampy wiszące ze szkła akrylowego; Fluorescencyjne lampy wiszące

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa wisząca Fabbian Crio

Lampa wisząca Fabbian Crio

Asortyment Crio składa się z dwóch różnych rozmiarów lamp wiszących do użytku wewnętrznego, wykonanych z aluminium, pomalowanych na biało matowe wykończenie lub laminowanych z naturalnego jasnego drewna lub ciemnego hebanu. Klosz wykonany jest z opalizującego PMMA (polimetakrylanu metylu). Lampa jest zasilana z sieci i nadaje się do użytku z żarówkami fluorescencyjnymi. Informacje techniczne: - Gost REAC: Produkt jest zgodny z wymogami rosyjskich norm. - Ochrona przed wnikanie ciał stałych większych niż 12 mm. Brak ochrony przed wnikaniem wody.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek