SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa wisząca Oluce Lanterna - 477 Zobacz większe

Lampa wisząca Oluce Lanterna - 477

KOD: 250sdolucelanterna-477

ID: 94357

Rok produkcji1998
Rodzaj lampyLampa wisząca
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantLaudani & Romanelli
ProducentOluce
MateriałAluminium
MateriałSzkło
MateriałMetal
MateriałSzkło Murano
Kraj pochodzeniaWłochy

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Oluce Lanterna - 477

Lampa wisząca ze szkła i aluminium

Projektant: Laudani & Romanelli
Rodzaj: Lampa wisząca
Rok produkcji: 1998

Dane techniczne

↑310 mm ø 24 mm

Opis

Wielką rodzinę „Lanterna” i „Lanternina”, to znaczy równowagę osiągniętą przez zamknięcie światła wewnątrz obudowy wykonanej z powietrza, uzupełnia lampa złożona z pięciu żarówek, trzech żarówek lub pojedynczej żarówki, która będzie powtarzana szeregowo . Jej czysty kształt, obecnie uważany za klasykę, pozwala pewnie przywołać na nowo typologię, która wydawała się nierozerwalnie związana z przeszłością.

Lampa wisząca dająca rozproszone światło. Przeźroczyste i piaskowane dyfuzory ze szkła Murano. Przeszklona, ​​anodowana metalowa konstrukcja.

1 x max 150W - E27
↑ 310 cm Ø 24 cm
↑ 122,15" Ø 9,5"

Konstrukcja: aluminium
)Kolor struktury: szary
Dyfuzor/odbłyśnik: szkło
Kolor klosza/odbłyśnika: przezroczysty i piaskowany
Certyfikaty: CE, UL

Laudani & Romanelli

Laudani & Romanelli - zdjęcie projektantaMarta Laudani (Werona, 1954) i Marco Romanelli (Triest, 1958) pracują razem od 1986 roku. Pracowali nad projektami dla Arflex, Cleto Munari, Fontana Arte i Up&uUp, a obecnie pracują dla Bosa, Driade, Ferlea, Lema , Montina, Oluce, Seccocose i View. Wśród ich prac warto przypomnieć: w 1997 roku pracę monograficzną nad „Gio Ponti” dla Salonu Meblowego i dla Stowarzyszenia Jacqueline Vodoz et Bruno Danese, wiele wystaw m.in. „Dichiarazione d'Interni” (1994), ''Oggetto Ambiente'' (1994), ''Paradigmaticità delle Arti Decorative'' (1995) oraz ''Intorno alla Fotografia'' (1998). Wspólnie napisali ''Gli Spazi Del Cucinare'', Electa, 1989 i ''Design Nord-Est'', Abitare Segesta, 1997. Ich wiele wystaw obejmuje ich osobistą wystawę w Museo Internazionale della Ceramica w Laveno w 1998 roku. w swoich pracowniach w Rzymie i Mediolanie zajmują się projektowaniem wnętrz (ich kreacje były publikowane w czołowych międzynarodowych magazynach). W tej chwili pracują nad reorganizacją Museo della Civiltà Romana w rzymskiej dzielnicy EUR na zlecenie Fiat Engineering.
Marco Romanelli jest dyrektorem artystycznym Oluce od 1995 i Montiny od 1996. Od 1994 do 1997 był konsultantem Driady ds. kolekcji Atlantide. W latach 1986-1994 był członkiem redakcji Rivista Domus, a od 1995 jest członkiem redakcji Abitare. W 2000 roku zorganizował trzecią sekcję ''Aperto Vetro'' na Biennale w Wenecji.

Filmy

Tagi

Olucja, Laudani i Romanelli, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy wiszące, lampa wisząca, Współczesne lampy wiszące w stylu; Aluminiowe lampy wiszące, Metalowe lampy wiszące, Szklane lampy wiszące, Lampy wiszące ze szkła Murano; Lampy wiszące ze szkła i aluminium, Lampy wiszące Direct Light

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa wisząca Oluce Lanterna - 477

Lampa wisząca Oluce Lanterna - 477

Wielką rodzinę „Lanterna” i „Lanternina”, to znaczy równowagę osiągniętą przez zamknięcie światła wewnątrz obudowy wykonanej z powietrza, uzupełnia lampa złożona z pięciu żarówek, trzech żarówek lub jednej żarówki, które powtarzają się w szeregu . Jej czysty kształt, do tej pory uważany za klasykę, pozwala pewnie przywołać na nowo typologię, która wydawała się nierozerwalnie związana z przeszłością. Lampa wisząca dająca rozproszone światło. Przeźroczyste i piaskowane dyfuzory ze szkła Murano. Konstrukcja metalowa przeszklona anodowana. 1 x max 150W - E27 ↑ 310 cm Ø 24 cm ↑ 122,15" Ø 9,5" Konstrukcja: aluminiowa Kolor konstrukcji: szary Dyfuzor/odbłyśnik: szklany Kolor klosza/odbłyśnika: przezroczysty i piaskowany Certyfikaty: CE, UL

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek