SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa wisząca Fabbian Tripla 3 Spots Zobacz większe

Lampa wisząca Fabbian Tripla 3 Spots

KOD: 250sdfabbiantripla3spots

ID: 94339

Rodzaj lampyLampa wisząca
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantDevis Busato
ProjektantGiulia Ciccarese
ProducentFabbian
MateriałSzkło
MateriałKryształ
Kraj pochodzeniaWłochy
CenaCena od 740.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Fabbian Tripla

Kryształowa lampa wisząca LED

Projektant: Devis Busato, Giulia Ciccarese
Rodzaj: Lampa wisząca

Opis

LED 220-240V 3x4,3W
BIAŁY 3000K 1620lm Cri>80

Gost R EAC: Produkt jest zgodny z wymaganiami określonymi przez rosyjskie normy.

Młodzi projektanci Devis Busato i Giulia Ciccarese, zwycięzcy konkursu organizowanego przez Fabbian Illuminazione we współpracy z Desall, wymyślili tę serię bardzo dekoracyjnych lamp z kryształu. Koncepcja Tripli to podstawowy trójkąt, który ewoluuje, nabierając objętości, by stać się piramidą. Jej czworościenny kształt jest wspaniałym dodatkiem do kolekcji lamp Fabbian w podstawowych kształtach. Jego solidna, wykwintna konstrukcja zapewnia wszechstronne, eleganckie i modułowe światło do różnych zastosowań i ustawień. Kolekcja Tripla składa się z jednej lampy wiszącej, jednej lampy stołowej, jednej lampy ściennej i jednej lampy sufitowej. Zawiera również wpuszczaną oprawę oświetleniową, która jest płaska, ale dostępna w trzech różnych wykończeniach: polerowane aluminium, antracytowa szarość i brązowa płyta. Dostępna jest również w systemach modułowych i może być w pełni spersonalizowana za pomocą lamp w trzech wariantach kolorystycznych, natomiast rozety sufitowe dostępne są w dwóch rozmiarach i trzech różnych wykończeniach. Wszystkie lampy przeznaczone są do użytku w pomieszczeniach. Dyfuzory są z kryształu. Napięcie zasilania to dioda LED z wbudowanym ściemniaczem.

Filmy

Tagi

Fabbian, Devis Busato, Giulia Ciccarese, Tripla, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy wiszące, lampa wisząca, Współczesne lampy wiszące w stylu; Szklane lampy wiszące, Kryształowe lampy wiszące, Lampy wiszące LED; Lampy wiszące Direct Light, Lampy wiszące ze ściemniaczem

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa wisząca Fabbian Tripla 3 Spots

Lampa wisząca Fabbian Tripla 3 Spots

LED 220-240V 3x4,3W BIAŁY 3000K 1620lm Cri>80 Gost REAC: Produkt zgodny z wymaganiami określonymi przez rosyjskie normy. Młodzi projektanci Devis Busato i Giulia Ciccarese, zwycięzcy konkursu organizowanego przez Fabbian Illuminazione we współpracy z Desall, wymyślili tę serię niezwykle dekoracyjnych lamp w krysztale. Koncepcja Tripli to podstawowy trójkąt, który ewoluuje, nabierając objętości, by stać się piramidą. Jej czworościenny kształt jest wspaniałym dodatkiem do kolekcji lamp Fabbian w podstawowych kształtach. Jego solidna, wykwintna konstrukcja zapewnia wszechstronne, eleganckie i modułowe światło do różnych zastosowań i ustawień. Kolekcja Tripla składa się z jednej lampy wiszącej, jednej lampy stołowej, jednej lampy ściennej i jednej lampy sufitowej. Zawiera również wpuszczaną oprawę oświetleniową, która jest płaska, ale dostępna w trzech różnych wykończeniach: polerowane aluminium, antracytowa szarość i brązowa płyta. Dostępna jest również w systemach modułowych i może być w pełni spersonalizowana za pomocą lamp w trzech wariantach kolorystycznych, natomiast rozety sufitowe dostępne są w dwóch rozmiarach i trzech różnych wykończeniach. Wszystkie lampy przeznaczone są do użytku w pomieszczeniach. Dyfuzory są z kryształu. Napięcie zasilania to dioda LED z wbudowanym ściemniaczem.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek