SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa wisząca Vesoi ILED Zobacz większe

Lampa wisząca Vesoi ILED

KOD: 250sdvesoiiled

ID: 94172

Rok produkcji2020
Rodzaj lampyLampa wisząca
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProducentVesoi
MateriałMetal
MateriałAluminium
MateriałAluminium malowane proszkowo
Kraj pochodzeniaWłochy

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Vesoi ILED

Aluminiowa lampa wisząca LED

Rodzaj: Lampa wisząca
Rok produkcji: 2020

Opis

Iled to oprawa zwieszana w kolorze aluminium w kolorze białym lub czarnym z białym lub czarnym kablem lub w kolorze aluminium ocynkowanego ze starego mosiądzu szczotkowanego matowego z czarnym kablem. Regulowana wysokość na specjalnym kablu elektrycznym dostarczanym z rozproszoną optyką 180°. dostępne z optyką 30°-90° lub z kloszem z mlecznego lub przezroczystego szkła w wersji Globo na zamówienie.

Właściwości techniczne: Led 3w, 700mA, 270lm, 3000K - 230V.

Iled - narzędzia światło: sufitowa, wpuszczana oprawa o konstrukcji żeliwnej lub aluminiowej. Wykończenia malowane na biało lub czarno lub ocynkowane. Moduł ledowy.

Filmy

Tagi

Wesoj, Prowadziłem, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy wiszące, lampa wisząca, Współczesne lampy wiszące w stylu; Aluminiowe lampy wiszące, Metalowe lampy wiszące, Lampy wiszące z aluminium malowanego proszkowo; Lampy wiszące LED; Lampy wiszące Direct Light, produkcja, oświetlenie, oświetlenie włoskie, kultowy, wyprodukowane we Włoszech, Wykonany ręcznie, przemysł oświetleniowy, oświetlenie wewnętrzne, oświetlenie dekoracyjne, wnętrze, Dom, kontrakt, oświetlenie zawieszenia

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa wisząca Vesoi ILED

Lampa wisząca Vesoi ILED

Iled jest oprawą zwieszakową w kolorze aluminium w kolorze białym lub czarnym z białym lub czarnym kablem lub z aluminium ocynkowanego ze starego mosiądzu szczotkowanego matowego z czarnym kablem. Regulowana wysokość na specjalnym kablu elektrycznym dostarczanym z rozproszoną optyką 180°. dostępne z optyką 30°-90° lub z kloszem w wersji globo mlecznej lub przeźroczystej na życzenie. Cechy techniczne: Led 3w, 700mA, 270lm, 3000K - 230V. Iled - narzędzia światła: sufit, oprawa wpuszczana o konstrukcji żelaznej lub aluminiowej. Wykończenia malowane na biało lub czarno lub ocynkowane. Moduł ledowy.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek