SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa wisząca Vesoi Giro Zobacz większe

Lampa wisząca Vesoi Giro

KOD: 250sdvesoigiro

ID: 94114

Rok produkcji2021
Rodzaj lampyLampa wisząca
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProducentVesoi
MateriałAluminium malowane proszkowo
MateriałMetal
MateriałAluminium
Kraj pochodzeniaWłochy

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Vesoi Giro

Aluminiowa lampa wisząca LED ze ściemniaczem

Rodzaj: Lampa wisząca
Rok produkcji: 2021

Dane techniczne

ø 60 mm x wys. max 250 mm

Opis

Giro to oprawa zwieszana w kolorze aluminium w kolorze białym lub czarnym z przewodem w kolorze białym lub czarnym.

Właściwości techniczne: Led 37w, 24V, 5300lm, 3000K - 230V. Emisja światła na zewnątrz.

Giro - funkcja, punkt wyjścia, lekkość wejścia: podłoga, ściana/sufit, oprawa zwieszana regulowana na wysokość na specjalnym przewodzie elektrycznym. aluminiowa konstrukcja z gotowym, lakierowanym modułem led-strip zintegrowanym. Emisja wewnętrzna i zewnętrzna. zdalne ściemnianie.

Filmy

Tagi

Wesoj, Giro, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy wiszące, lampa wisząca, Współczesne lampy wiszące w stylu; Aluminiowe lampy wiszące, Metalowe lampy wiszące, Lampy wiszące z aluminium malowanego proszkowo; Lampy wiszące LED; Lampy wiszące ze światłem pośrednim, Lampy wiszące ze ściemniaczem, produkcja, oświetlenie, oświetlenie włoskie, kultowy, wyprodukowane we Włoszech, Wykonany ręcznie, przemysł oświetleniowy, oświetlenie wewnętrzne, oświetlenie dekoracyjne, wnętrze, Dom, kontrakt, oświetlenie zawieszenia

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa wisząca Vesoi Giro

Lampa wisząca Vesoi Giro

Giro to oprawa zwieszana w kolorze aluminium w kolorze białym lub czarnym malowana z białym lub czarnym kablem. Cechy techniczne: Led 37w, 24V, 5300lm, 3000K - 230V. Emisja światła na zewnątrz. Giro - funkcja, punkt wyjścia, lekkość dojścia: podłoga, ściana/sufit, oprawa zwieszana regulowana na wysokość na specjalnym kablu elektrycznym. aluminiowa konstrukcja z gotowym, lakierowanym modułem led-strip zintegrowanym. Emisja wewnętrzna i zewnętrzna. zdalne ściemnianie.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek