SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa wisząca Casamania & Horm Granny Zobacz większe

Lampa wisząca Casamania & Horm Granny

KOD: 250sdcasamania&hormgranny

ID: 94113

Rok produkcji2012
Rodzaj lampyLampa wisząca
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantPudelskern
ProducentCasamania & Horm
MateriałTkanina
MateriałWełna
Kraj pochodzeniaWłochy
CenaCena od 319.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Casamania & Horm Granny

Lampa wisząca z wełny

Projektant: Pudelskern
Rodzaj: Lampa wisząca
Rok produkcji: 2012

Opis

2 wersje: Duża i mała lampa sufitowa
Długość przewodu elektrycznego 1,9 m

Pudelskern

Pudelskern - zdjęcie projektantaMocno wierzymy w konieczność dodania większej ilości warstw do projektu. Lubimy opowiadać historie naszymi przedmiotami. Mogą dotyczyć zrównoważonej produkcji, technik rękodzieła lub aspektów materiałowych. Uwielbiamy zagłębiać się w nasze projekty i dogłębnie pracować, aby osiągnąć wysokie standardy. Pracujemy razem od 2006 roku. Nasz zespół tworzą członkowie wywodzący się z architektury, designu i stolarni. Częścią naszego studia jest laboratorium doświadczalnictwa materiałowego, które jest bazą dla naszych prac badawczo-rozwojowych. Każdy projekt zaczyna się od szczegółowej analizy. Pudelskern nawiązuje do cytatu z dramatu Goethego Faust: pierwszej części tragedii. Choć główny bohater Heinrich Faust z powodzeniem zdobył wiedzę na temat swoich poszukiwań istoty życia, nadal jest niezadowolony:
Oto stoję, biedny głupcze, i widzę;
Jestem tak samo mądry jak dawniej .
Kiedy spotyka diabła, zawiera interes, wymieniając swoją duszę na nieograniczoną wiedzę i ziemskie przyjemności. Diabeł zbliża się do Fausta w przebraniu pudla, dopiero później ujawniając jego prawdziwy charakter:
Więc to było jądro bestii!
Cytat Goethego Das also war des Pudels Kern! wszedł w język niemiecki, aby znaleźć sedno rzeczy - sedno sprawy.

Filmy

Tagi

Casamania i Horm, Pudelskern, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy wiszące, lampa wisząca, Współczesne lampy wiszące w stylu; Designerskie lampy wiszące, Lampy wiszące z tkaniny; Wełniane lampy wiszące

Napisz opinię

Lampa wisząca Casamania & Horm Granny

Lampa wisząca Casamania & Horm Granny

2 wersje: duża i mała lampa sufitowa Długość przewodu elektrycznego 1,9 m

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek