SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa wisząca Fabbian Saya F47 A09/11/21 Zobacz większe

Lampa wisząca Fabbian Saya F47 A09/11/21

KOD: 250sdF47 A09/11/21

ID: 94061

Rok produkcji2018
Rodzaj lampyLampa wisząca
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantGiovanni Minelli
ProjektantMarco Fossati
ProducentFabbian
MateriałSzkło dmuchane
MateriałSzkło
MateriałMetal
Kraj pochodzeniaWłochy
CenaCena od 926.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Fabbian Saya

Lampa wisząca ze szkła bezpośredniego światła

Projektant: Giovanni Minelli, Marco Fossati
Rodzaj: Lampa wisząca
Rok produkcji: 2018
Kod produktu: F47 A09/11/21

Dane techniczne

40 x 45 mm

Opis

SAYA F47 A09 to lampa wisząca z przezroczystym dyfuzorem z dmuchanego szkła o metalowej konstrukcji pokrytej rdzą.

TECH SPECS
Napięcie: 220-240V
Źródło światła: E27 1x150W( ccc333)IP Rating: IP20

Saya to nowa kolekcja lamp wiszących zaprojektowana przez Gio Minelli i Marco Fossati. Inspiracją dla tego projektu była opowieść o podróży w połowie drogi między Wschodem a Zachodem, gdzie estetyka i pamięć o odległych kulturach łączy się ze starożytną wenecką tradycją dmuchanego szkła w klatce. Kształt inspirowany jest dużą kroplą rosy osadzającą się i zsuwającą się w dół wzdłuż szeregu metalowych drutów, które przerywają jej upadek, zamykając się i dając wrażenie zawieszenia. Klatka nabiera nowych walorów estetycznych, stając się bohaterem projektu. Duży korpus ze szkła dmuchanego jest modelowany w nim bez deformacji, tworząc idealną równowagę między światłem a dekoracją.

Kolekcja składa się z kilku lamp wiszących w trzech różnych kształtach. Kloszowe klosze z dmuchanego szkła są dostępne w wersji przezroczystej i błyszczącej białej. Szklane konstrukcje nośne wykonane są w handlu detalicznym z wykończeniem w kolorze brązu, złota i chromu. Elektryfikacja na napięciu głównym dla lamp halogenowych, fluorescencyjnych i LED.

Giovanni Minelli

Giovanni Minelli - zdjęcie projektantaGiovanni Minelli urodził się w Bergamo 15 grudnia 1976 roku. Podczas studiów w Szkole Artystycznej w Brera uczęszczał na kursy wzornictwa przemysłowego razem z D. Borianim i Roberto Semprinim.
Pierwsze projekty powstałe w tym okresie , sytuują się pomiędzy obiektem artystycznym a wzornictwem przemysłowym, unikatowymi dziełami, które już niedługo wejdą w obieg galerii sztuki współczesnej.
Zapraszany jest na ważne wystawy i prezentacje branży. Ten proces szybko wprowadza go do wschodzącej marki designu, zwracając na siebie uwagę i zbliżając się do wschodzących włoskich firm projektowych. Co więcej, gdy był bardzo młody, tworzył unikalne dzieła i instalacje na wydarzenia związane ze sztuką współczesną i był zapraszany, wraz z innymi ważnymi włoskimi projektantami przy projekcie „Włoski design dla Unicef”, który został wystawiony podczas inauguracji włoskiego muzeum designu w Mediolanie (z okazji targów odbywających się co trzy lata). W swoich pracach łączył swoje artystyczne korzenie z technologiami i badaniami typowymi dla wzornictwa przemysłowego.

Marco Fossati

Marco Fossati - zdjęcie projektantaMarco Fossati to włoski projektant.

Filmy

Tagi

Fabbian, Giovanni Minelli, Saja, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy wiszące, lampa wisząca, Lampy wiszące w stylu klasycznym; Metalowe lampy wiszące, Szklane lampy wiszące, Lampy wiszące ze szkła dmuchanego; Lampy wiszące Direct Light

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Szukasz innych plików / modeli tego produktu?

Napisz do nas, a pomożemy ci je znaleźć.

Napisz opinię

Lampa wisząca Fabbian Saya F47 A09/11/21

Lampa wisząca Fabbian Saya F47 A09/11/21

SAYA F47 A09 to lampa wisząca z przezroczystym kloszem z dmuchanego szkła i metalową konstrukcją w kolorze rdzy. TECH SPECS Napięcie: 220-240V Źródło światła: E27 1x150W Stopień ochrony IP: IP20 Saya to nowa kolekcja lamp wiszących zaprojektowana przez Gio Minelli i Marco Fossatiego. Inspiracją dla tego projektu była opowieść o podróży w połowie drogi między Wschodem a Zachodem, gdzie estetyka i pamięć o odległych kulturach łączy się ze starożytną wenecką tradycją dmuchanego szkła w klatce. Kształt inspirowany jest dużą kroplą rosy osadzającą się i zsuwającą się w dół wzdłuż szeregu metalowych drutów, które przerywają jej upadek, zamykając się i dając wrażenie zawieszenia. Klatka nabiera nowych walorów estetycznych, stając się bohaterem projektu. Duży korpus ze szkła dmuchanego jest w nim modelowany bez deformacji, tworząc idealną równowagę między światłem a dekoracją. Kolekcja składa się z kilku lamp wiszących w trzech różnych kształtach. Kloszowe klosze z dmuchanego szkła są dostępne w wersji przezroczystej i błyszczącej białej. Szklane konstrukcje nośne wykonane są w handlu detalicznym z wykończeniem w kolorze brązu, złota i chromu. Elektryfikacja na napięciu głównym dla lamp halogenowych, fluorescencyjnych i LED.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Skargi 17, 48-250 Głogówek