SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa wisząca Vibia Ameba Zobacz większe

Lampa wisząca Vibia Ameba

KOD: 250sdvibiaameba

ID: 94004

Rodzaj lampyLampa wisząca
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantPete Sans
ProducentVibia
NagrodyInterior Design Best of Year - Winner
MateriałMateriał syntetyczny
MateriałPoliuretan (PU)
Kraj pochodzeniaHiszpania
CenaCena od 1002.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Vibia Ameba

Lampa wisząca

Projektant: Pete Sans
Rodzaj: Lampa wisząca

Opis

Lampa wisząca należy do kolekcji AMEBA, zaprojektowanej przez Pete Sansa. AMEBA to nowa koncepcja lampy wiszącej, którą można dostosować do każdej przestrzeni oraz do wszelkich potrzeb i preferencji. Ameba składa się z 5 różnych kształtów, które można łączyć, aby zaoferować nieskończoną gamę kompozycji. Lampa żarowa z akrylowym kloszem. Dostępny w dwóch różnych wariantach: biały matowy lakier i grafitowy szary. Zadaszenie chromowane.

Pete Sans

Pete Sans - zdjęcie projektantaPete Sans urodził się w Barcelonie (1947) w katalońskiej rodzinie związanej ze środowiskiem artystycznym i intelektualnym miasta. Znajome otoczenie silnie warunkowało jego wykształcenie. W trakcie wprowadzania w świat projektowania graficznego i tekstylnego, po ukończeniu studiów wyższych, wyjechał do Niemiec, aby doskonalić swoje wykształcenie w zakresie wzornictwa przemysłowego. Wrócił do Barcelony w 1971 roku, aby otworzyć studio projektowania graficznego, jednocześnie przejmując kontrolę nad Galerią i Szkołą Nikon. Wydał także magazyn o sztuce „Special Paper”, pionier pod względem koncepcji, treści i jakości graficznej w komunikacji społecznej.
W 1977 nawiązał kontakt ze Snark Design. Jako produkt tej relacji biznesowej rodzi się „Lamparaprima”, która otrzymuje Oscara za najlepszy produkt iluminacji Międzynarodowych Targów Przeprowadzkowych w Paryżu (1983) i została wybrana do udziału w Wystawie Hiszpańskiego Designu do Europaliów (Bruksela, 1985). ) oraz 6. Międzynarodowy Konkurs Projektowy Arango (Miami, 1986). Odtąd całą swoją działalność skupia na wzornictwie przemysłowym (woli nazywać to „rzeźbą przemysłową”), wykonując wiele prac, o bardzo osobistym stylu, pełnym oryginalności i awangardy.
W 1988 r. otrzymuje nagrodę Golden Delta Award za krzesło Coqueta, wyprodukowane przez Bd Barcelona design. W 1990 roku francuska firma Arafura TRIBE, w ramach swojej linii przeprojektowywania mebli francuskich instytutów na całym świecie, zleciła mu zaprojektowanie mebli Francuskiego Instytutu w Barcelonie. W 1990 roku jego krzesło Coqueta, wraz z 45 innymi produktami z całego świata, zostało wybrane do Międzynarodowej Nagrody Badenii-Wirtemburgii, przyznawanej pięciu najlepszym produktom w dziedzinie wzornictwa przemysłowego.
In W marcu 1994 założył własną firmę produkcyjną (PeteSans Sistemes Integrals, SL). Jego pierwszym produktem była „Sistema Aula” stołów biurowych.

Odznaczenia

Interior Design Best of Year - Winner

Interior Design Best of Year - Winner

Filmy

Tagi

wibia, Pete Sans, Ameba, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy wiszące, lampa wisząca, Współczesne lampy wiszące w stylu; Lampy wiszące z materiałów syntetycznych, Lampy wiszące z poliuretanu (PU), Lampy wiszące LED; Lampy wiszące Direct Light, Lampy wiszące ze ściemniaczem

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa wisząca Vibia Ameba

Lampa wisząca Vibia Ameba

Lampa wisząca należy do kolekcji AMEBA , zaprojektowanej przez Pete'a Sansa. AMEBA to nowa koncepcja lampy wiszącej, którą można dostosować do każdej przestrzeni oraz do wszelkich potrzeb i preferencji. Ameba składa się z 5 różnych kształtów, które można łączyć, oferując nieskończoną gamę kompozycji. Lampa żarowa z akrylowym kloszem. Dostępny w dwóch różnych wariantach: biały matowy lakier i grafitowy szary. Zadaszenie chromowane.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek