SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa wisząca Gervasoni Bell + Bolla + Corallo Bell 95 Zobacz większe

Lampa wisząca Gervasoni Bell + Bolla + Corallo Bell 95

KOD: 250sdgervasonibell+bolla+corallobell95

ID: 93992

Rodzaj lampyLampa wisząca
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantJasper Startup
ProducentGervasoni
MateriałTkana wiklina
MateriałDrewno
Kraj pochodzeniaWłochy
CenaCena od 474.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Gervasoni Bell + Bolla + Corallo

Lampa wisząca z plecionej wikliny

Projektant: Jasper Startup
Rodzaj: Lampa wisząca

Opis

BELL 95 by Gervasoni to lampa wisząca w naturalnym melanżowym rdzeniu rattanowym, ręcznie tkana, max. moc 20 W, 220 Volt, bez żarówki. Ten sam model w kolorze hebanowym lub białym matowym.

Jasper Startup

Jasper Startup - zdjęcie projektantaUrodzony w Londynie w 1961 roku, ukończył w 1983 roku projektowanie mebli na Middlesex University, aw 1994 roku uzyskał tytuł magistra wzornictwa przemysłowego w Central St. Martins College of Art and Design w Londynie. Od 1983 roku projektuje jako freelance dla wielu klientów, zarówno prywatnych, jak i korporacyjnych, oraz wykładał wzornictwo w głównych instytucjach w całej Wielkiej Brytanii.
Dla Gervasoniego zaprojektował wentylatory „Wind” (1997) w prążkowanym pulut i Lampa „Bell” (1999) z rdzeniem z naturalnego rattanu, dodająca wartości typowej przepuszczalności powietrza i światła wyrobów tkanych.
Obecnie dzieli swój czas między projektowanie mebli i oświetlenia dla różnych brytyjskich producentów oraz nauczanie na Uniwersytecie Kingston i Central St. Martins College.
Jego prace były wystawiane i dokumentowane na całym świecie, ostatnio poprzez udział w targach meblowych w Mediolanie oraz w The Eco Design Handbook (Thames & Hudson).

Filmy

Tagi

Gervasoniego; Jasper Uruchomienie, Dzwonek + Bolla + Corallo, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy wiszące, lampa wisząca, Współczesne lampy wiszące w stylu; Lampy wiszące z drewna, Lampy wiszące tkane wiklinowe; Lampy wiszące światła bezpośredniego i pośredniego

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Szukasz innych plików / modeli tego produktu?

Napisz do nas, a pomożemy ci je znaleźć.

Napisz opinię

Lampa wisząca Gervasoni Bell + Bolla + Corallo Bell 95

Lampa wisząca Gervasoni Bell + Bolla + Corallo Bell 95

BELL 95 by Gervasoni to lampa wisząca z naturalnym melanżowym rdzeniem rattanowym, ręcznie tkana, max. moc 20 W, 220 Volt, bez żarówki. Ten sam model w kolorze hebanowym lub białym matowym.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek