SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa wisząca Verpan Pantop Zobacz większe

Lampa wisząca Verpan Pantop

KOD: 250sdverpanpantop

ID: 93972

Rok produkcji1980
Rodzaj lampyLampa wisząca
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantVerner Panton
ProducentVerpan
MateriałMetal
Kraj pochodzeniaDania

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Verpan Pantop

Metalowa lampa wisząca

Projektant: Verner Panton
Rodzaj: Lampa wisząca
Rok produkcji: 1980

Dane techniczne

wys: 16,6 mm (6,5”)
ø 23 mm (9”)

Opis

Elegancka linia Pantop została zaprojektowana przez Vernera Pantona w 1980 roku i od dawna jest podstawą kolekcji Verpan. Pantop charakteryzuje się dzwonowatym, szeroko rozkloszowanym kloszem, który jest montowany z otworem skierowanym w dół.
Wersja Pantop Ø23 jest dostępna w szerokiej gamie odważnych kolorów – każdy starannie dobrany, aby dodać swojej własnej osobowości i nastroju do kolekcji .

MATERIAŁ
Klosz wykonany jest z metalu. Baldachim wykonany z PVC (czarny/biały).

ŹRÓDŁO ŚWIATŁA
E14 (220V) max. 25W

CORD
250 cm (98”) Przewód z białego materiału.

CERTYFIKATY
CE.

Elegancka linia Pantop została zaprojektowana przez Vernera Panton w 1980 roku i od dawna jest podstawą kolekcji Verpan. Pantop charakteryzuje się dzwonowatym, szeroko rozkloszowanym kloszem, który montowany jest otworem skierowanym w dół.

Verner Panton

Verner Panton - zdjęcie projektantaDuński architekt i projektant Verner Panton (1926-1998) był jednym z najważniejszych i najbardziej innowacyjnych projektantów drugiej połowy XX wieku. W ciągu swojej długiej kariery stworzył rozległą i różnorodną pracę, w której przejawia się jego upodobanie do mocnych kolorów i wirtuozowska gra z podstawowymi geometrycznymi kształtami i figurami. Głównym przedmiotem prac Vernera Pantona były meble - takie jak kultowe krzesło Cone Chair i krzesło Panton opracowane wspólnie z Vitrą, które jest jednym z jego najsłynniejszych dzieł. Ponadto Verner Panton zaprojektował również liczne światła i tekstylia. Punktem kulminacyjnym jego twórczości są projektowane przez niego wnętrza, w których połączył elementy ze wszystkich dziedzin swojej twórczości w rodzaj Gesamtkunstwerk. W tym kontekście m.in. wydawnictwo Spiegel w Hamburgu (1968), wystawy Visiona w Kolonii (1968 i 1970) przeznaczone na koncert Bayer Chemistry oraz restauracja Varna pod Aarhus (1971). Niektóre z najsłynniejszych projektów Vernera Pantona, takie jak krzesło Panton czy lampa Panthella, są produkowane od dziesięcioleci lub powróciły do ​​produkcji w ostatnich latach.

Filmy

Tagi

werpan, Vernera Pantona, Pantop, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy wiszące, lampa wisząca, Współczesne lampy wiszące w stylu; Metalowe lampy wiszące, Lampy wiszące Direct Light

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa wisząca Verpan Pantop

Lampa wisząca Verpan Pantop

Elegancka linia Pantop została zaprojektowana przez Vernera Pantona w 1980 roku i od dawna jest podstawą kolekcji Verpan. Pantop charakteryzuje się kloszem w kształcie dzwonu, szeroko rozkloszowanym, który jest zamontowany z otworem skierowanym w dół. Wersja Pantop Ø23 jest dostępna w szerokiej gamie odważnych kolorów – każdy starannie dobrany, aby dodać swojej własnej osobowości i nastroju do kolekcji . MATERIAŁ Klosz wykonany z metalu. Zadaszenie wykonane z PVC (czarno-białe). ŹRÓDŁO ŚWIATŁA E14 (220V) max. 25W CORD Przewód 250 cm (98”) Biały materiał. CERTYFIKATY CE. Elegancka linia Pantop została zaprojektowana przez Vernera Pantona w 1980 roku i przez długi czas była podstawa kolekcji Verpan. Pantop charakteryzuje się kloszem w kształcie dzwonu, szeroko rozkloszowanym, który montowany jest otworem do dołu.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek