SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa wisząca Brillamenti Zpro Zobacz większe

Lampa wisząca Brillamenti Zpro

KOD: 250sdbrillamentizpro

ID: 93956

Rodzaj lampyLampa wisząca
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantGiorgio Zaetta
ProducentBrillamenti
MateriałAluminium
MateriałMetal
Kraj pochodzeniaWłochy

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Brillamenti Zpro

Aluminiowa lampa wisząca LED

Projektant: Giorgio Zaetta
Rodzaj: Lampa wisząca

Dane techniczne

ø 60x120 mm

Opis

Reflektor LED o czystym i atrakcyjnym wyglądzie, niepowtarzalny po zawieszeniu.
Zpro może być również używany na listwie zasilającej lub umieszczony na ścianie lub suficie za pomocą uchwytu.
Ten designerski reflektor gwarantuje odpowiednie proporcje dzięki zastosowanie wysokiej jakości diod LED i szerokiej gamy optyki, precyzyjna emisja światła pod kątem bez ryzyka oślepienia kogokolwiek.
ZPro nadaje się głównie do przestrzeni wystawienniczych zarówno publicznych jak i prywatnych, do czytelni, biblioteki, muzea lub biura, ale dobrze sprawdza się nawet w bardziej tradycyjnych środowiskach, na przykład do oświetlania cennego przedmiotu lub pięknego obrazu w domu. zawieszenie sufitowe, montaż na wewnętrznych listwach sufitowych pod napięciem.
W zestawie z kablem lub złączem.
Systemy instalacji i mocowania różnią się w zależności od wybranej wersji.
Specyficzne cechy poszczególnych wariantów nts można znaleźć w odpowiednich kartach katalogowych.

Ekran: OPAL/PRZEZROCZYSTY POLIWĘGLAN
Wykończenie: CZARNY/SZARY ANODOWANE ALUMINIUM - RAL 9016 POMALOWANE NA BIAŁO - DOSTOSOWANY DO RAL

Giorgio Zaetta

Giorgio Zaetta - zdjęcie projektantaGiorgio Zaetta urodził się w Feltre 11 września 1962 roku. Do dziś, mimo częstych kontaktów ze światem, mieszka w tym starożytnym i szlachetnym miasteczku. Jego doświadczenie jako architekta i projektanta opiera się głównie na dobrym wykształceniu: uniwersyteckim Instytucie Architektury w Wenecji (uczestniczył jako student-robotnik, gdzie ukończył studia w 1995 roku) oraz pracowni Luciano Bertonciniego w Treviso, z którą współpracuje od ponad Od 20 lat zajmujemy się projektowaniem w szerokim zakresie zastosowań, od mebli po motocykle. Jako miłośnik i koneser sztuki współczesnej pozostaje pod głębokim wpływem tej pasji, której namacalne znaki charakteryzują wiele jego prac: oryginalne i linearne rozwiązania wyposażenia, przestrzenie wystawiennicze oraz architektura wnętrz zdominowana przez przestrzeń i światło. Zawsze wesoły, a jednocześnie powściągliwy, Giorgio Zaetta jest czysty. Jako architekt szybko się rozwija i tworzy prestiżowe prace, zarówno dla klientów włoskich, jak i międzynarodowych. Jest skrupulatnym projektantem, perfekcjonistą, posiadającym niezbędną wiedzę i know-how, który w miarę możliwości jest zaangażowany w osiągnięcie oczekiwanego rezultatu. Niezależnie od tego, czy jest to nigdy wcześniej nie widziany zlew, XVIII-wieczna wieża na morzu w Chorwacji, współczesne szwajcarskie dweil lub stara istryjska łódź, która ma zostać przywrócona do życia.

Tagi

Brillamenti, Giorgio Zaetta, ZPro, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy wiszące, lampa wisząca, Współczesne lampy wiszące w stylu; Aluminiowe lampy wiszące, Metalowe lampy wiszące, Lampy wiszące LED; Lampy wiszące Direct Light, Lampy wiszące obrotowe, projekt zawieszenia reflektor, naświetlacz o prostym i minimalistycznym designie; oświetlenie wewnętrzne, zewnętrzny reflektor Led, energooszczędny reflektor lampy Led

Napisz opinię

Lampa wisząca Brillamenti Zpro

Lampa wisząca Brillamenti Zpro

Naświetlacz ledowy o czystym i atrakcyjnym designie, niepowtarzalny po zawieszeniu. Zpro może być również zastosowany na listwie zasilającej lub umieszczony na ścianie lub suficie za pomocą uchwytu. Ten designerski naświetlacz gwarantuje odpowiednie proporcje, dzięki zastosowanie wysokiej jakości diod LED i szerokiej gamy optyki, precyzyjna emisja światła pod kątem bez ryzyka oślepienia kogokolwiek. ZPro nadaje się głównie do przestrzeni wystawienniczych, zarówno publicznych jak i prywatnych, do czytelni, biblioteki, muzea lub biura, ale dobrze sprawdza się nawet w bardziej tradycyjnych środowiskach, na przykład do oświetlania cennego przedmiotu lub pięknego obrazu w domu. Reflektor LED z aluminium dostępny w kilku wersjach: wspornik ścienny/sufitowy, zawieszenie sufitowe, montaż na listwach sufitowych pod napięciem. Jest dostarczany z kablem lub złączem. Systemy montażu i mocowania różnią się w zależności od wybranej wersji. Specyficzne cechy poszczególnych wariantów można znaleźć w odpowiednich kartach katalogowych. Ekran: OPAL/PRZEZROCZYSTY POLIWĘGLAN Wykończenie: CZARNY/SZARY ALUMINIUM ANODOWANE - RAL 9016 POMALOWANE NA BIAŁO - RAL NA ZAMÓWIENIE

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek