SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa wisząca Turri Madison Zobacz większe

Lampa wisząca Turri Madison

KOD: 250sdturrimadison

ID: 93860

Rodzaj lampyLampa wisząca
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantAndrea Bonini
ProducentTurri
MateriałSzkło
MateriałMetal
Kraj pochodzeniaWłochy

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Turri Madison

Żyrandol metalowy

Projektant: Andrea Bonini
Rodzaj: Lampa wisząca

Opis

Madison to współczesna kolekcja nawiązująca do klimatów lat 60-tych. Kolekcja Madison składa się z mebli do jadalni, części dziennej oraz części sypialnej.

Andrea Bonini

Andrea Bonini - zdjęcie projektantaAndrea Bonini urodziła się w Weronie w 1985 roku i studiowała projektowanie wnętrz i produktów w instytucie Marangoni w Mediolanie. W tym samym czasie rozpoczął pracę w studiach projektowych, a następnie współpracował z kilkoma studiami projektowymi i markami z branży w Weronie i Mediolanie, gdzie został kierownikiem kilku międzynarodowych projektów. W 2011 roku założył studio Andrea Bonini Luxury Interior & Design, pracując nad projektami wnętrz i dostawami pod klucz. W tym samym roku założył Diamante design, markę produkującą akcesoria i meble ze stali, patentując innowacyjne i unikalne wykończenie na int, po prostu zadzwoń do Diamante. Kolekcja Diamante w unikalnym wzornictwie, z dużym znakiem i dystrybucją międzynarodową. Stal zawsze była rodzinnym know-how i staje się arcydziełem w swoich szkicach.
W 2012 roku prasa określiła Boniniego jako jednego z najmłodszych projektantów na Międzynarodowych Targach Mody 2012 z pełną kolekcją zaprojektowaną dla historycznej włoskiej firmy Dolfi, z którym nadal gra jako projektant i zarządza projektem.
Nawet w kolejnych latach Andrea Bonini uczestniczyła w Salone del Mobile, prezentując nowe kolekcje, współpracując na linii AMcasa z krawcem Alessandro Martoraną.
W 2014 r. , studio przeniosło się do Mediolanu, na via Gerolamo Morone, w samym sercu dzielnicy mody. Decyzja była niemal obowiązkowa, biorąc pod uwagę nieustanny wpływ mody na świat projektowania wnętrz. Pracownia Boniniego pozwoliła mu wyeksponować część swoich mebli, tym samym prezentując światu swoje podejście do projektowania wnętrz. W ostatnich latach Bonini pracuje nad coraz bardziej międzynarodowymi projektami, podróżując od Dubaju, przez Londyn, po Mediolan.
Bonini rozwinął koncepcję projektowania wnętrz jako środowiska, z dbałością o każdy szczegół i tworząc eleganckie wnętrza z wyrafinowany charakter. Ten sam poziom dbałości o szczegóły jest stosowany w projektowaniu designerskich mebli, prawdziwie luksusowych kreacji, które są zwieńczeniem ciągłych badań i obserwacji współczesnego stylu życia, gdzie użycie materiałów i kombinacji owocuje wyrafinowanymi, unikalnymi produktami, które wyróżniają się na tle obecny tłum w branży.
Utwory są poparte doświadczeniem i znaczeniem wielu międzynarodowych marek, takich jak Turri, gdzie zespół był w stanie stworzyć idealne środowisko, co ostatecznie doprowadziło do narodzin kolekcji Vogue. inspiracja kolekcji Vogue dla Turri pochodzi z rzemieślniczej włoskiej produkcji, rozwijając i analizując historię mody, która sprawiła, że ​​włoski styl stał się natychmiast rozpoznawalny na całym świecie.
Jego praca wciąż rośnie w projektach wnętrz i produktów dedykowanych sektor luksusowy, z elegancją i ciągłymi badaniami oraz ciągłym zanieczyszczeniem współczesnym stylem życia.

Filmy

Tagi

Turri, Andrea Bonini, Madison, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy wiszące, lampa wisząca, Współczesne lampy wiszące w stylu; Metalowe lampy wiszące, Szklane lampy wiszące, Żyrandole

Napisz opinię

Lampa wisząca Turri Madison

Lampa wisząca Turri Madison

Madison to współczesna kolekcja nawiązująca do klimatów lat 60-tych. Kolekcja Madison składa się z mebli do jadalni, części dziennej oraz części sypialnej.

Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 REGNUM Róża Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Powstańców 6, 48-250 Głogówek