SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa wisząca Axis71 Venice Zobacz większe

Lampa wisząca Axis71 Venice

KOD: 250sdAX04000

ID: 93829

Rok produkcji2013
Rodzaj lampyLampa wisząca
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantAlberto Nason
ProducentAxis71
MateriałSzkło
Kraj pochodzeniaBelgia

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Axis71 Venice

Lampa wisząca ze szkła LED

Projektant: Alberto Nason
Rodzaj: Lampa wisząca
Rok produkcji: 2013
Kod produktu: AX04000

Dane techniczne

ø 680 x wys. 480 mm (standard)

Opis

VENICE to szklana lampa wisząca LED zaprojektowana przez Alberto Nasona dla axis71.

12 x LED 3W, 2.800K

Alberto Nason

Alberto Nason - zdjęcie projektantaLberto Nason urodził się w Wenecji w 1972 roku. Po ukończeniu studiów odbył trzyletnie doświadczenie w studiu graficznym Option One w Londynie. Następnie uczęszczał do Istituto Europeo di Design w Mediolanie, uzyskując w 1996 dyplom z wzornictwa przemysłowego. Odbył roczny staż pracy w Niemczech w pracowni projektowej „Eckart & Barski” pod Frankfurtem. Specjalizuje się w kreatywnych i technicznych obszarach projektowania. Ta wiedza jest owocem współpracy z pracownią architekta Michele De Lucchi w roli projektanta od 1997 roku, przyczyniając się do rozwoju i planowania obiektów projektowych. W 2001 roku stworzył miejsce zwane „pierwszym laboratorium”, w którym projektant poświęcił się nowym technicznym poszukiwaniom pracy szkła.W 2001 współpracował z Europejskim Instytutem Wzornictwa i swoją pracę magisterską u Prof. Micheli.Współpracuje z następującymi firmami: Artemide ,Domodinamica, Produzione Privata, AVMazzega, Arnolfo Di Cambio , Sforzin, Primo Laboratorio, Riva 1920, Sadi, Vnason&C, Parise vetro .

Tagi

oś71, Alberto Nasona, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy wiszące, lampa wisząca, Współczesne lampy wiszące w stylu; Szklane lampy wiszące, Lampy wiszące LED

Napisz opinię

Lampa wisząca Axis71 Venice

Lampa wisząca Axis71 Venice

VENICE to szklana lampa wisząca LED zaprojektowana przez Alberto Nasona dla axis71 . 12 x LED 3W, 2.800K

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek