SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa wisząca Fabbian Olympic F45 3X Zobacz większe

Lampa wisząca Fabbian Olympic F45 3X

KOD: 250sdfabbianolympicf453x

ID: 93796

Rok produkcji2017
Rodzaj lampyLampa wisząca
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantLorenzo Truant
ProducentFabbian
MateriałAluminium
MateriałAluminium malowane proszkowo
MateriałMetal
Kraj pochodzeniaWłochy
CenaCena od 2327.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Fabbian Olympic

Lampa wisząca LED

Projektant: Lorenzo Truant
Rodzaj: Lampa wisząca
Rok produkcji: 2017

Opis

Napięcie 220-240V
Źródło światła LED 1x56W+1x76W+1x98W
Lumeny 24850lm
Temperatura barwy BIAŁY 3000K
CRI>80
Ściemnianie PUSH 1..10V
Stopień ochrony IP40
)
Samodzielny lekki pierścień o powietrznym kształcie, inspirowany kółkami olimpijskimi. Pojedynczy pierścień może oświetlić otoczenie, wyświetlając jego światło, jakby poruszane siłą odśrodkową. Kiedy jeden lub więcej pierścieni świetlnych jest połączonych ze sobą, źródła światła łączą się, tworząc hierarchię świateł, która rozjaśnia przestrzeń. Ta lekka konstrukcja składająca się z okrągłych bloków tworzy konstrukcje olimpijskie w dużych, współczesnych przestrzeniach.
Olympic to kolekcja okrągłych, pomalowanych na biało aluminiowych lamp wiszących, ze źródłem światła LED umieszczonym na zewnętrznym pierścieniu. Zarówno bezpośrednie, jak i pośrednie rozproszenie światła. Lampy wiszące są dostępne w różnych średnicach, w układzie pojedynczym lub wielokrotnym. Cechą tych lamp jest możliwość ich przeplatania, tworzenia oryginalnych kształtów i kompozycji, również dzięki łatwej regulacji długości kabla.

Lorenzo Truant

Lorenzo Truant - zdjęcie projektantaLorenzo Truant jest dyrektorem artystycznym Axo Light od 2005 roku. W 2001 roku ukończył architekturę w Wenecji razem z A. Romano Burelli i Heinzem Tesarem, pisząc pracę magisterską zatytułowaną „Il Cielo di Treviso – Treviso Sky” na temat lotnisk. Po ukończeniu studiów specjalizował się w projektowaniu produktu w ośrodku badawczym znanej firmy meblarskiej i oświetleniowej. Pracował również w pracowni architektury i urbanistyki „Lombardi & De Carli Associati” w Wenecji. W czasie studiów zajmował się oświetleniem i faktycznie urządzał każde mieszkanie, do którego się dostał, używając pospolitych i mniej pospolitych przedmiotów, aby „zrekompensować” brak odpowiedniego oświetlenia.

Filmy

Tagi

Fabbian, Lorenzo Truant, olimpijski, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy wiszące, lampa wisząca, Współczesne lampy wiszące w stylu; Aluminiowe lampy wiszące, Metalowe lampy wiszące, Lampy wiszące z aluminium malowanego proszkowo; Lampy wiszące LED; Lampy wiszące światła bezpośredniego i pośredniego

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa wisząca Fabbian Olympic F45 3X

Lampa wisząca Fabbian Olympic F45 3X

Napięcie 220-240V Źródło światła LED 1x56W+1x76W+1x98W Lumeny 24850lm Temperatura barwowa BIAŁY 3000K CRI>80 Ściemnianie PUSH 1..10V Klasyfikacja IP IP40 Samodzielny lekki pierścień o powietrznym kształcie, inspirowany kółkami olimpijskimi. Pojedynczy pierścień może oświetlić otoczenie, wyświetlając jego światło, jakby poruszane siłą odśrodkową. Kiedy jeden lub więcej pierścieni świetlnych jest połączonych ze sobą, źródła światła łączą się, tworząc hierarchię świateł, która rozjaśnia przestrzeń. Ta lekka konstrukcja składająca się z okrągłych bloków tworzy konstrukcje olimpijskie w dużych, współczesnych przestrzeniach. Olympic to kolekcja okrągłych, pomalowanych na biało aluminiowych lamp wiszących ze źródłem światła LED umieszczonym na zewnętrznym pierścieniu. Zarówno bezpośrednie, jak i pośrednie rozproszenie światła. Lampy wiszące są dostępne w różnych średnicach, w układzie pojedynczym lub wielokrotnym. Cechą tych lamp jest możliwość ich przeplatania, tworzenia oryginalnych kształtów i kompozycji, również dzięki łatwej regulacji długości kabla.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek