SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa wisząca Vibia Algorithm Zobacz większe

Lampa wisząca Vibia Algorithm

KOD: 250sdvibiaalgorithm

ID: 93681

Rok produkcji2015
Rodzaj lampyLampa wisząca
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantToan Nguyen
ProducentVibia
MateriałSzkło dmuchane
MateriałSzkło
Kraj pochodzeniaHiszpania
CenaCena od 479.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Vibia Algorithm

Lampa wisząca LED z dmuchanego szkła

Projektant: Toan Nguyen
Rodzaj: Lampa wisząca
Rok produkcji: 2015

Opis

Wszędzie w przyrodzie znajdujemy wzorce, korelacje i siły, które interpretowane za pomocą kodów języka matematycznego pomagają nam lepiej zrozumieć świat, w którym żyjemy.
ALGORYTM to narzędzie, które ma inspirować i ułatwiać naszą kreatywność, aż osiągniemy pożądane konfiguracja dla dowolnego projektu. Niczym konstelacja, stado ptaków czy chmura zamarzniętego deszczu, ta kolekcja łączy piękno i geometrię w systemie oświetleniowym wypełnionym magią.
„Zamiarem nie było zaprojektowanie całkowicie zdefiniowanego i „skończonego” produktu, ale narzędzie, które pozwala każdemu klientowi stworzyć własną lampę oświetleniową, w powiązaniu z przestrzenią architektoniczną, obszarem do oświetlenia i pożądanym rodzajem „wzoru graficznego””, według Toan Nguyen.
ALGORYTM składa się z konfiguracji światła globusy zawieszone na różnych wysokościach i zakotwiczone do sufitu za pomocą pływającej stalowej konstrukcji rurowej. Ta struktura to znacznie więcej niż tylko mechanizm nośny, który przyczynia się do ogólnej kompozycji z elegancką grą wizualną.
Poszczególne kule świetlne są wykonane z dmuchanego szkła z prążkowanym koncentrycznym wzorem powierzchni, który sam w sobie tworzy półprzezroczysty i stale zmieniający się efekt świetlny. Dyfuzory wyposażone są w oprawy LED o mocy 3,5W, które można przyciemniać.
Aspekty techniczne można łatwo rozwiązać online poprzez tworzenie wirtualnych modeli.

Toan Nguyen

Toan Nguyen - zdjęcie projektantaPo ukończeniu ENSCI (École Nationale Supérieure de Création Industrielle) w Paryżu) w 1995 roku projektant Toan Nguyen odbył szkolenie w Barcelonie pod kierunkiem Alberto Lievore. Kilka lat po przeprowadzce do Mediolanu w 1996 roku przez dekadę współpracował z Antonio Citterio. Jako szef działu projektowego i partner współtworzył liczne kolekcje dla wiodących firm projektowych na całym świecie.
W 2009 roku założył własne studio w Mediolanie, a następnie rozpoczął serię udanej współpracy z kilkoma głównymi markami w branży. przemysł wysokiej jakości i doskonałe rzemiosło w Europie, Ameryce Północnej i Azji, na meblach, oświetleniu, ceramice, a także na produktach technologicznych.
Dla Toana Nguyena projektowanie jest dyscypliną ściśle związaną z przedmiotem, w tradycyjnym sensie terminu. Priorytet mają fizyczne relacje z użytkownikami. Pokazując natychmiastowe poczucie sensownego wykorzystania, pierwszeństwo przyznaje się zrozumiałym formom i zoptymalizowanym procesom produkcyjnym, jednak nigdy nie zaniedbując zmysłowości materiałów i emocjonalnego wpływu obiektu.
Twórcza indywidualność Toana Nguyena została doceniona przez okręt flagowy współczesne marki projektowe, takie jak Dedon, Laufen, Fendi Casa, Bugatti Home, Brown Jordan, Coalesse, Teknion, Studio TK, District Eight, Vibia, Viccarbe, Walter Knoll, Lema, Busnelli, Wendelbo, RH, m.in. znaczna liczba których kreacje zostały nagrodzone prestiżowymi międzynarodowymi nagrodami.

Filmy

Tagi

wibia, Toan Nguyen, Algorytm, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy wiszące, lampa wisząca, Współczesne lampy wiszące w stylu; Szklane lampy wiszące, Lampy wiszące ze szkła dmuchanego; Lampy wiszące LED; Lampy wiszące Direct Light

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa wisząca Vibia Algorithm

Lampa wisząca Vibia Algorithm

Wszędzie w przyrodzie odnajdujemy wzory, korelacje i siły, które interpretowane za pomocą kodów języka matematycznego pomagają nam lepiej zrozumieć świat, w którym żyjemy. konfiguracja dla dowolnego projektu. Niczym konstelacja, stado ptaków czy chmura zamarzniętego deszczu, ta kolekcja łączy piękno i geometrię w systemie oświetleniowym wypełnionym magią. „Zamiarem nie było zaprojektowanie całkowicie zdefiniowanego i „skończonego” produktu, ale narzędzie, które pozwala każdemu klientowi stworzyć własną lampę oświetleniową, w powiązaniu z przestrzenią architektoniczną, obszarem do oświetlania i pożądanym rodzajem „wzoru graficznego””, według Toan Nguyen. ALGORYTM składa się z konfiguracji światła globusy zawieszone na różnych wysokościach i zakotwiczone do sufitu za pomocą pływającej stalowej konstrukcji rurowej. O wiele więcej niż tylko mechanizm nośny, ta struktura przyczynia się do ogólnej kompozycji z elegancką grą wizualną. Poszczególne kule świetlne są wykonane z dmuchanego szkła z prążkowanym koncentrycznym wzorem powierzchni, który sam w sobie tworzy półprzezroczysty i stale zmieniający się efekt świetlny. Dyfuzory wyposażone są w oprawy LED o mocy 3,5W, które można przyciemniać. Aspekty techniczne można łatwo rozwiązać online poprzez tworzenie wirtualnych modeli.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek