SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa wisząca De Padova Poet Zobacz większe

Lampa wisząca De Padova Poet

KOD: 250sdPOE#1S

ID: 93612

Rodzaj lampyLampa wisząca
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantKeiji Takeuchi
ProducentDe Padova
MateriałPoliwęglan (PC)
MateriałAluminium
MateriałPlastik
MateriałMetal
Kraj pochodzeniaWłochy

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
De Padova Poet

Aluminiowa lampa wisząca LED ze ściemniaczem

Projektant: Keiji Takeuchi
Rodzaj: Lampa wisząca
Kod produktu: POE#1S

Opis

Lampy wiszące i stojące/stołowe

STEROWANIE: temperatura barwowa (przestrajalna biel) i ściemniacz sterowany za pomocą 2 przycisków.
Ø40 cm - Obwód led umieszczony wewnątrz lampy zapewnia jednolite i funkcjonalne oświetlenie.
Ø80 cm - Dyfuzja przez światłowody zapewnia jednolite i funkcjonalne oświetlenie na całej średnicy.
Materiały Ø 40 cm:
RAMA: „soft touch” czarny matowy metal malowany proszkowo.
ROZETA SUFITOWA: „Soft touch ” czarny matowy metal malowany proszkowo.
DYFUZOR: opalizujący biały optycznie poliwęglan.
Materiały Ø 80 cm:
RAMA: “miękki w dotyku” matowy szary metal malowany proszkowo.
ROZETA SUFITOWA: “Miękka dotykowy” szary matowy lakierowany proszkowo.
DYFUZOR: biały opalizujący poliwęglan

Klasyfikacja: Klasa II
Kategoria ochrony IP30
Napięcie zasilania: 100÷240V / 50÷60 Hz
Zasilanie: Zasilacz sieciowy zintegrowany z produktem: Wyjście: 24 V
Zgodne żarówki: -
Źródło światła: LED, 36 W (POE#3S NE/TNE) LED, 65 W (POE#2SGR)
Wskaźnik oddawania barw CRI 85
Temperatura barwowa: Regulowana biel (2700÷5200 K).
Klasa energetyczna: A+
Ściemniacz w zestawie.

Keiji Takeuchi

Keiji Takeuchi - zdjęcie projektantaUrodzony w Fukuoce w Japonii w 1977 roku.
W wieku 15 lat Keiji Takeuchi zdecydował się na samodzielną przeprowadzkę do Nowej Zelandii, gdzie spędził młodość. W 1999 roku, podczas ostatniego roku w UNITEC School of Art, przeniósł się do Paryża na studia stypendialne w ENSCI / Les Ateliers. W tym samym roku otrzymał krajową nagrodę Nowej Zelandii za wzornictwo: złotą nagrodę w kategorii studentów za wzornictwo produktu. W tym samym czasie otrzymał również kilka innych nagród za wzornictwo.
W 2003 roku przeniósł się do Tokio, a od 2005 roku jest członkiem i projektantem w Naoto Fukasawa Design Ltd, pracując pod jednym z najbardziej wpływowych projektantów współczesnych : Naoto Fukasawa.
Po 7 latach pracy w biurze Naoto Fukasawy w Tokio, Takeuchi zdecydował się przenieść do Mediolanu, gdzie postanowił również założyć biuro satelitarne dla Naoto Fukasawy. Obecnie Takeuchi jest odpowiedzialny za wszystkie swoje europejskie i zachodnie projekty projektowe.
W 2014 r. zdecydował się rozpocząć freelancerowanie swoich osobistych projektów obok swojej obecnej roli dla Naoto Fukasawy w Mediolanie.
W tym samym roku Takeuchi został wybrany Giulio Cappellini jako jeden z siedmiu przyszłych projektantów, aw 2015 roku pracował nad projektem instalacji w KBIS Las Vegas dla włoskiej firmy kamienia naturalnego: Antolini we współpracy z G.Cappellini. Jego współpraca z G.Cappellinim trwa nadal i Cappellini po raz kolejny wybrał Takeuchiego do udziału w projekcie z Ceramica Flaminia z okazji 60-lecia jego istnienia. Później w tym samym roku założył KEIJI TAKEUCHI SRLS i obecnie współpracuje z różnymi międzynarodowymi markami.

Filmy

Tagi

DE PADOWA, Keiji Takeuchi, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy wiszące, lampa wisząca, Współczesne lampy wiszące w stylu; Aluminiowe lampy wiszące, Metalowe lampy wiszące, Lampy wiszące z poliwęglanu (PC), Plastikowe lampy wiszące, Lampy wiszące LED; Lampy wiszące Direct Light, Lampy wiszące ze ściemniaczem

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa wisząca De Padova Poet

Lampa wisząca De Padova Poet

Lampy wiszące i stojące/stołowe STEROWANIE: temperatura barwowa (przestrajalna biel) i ściemniacz sterowany 2 przyciskami. Ø40 cm - Obwód led umieszczony wewnątrz lampy zapewnia równomierne i funkcjonalne oświetlenie. Ø80 cm - A rozproszenie przez światłowody zapewnia jednolite i funkcjonalne oświetlenie na całej średnicy. Materiały Ø 40 cm: RAMA: „soft touch” czarny matowy metal malowany proszkowo. ROZETA SUFITOWA: „Soft touch” matowa czerń metal malowany proszkowo. DYFUZOR: opalizująco biały poliwęglan. Materiały Ø 80 cm: RAMA: „soft touch” matowy szary metal malowany proszkowo. ROZETA SUFITOWA: „Soft touch” matowa metal malowany proszkowo na kolor szary. DYFUZOR: biały opalizujący z poliwęglanu Klasyfikacja: Klasa II Kategoria ochrony IP30 Napięcie zasilania: 100÷240V / 50÷60 Hz Zasilanie: zasilacz sieciowy zintegrowany w produkcie: Wyjście: 24 V Kompatybilne żarówki: - Źródło światła: LED, 36 W (POE#3SNE/TNE) LED, 65 W (POE#2SGR) Współczynnik oddawania barw CRI 85 Temperatura barwowa: Regulowana biel (2700÷5200 K). Klasa energetyczna: A+ Ściemniacz w zestawie.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek