SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa wisząca Mascagni Sound Zobacz większe

Lampa wisząca Mascagni Sound

KOD: 250sdmascagnisound

ID: 93528

Rodzaj lampyLampa wisząca
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantErgon Design
ProducentMascagni
MateriałMateriał syntetyczny
MateriałMelamina
Kraj pochodzeniaWłochy

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Mascagni Sound

Przegrody akustyczne z materiału syntetycznego

Projektant: Ergon Design
Rodzaj: Lampa wisząca

Opis

Opatentowana konstrukcja Sound sprawia, że ​​konfiguracja jest łatwa dzięki prostym i elastycznym stacjom roboczym i ekranom dzielącym, niezależnie od środowiska, w którym mają się znajdować. Panele, oświetlenie, blaty biurek, drewniane i metalowe ramy, wszystko to i wiele więcej sprawia, że ​​Sound jest stale rozwijającym się produktem.

Ergon Design

Ergon Design - zdjęcie projektantaNata alla fine degli anni novanta, Ergon to specjalistyczna społeczność w dziedzinie projektowania i stworzona przez twórców przemysłu, od lat quale Patrizia i Antonio Mugnoz, który jest jego synem i twórcami. volte a trovare il giusto equilibrio tra necessità di mercato, risultato estetico, costi di produzione e investimenti per fornire un servizio di qualità superiore a quelle aziende per cui la continua innovazione e ve la nich sorc. La collaborazione con aziende che operano in settori merceologici diversi, ha permissiono alla Ergon di sviluppare un metodo di lavoro che permette di controllare tutte le fasi di sviluppo di un progetto: dal concept alla realizzazione della pre-serie, alla conmuazione, alla conmuazione Verifica continua delle fasi intermedie.

Tagi

Mascagni, Ergon projekt, Dźwięk, Wiszące panele akustyczne, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy wiszące, Akustyczne lampy wiszące, Przegrody biurowe, oświetlenie biurowe, wiszący panel akustyczny, lampa wisząca, Akustyczna lampa wisząca, Materiały syntetyczne Wiszące panele akustyczne, Wiszące panele akustyczne z melaminy, Przegrody akustyczne, Lampy wiszące z materiałów syntetycznych, Lampy wiszące z melaminy, Akustyczne lampy wiszące, Materiały syntetyczne Akustyczne lampy wiszące; Akustyczne lampy wiszące melaminowe

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Szukasz innych plików / modeli tego produktu?

Napisz do nas, a pomożemy ci je znaleźć.

Napisz opinię

Lampa wisząca Mascagni Sound

Lampa wisząca Mascagni Sound

Opatentowana konstrukcja Sound sprawia, że ​​konfiguracja jest łatwa dzięki prostym i elastycznym stacjom roboczym i ekranom dzielącym, niezależnie od środowiska, w którym mają się znajdować. Panele, oświetlenie, blaty biurek, drewniane i metalowe ramy, wszystko to i wiele więcej sprawiają, że Sound jest stale rozwijającym się produktem.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Skargi 17, 48-250 Głogówek