SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa wisząca E15 North Zobacz większe

Lampa wisząca E15 North

KOD: 250sdLT05

ID: 93506

Rok produkcji2013
Rodzaj lampyLampa wisząca
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantStudio Besau-Marguerre
ProducentE15
NagrodyInterior Innovation Award - Winner
MateriałMiedź
MateriałMetal
MateriałAluminium
Kraj pochodzeniaNiemcy

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
E15 North

Metalowa lampa wisząca

Projektant: Studio Besau-Marguerre
Rodzaj: Lampa wisząca
Rok produkcji: 2013
Kod produktu: LT05

Dane techniczne

23 mm
ø 33 mm

Opis

Generowanie intrygującego pokazu światła i formy NORTH to wyraziste światło z wyraźną podstawową prostotą. Zaprojektowany przez duet projektantów z Hamburga, Eva Marguerre i Marcel Besau, NORTH żartobliwie oznacza abstrakcyjną geometrię lub fazy księżyca, zmieniając swój wygląd w zależności od perspektywy widza. Zredukowany do okrągłego kształtu rdzenia jako pojedyncze imponujące światło lub dramatycznie zmontowany w grupie, łączący wiele świateł o różnych rozmiarach i kolorach, NORTH zapewnia nieograniczone rozwiązania dla przestrzeni prywatnych i publicznych. NORTH jest wykonany z polerowanej miedzi, mosiądzu lub stali nierdzewnej, a także ze stali malowanej proszkowo na biało sygnałową.

Studio Besau-Marguerre

Studio Besau-Marguerre - zdjęcie projektantaSTUDIO BESAU-MARGUERRE SKŁADA SIĘ Z DUETEM PROJEKTANTÓW EVA MARGUERRE (*1983) I MARCEL BESAU (*1980).
PO STUDIACH PROJEKTOWANIA PRODUKTÓW I KOMUNIKACJI W KARLSRUHE I WUPPERTAL, PARA ZAŁOŻYŁA WŁASNY INTERDYSCYPLINARNY STUDIO DESIGNU MAJ 2011, OBEJMUJĄCE PROJEKTY WNĘTRZ, KOMUNIKACJI WIZUALNEJ, PROJEKTOWANIA REDAKCYJNEGO I STYLIZACJI. ICH WSPÓŁPRACOWE PODEJŚCIE DO PROJEKTOWANIA GENERUJE WYJĄTKOWE I INNOWACYJNE POMYSŁY ORAZ PRODUKTY, W KTÓRYCH EKSPERYMENTALNE WYKORZYSTANIE NIETYPOWYCH MATERIAŁÓW CZĘSTO POŁĄCZA SIĘ Z NIESAMOWITYMI KOLORAMI. CHOCIAŻ EVA MARGUERRE I MARCEL BESAU są stosunkowo nowe na scenie wzornictwa, mogą już spojrzeć wstecz na ważne kamienie milowe w karierze, z licznymi nominacjami do międzynarodowych nagród za wzornictwo i wygranymi cenami, takimi jak NIEMIECKA NAGRODA WZORNICTWA FINALISTA NEWCOMER FINALISTUS 2014 I EXHI W WIELU APLIKACJACH NIEMCY I ZA GRANICĄ.

Odznaczenia

Interior Innovation Award - Winner

Interior Innovation Award - Winner

Filmy

Tagi

e15; Studio Besau-Marguerre, Północ, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy wiszące, lampa wisząca, Współczesne lampy wiszące w stylu; Aluminiowe lampy wiszące, Metalowe lampy wiszące, Miedziane lampy wiszące

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa wisząca E15 North

Lampa wisząca E15 North

Generowanie intrygującego pokazu światła i formy NORTH to wyraziste światło z wyraźną podstawową prostotą. Zaprojektowany przez duet projektantów z Hamburga, Evę Marguerre i Marcela Besau, NORTH żartobliwie oznacza abstrakcyjną geometrię lub fazy księżyca, zmieniając swój wygląd w zależności od perspektywy widza. Zredukowany do okrągłego kształtu rdzenia jako pojedyncze imponujące światło lub dramatycznie zmontowany w grupie, łączący wiele świateł o różnych rozmiarach i kolorach, NORTH zapewnia nieograniczone rozwiązania dla przestrzeni prywatnych i publicznych. NORTH jest wykonany z polerowanej miedzi, mosiądzu lub stali nierdzewnej, a także ze stali malowanej proszkowo na biało sygnałową.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek