SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa wisząca EMKO Hat Zobacz większe

Lampa wisząca EMKO Hat

KOD: 250sdemkohat

ID: 93482

Rok produkcji2020
Rodzaj lampyLampa wisząca
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantBüro Famos
ProducentEMKO
MateriałAluminium
MateriałMetal
Kraj pochodzeniaLitwa
CenaCena od 159.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
EMKO Hat

Aluminiowa lampa wisząca LED

Projektant: Büro Famos
Rodzaj: Lampa wisząca
Rok produkcji: 2020

Opis

Początkowa idea serii HAT pochodziła z wyraźnych i graficznych kształtów często spotykanych w komiksach. Podobnie jak różne postacie w historii, trzem kształtom kapelusza można przypisać niezależne osobowości. Jednolita, matowa kolorystyka przypomina rzucany cień, a same przedmioty są bardzo współczesne dzięki prostej formie. 
Światła można w zabawny sposób łączyć i wieszać w grupach, mieszając różne kształty, a także ściśle układać przy użyciu tylko jednego z kształtów w każdym przypadku. 
Te CZAPKI wyglądają fantastycznie w większości ustawień: w lobby i barach, nad ladą w sklepie lub w przytulnej prywatnej przestrzeni – co tylko chcesz. Wszystko jest możliwe, od oświetlenia punktowego po nastrojowe. 

Büro Famos

Büro Famos - zdjęcie projektantaNazywamy się Hanna Litwin i Romin Heide. W naszym berlińskim biurze opracowujemy rozwiązania dla różnych dziedzin projektowania. Nasze kluczowe kompetencje obejmują oświetlenie, meble i akcesoria.
Praca na zlecenie lub bezpłatne projekty, pojedyncze sztuki lub produkcja na dużą skalę, projektowanie graficzne lub produktowe – lubimy pracować między dyscyplinami, aby tworzyć nowe koncepcje.< br />Prawdziwe czy cyfrowe, dwu- lub trójwymiarowe, w warsztacie lub przy komputerze – łączymy tradycyjne techniki z nowymi materiałami i nowoczesnymi procesami, aby tworzyć współczesne produkty i rozwiązania.
Naszym celem jest tworzenie trwałych przedmioty: proste w kształcie, przyjemne w użyciu, poważne i urocze.

Tagi

EMKO, Biuro Famos, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy wiszące, lampa wisząca, Współczesne lampy wiszące w stylu; Aluminiowe lampy wiszące, Metalowe lampy wiszące, Lampy wiszące LED; Lampy wiszące Direct Light

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa wisząca EMKO Hat

Lampa wisząca EMKO Hat

Początkowa idea serii HAT wywodziła się z wyraźnych i graficznych kształtów często spotykanych w komiksach. Podobnie jak różne postacie w historii, trzem kształtom kapelusza można przypisać niezależne osobowości. Jednolita, matowa kolorystyka przypomina rzucany cień, a same przedmioty są bardzo współczesne ze względu na ich prostą formę. Światła można w zabawny sposób łączyć i wieszać w grupach mieszając różne kształty, a także ściśle układać za pomocą tylko jednego z kształtów w w każdym przypadku. Te CZAPKI wyglądają fantastycznie w większości ustawień: w holach i barach, nad ladą w sklepie lub w przytulnej prywatnej przestrzeni – co tylko chcesz. Wszystko jest możliwe, od oświetlenia punktowego po nastrojowe.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek