SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa wisząca Archier Highline 3D Zobacz większe

Lampa wisząca Archier Highline 3D

KOD: 250sdarchierhighline3d

ID: 93394

Rodzaj lampyLampa wisząca
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProducentArchier
MateriałMetal
MateriałMosiądz
Kraj pochodzeniaAustralia

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Archier Highline 3D

Lampa wisząca LED

Rodzaj: Lampa wisząca

Opis

Przyjaciel Jonathan Ben – Tovim – projektant pracujący z formami geometrycznymi – zasugerował współpracę w celu stworzenia nowoczesnej interpretacji żyrandola przy użyciu naszego wisiorka Highline.
Dynamiczna i dramatyczna forma rzeźbiarska wykonana w wielu długościach Highline , to kompletna reinterpretacja wisiorka. Mosiężny profil z inkrustowanymi diodami LED tworzy podstawę dla różnorodnych geometrycznych brył, które można dostosować.
Zabawne napięcie zawarte w konstrukcji strukturalnej zachęca cienie
i światło do interakcji z materiałami, oferując ciepłe i wyraźne uczucie spacja.

Partner współpracujący: Ben–Tovim Design

Materiały
- Mosiądz woskowany satynowy lub antyczny
- Złącza ze stali nierdzewnej malowanej proszkowo na czarno( ccc333)- Piaskowany, karbowany akrylowy dyfuzor
- Drobno pleciony materiał tekstylny

Szczegóły
-Niemiecka taśma LED 24V i sterownik
-Long Life LED do 50 000 godzin
- 3000 K (ciepła biel) lub 4000 K (zimna biel)

Tagi

ARCHIER, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy wiszące, lampa wisząca, Współczesne lampy wiszące w stylu; Metalowe lampy wiszące, Lampy wiszące mosiężne, Lampy wiszące LED; Lampy wiszące światła bezpośredniego i pośredniego, Lampy wiszące ze ściemniaczem

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa wisząca Archier Highline 3D

Lampa wisząca Archier Highline 3D

Przyjaciel Jonathan Ben – Tovim – projektant pracujący z formami geometrycznymi – zasugerował współpracę w celu stworzenia nowoczesnej interpretacji żyrandola przy użyciu naszej Highline wisiorki. Dynamiczna i dramatyczna forma rzeźbiarska wykonana z wielu Highline długości, to kompletna reinterpretacja wisiorka. Mosiężny profil z inkrustowanymi diodami LED tworzy podstawę dla różnorodnych brył geometrycznych, które można dostosować. Zabawne napięcie zawarte w konstrukcji strukturalnej zachęca cienie i światło do interakcji z materiałami, oferując ciepłe i wyraźne uczucie przestrzeń. Partner: Ben–Tovim Design Materiały - Mosiądz woskowany w kolorze satyny lub antycznej patyny - Złącza ze stali nierdzewnej malowane proszkowo na czarno - Piaskowany, rowkowany akrylowy dyfuzor - Drobno pleciony flex tekstylny Szczegóły - Taśma LED 24V i sterownik w Niemczech - LED Long Life do 50 000 godzin - 3000K (ciepła biel) lub 4000K (zimna biel)

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek