SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa wisząca Ligne Roset Ruflette Zobacz większe

Lampa wisząca Ligne Roset Ruflette

KOD: 250sdlignerosetruflette

ID: 93313

Rok produkcji2021
Rodzaj lampyLampa wisząca
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantMarie Christine Dorner
ProducentLigne Roset
MateriałBawełna
MateriałTkanina
Kraj pochodzeniaFrancja

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Ligne Roset Ruflette

Bawełniana lampa wisząca

Projektant: Marie Christine Dorner
Rodzaj: Lampa wisząca
Rok produkcji: 2021

Opis

Falbana to gruby pasek taśmy, który jest przyszyty do górnej części zasłon, aby można je było zebrać, do którego można przymocować haczyki do zasłon. krawędzie najszerszej części klosza i to właśnie ona, plisując bawełniany perkal, umożliwia formowanie regularnych plis na jego dwóch zboczach. Klasyczna technika współczesnego i bardzo uroczego projektu.

Marie Christine Dorner

Marie Christine Dorner - zdjęcie projektantaParyż, Tokio, Londyn i znowu z powrotem do Paryża… kiedy Marie-Christine przenosi swoje atelier, ma to na celu przekroczenie morza.
Naznaczona jej długimi pobytami w tych stolicach, jej podróż, zapoczątkowana przez ukończenie l'Ecole Camondo , czyta się jak katalog miejsc, podróż od obiektu do obiektu. Cisi przyjaciele rozbrzmiewają sercem i duszą człowieka w centrum każdego projektu podpisanego MCD.
Bakarat, Montis, Ligne Roset, Le Mobilier National … prestiżowych marek, które świadczą o perfekcjonizmie Marie Christine Dorner: od jej pierwszej kolekcji mebli Idee w Japonii (1986) po najnowszą kolekcję pierścionków porcelanowych Bernardauda w Paryżu (2008).
Eklektyczna projektantka, kosmopolityczna architekt wnętrz, nie ma ustalone granice lub granice.Glob jest jej inspiracją, a globalność jej intencją.

Filmy

Tagi

Rozeta Ligne, Marie Christine Dorner, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy wiszące, lampa wisząca, Współczesne lampy wiszące w stylu; Lampy wiszące z tkaniny; Bawełniane lampy wiszące, Lampy wiszące światła bezpośredniego i pośredniego

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa wisząca Ligne Roset Ruflette

Lampa wisząca Ligne Roset Ruflette

Falbana to gruby pasek taśmy, który jest przyszyty do górnej części zasłon, dzięki czemu można je zebrać, do którego można przymocować haczyki. W tej zawieszonej lampie Marie Christine Dorner wysoka falbana jest owinięta wokół zewnętrznej części krawędzie najszerszej części klosza i to właśnie ona, plisując bawełniany perkal, umożliwia formowanie regularnych plis na jego dwóch zboczach. Klasyczna technika współczesnego i bardzo uroczego projektu.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek