SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Stołek Vondom Wall Street Zobacz większe

Stołek Vondom Wall Street

KOD: 250sdvondomwallstreet

ID: 143837

Rok produkcji2016
Rodzaj meblaStołek
ProjektantEugeni Quitllet
ProducentVondom

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Vondom Wall Street

Wysoki stołek ogrodowy z polipropylenu

Rodzaj: Stołek
Projektant: Eugeni Quitllet
Rok produkcji: 2016

Opis

Krzesło Urban-Nature, które łączy technologię i zmysłowość, aby uhonorować ideę: siedzieć, aby myśleć, marzyć, mówić... Być blisko morza i miasta jednocześnie; To mieszanka emocji, która przenosi Cię w inne możliwe rzeczywistości... Wyjątkowe krzesło, które powtarza się w nieskończoność, aby dzielić się z innymi. Jej lekkość, materiał oraz zmysłowe i eleganckie kształty tworzą niepowtarzalny przedmiot do zastosowania wewnątrz lub na zewnątrz.

Eugeni Quitllet

Eugeni Quitllet - zdjęcie projektantaKataloński projektant Eugeni Quitllet urodził się w 1972 roku. Ukończył Llotja Art School w Barcelonie. Chętnie określa siebie jako „Disoñador”, hiszpańskie połączenie projektanta i marzyciela. Jego wymyślona przyszłość jest wolna od grawitacji, z niesamowitą estetyką podsumowaną w połączeniu cyfrowej precyzji i płynnych krzywych. Ten urodzony na Ibizie industrialny marzyciel po raz pierwszy był świadkiem, jak wiejski odcinek plaży stał się nieformalnym centrum ultranowoczesnej muzyki elektronicznej, zanim dorastał w Barcelonie, miejscu architektonicznej przepaści, gdzie organiczne wybuchy Gaudiego zjednoczą się z pawilonem zaprojektowanym przez Miesa van der Rohe , racjonalistyczny klejnot marmoralny zainstalowany w Katalonii, zanim zakorzenił się w Stanach Zjednoczonych. Eugeni Quitllet mieszka i pracuje w Barcelonie. Trzymaj rękę na pulsie naszego ciągle zmieniającego się paradoksalnego okresu, nie spuszczając oka z tego pioniera.
Eugeni tworzy bestsellerowe obiekty pomiędzy rysunkami i rzeźbami, opanowując pełnię i puste przestrzenie, aby odsłonić eleganckie sylwetki ukryte w materiale. Jego kreatywne słownictwo wykracza poza prostą relację między funkcją a stylem, wprowadzając nowe przedmioty na współczesną scenę projektowania, zawsze z niesłabnącym entuzjazmem: krzesło Tabu to eksplozja życia dla Alias, wydarzenia na targach w Mediolanie 2014, jak rozkwit, który rozwija się w siedzisko będące syntezą natury i robotyki wymaganej do cyfrowej rzeźby.
W 2015 roku krzesła Tube w Mobles 114 i Dream-Air w Kartell ucieleśniają pasję projektanta do nieważkości. Ten pierwszy z rurową konstrukcją łączy w sobie słownictwo współczesnego designu XX wieku. Ten ostatni zaprojektował „Jak szalik na wietrze, sen zawieszony w powietrzu. Dream-Air to prosta rama, która oddaje piękno krzywizny ciała siedzącego w pustej przestrzeni.”
Ten sam rok i ta sama idea lekkości z krzesłem Cloud-io i Vase-O jak krople wody skondensowane w przestrzeń na siedzisko i półprzezroczysty wazon w Kartell. Jeśli chodzi o kolekcję Dream Tool dla Lexon ponownie w 2015 roku, wynaleziono małe, płynące krajobrazy, w których funkcje są zawieszone w ramie: charakterystyczny proces, który naturalnie pojawia się w kilku projektach projektanta, takich jak wazony Shine (2013) i lampa Light Air (2011) dla Kartell.
Projektant z Ibizy wypuścił swoją pierwszą kolekcję outdoorową dla Vondom w 2014 roku z organicznymi i ewoluującymi siedzeniami, połączonymi przez Bluetooth i zdolnymi do rozpowszechniania muzyki: jak muszle do słuchania morza według projektanta z Ibiza. Plastikowa kolekcja dążąca do silnego związku projektanta z tym materiałem, czego jednym z najlepszych przykładów jest Cloud-io dla Kartell.
Jeśli chodzi o słuchawki VK-1 (2011) w Aëdle, kolejny bestseller w tym procesie by stać się punktem odniesienia w przemyśle muzycznym, Eugeni Quitllet zaprojektował je jak prawdziwy projekt dla słuchawek, wykorzystując najlepsze procesy produkcyjne.
Adept w pracy na przeciwległych biegunach, w 2014 roku stworzył kolekcję archetypowych i luksusowych sztućców dla Christofle , a także usługę jednorazowego plastiku dla IPI, producenta, dla którego projektował już tace Air France (2012). Nic niezwykłego dla kogoś, kto mówi: „Gdy tylko próbujemy dopracować formę, otrzymujemy nóż, niezależnie od tego, czy chodzi o projekt łodzi, czy drapacza chmur”. Kontynuacja tworzenia najbardziej bezpośredniego i najnowocześniejszego objawienia formy, jak to tylko możliwe. Od obiektu do przestrzeni, Eugeni Quitllet jest mistrzem designu z wyjątkową wizją ponownego przemyślenia naszego otoczenia za pomocą stale ewoluujących innowacji.
Ostatnio nagrodzony Projektantem Roku 2016 przez Maison&Objet.

Filmy

Tagi

VONDOM, Eugeni Quitllet, Wall Street, Meble ogrodowe, Stoły i krzesła, Hokery, Stołki ogrodowe, Stołek, Stołek ogrodowy, Stołki w stylu współczesnym, Stołki z tworzywa sztucznego, Stołki z polipropylenu (PP), Plastikowe stołki ogrodowe, Stołki ogrodo

Napisz opinię

Stołek Vondom Wall Street

Stołek Vondom Wall Street

Krzesło Urban-Nature, które łączy technologię i zmysłowość, aby uhonorować ideę: siedzieć, aby myśleć, marzyć, mówić... Być blisko morza i miasta jednocześnie; To mieszanka emocji, która przenosi Cię w inne możliwe rzeczywistości... Wyjątkowe krzesło, które powtarza się w nieskończoność, aby dzielić się z innymi. Jej lekkość, materiał oraz zmysłowe i eleganckie kształty tworzą niepowtarzalny...

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek