SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Stół Vondom Vertex Zobacz większe

Stół Vondom Vertex

KOD: 250sdvondomvertex

ID: 143832

Rok produkcji2010
Rodzaj meblaStół
ProjektantKarim Rashid
ProducentVondom

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Vondom Vertex

Stół ogrodowy

Rodzaj: Stół
Projektant: Karim Rashid
Rok produkcji: 2010

Opis

Jedno z ostatnich wspaniałych dzieł KARIMA RASHID, możemy znaleźć w VERTEX, rodzinie ultranowoczesnych rzeźbionych mebli zewnętrznych i wewnętrznych zaprojektowanych dla hiszpańskiej marki VONDOM. Vertex, zestaw stołu i krzeseł, jego trójkątne płaszczyzny dynamicznie spotykają się, tworząc wygodne formy odpowiednie do jadalni, sal konferencyjnych, bankietów, sal wykładowych i innych codziennych potrzeb. VERTEX wygląda tak, jakby został wykuty z jednego bloku materiału, to, co pozostało, jest jeszcze strukturalne, piękne.

Kolekcja VERTEX została stworzona, aby dodać do naszej przestrzeni bardziej konceptualny element architektoniczny, nadając mu bardziej wyrafinowany akcent.
Do kolekcji został dodany stołek Vertex, szczegółowy i elegancki element, który zachowuje oryginalną inspirację całej kolekcji.
Te elementy są wykonane techniką formowania rotacyjnego; zasadniczą cechą tego procesu jest to, że materiał w 100% podlega recyklingowi i istnieje nieskończenie wiele możliwości jego kształtowania.

Karim Rashid

Karim Rashid - zdjęcie projektantaKarim Rashid jest jednym z najbardziej płodnych projektantów swojego pokolenia. Ponad 3000 projektów w produkcji, ponad 300 nagród i praca w ponad 40 krajach potwierdzają legendę wzornictwa Karima. Jego nagradzane projekty obejmują towary luksusowe dla Christofle, Veuve Clicquot i Alessi, produkty demokratyczne dla Umbra, Bobble i 3M, meble dla Bonaldo i Vondom, oświetlenie dla Artemide i Fabbian, produkty high-tech dla Asusa i Samsunga, projektowanie powierzchni dla Marburga oraz Abet Laminati, tożsamość marki dla Citibank i Sony Ericsson oraz opakowania dla Method, Paris Baguette, Kenzo i Hugo Boss.
Dotyk Karima wykracza poza produkt i obejmuje wnętrza takie jak restauracja Morimoto w Filadelfii; Hotel Semiramis, Ateny; hotel nhow, Berlin; Stacja metra Universita, Neapol, a także projekty wystaw dla Deutsche Bank i Audi.
Prace Karima znajdują się w 20 stałych kolekcjach i wystawia sztukę w galeriach na całym świecie. Karim jest wieloletnim zdobywcą nagrody Red Dot, nagrody Chicago Athenaeum Good Design, ID Magazine Annual Design Review, nagrody IDSA Industrial Design Excellence. życie codzienne. Posiada doktoraty honoris causa OCAD w Toronto i Corcoran College of Art & Design w Waszyngtonie. Karim był opisywany w czasopismach i książkach, w tym w Time, Vogue, Esquire, GQ, Wallpaper i wielu innych.
Najnowsza monografia Karima, Sketch (Frame Publishing, 2011), zawiera 300 odręcznych i cyfrowych rysunków wybranych z ostatnich 25 lat. Inne książki to KarimSpace, zawierający 36 projektów architektury wnętrz Karima (Rizzoli, 2009); Zaprojektuj siebie, przewodnik Karima do życia (Harper Collins, 2006); Digipop, cyfrowa eksploracja grafiki komputerowej (Taschen, 2005); Portfolio projektów kompaktowych (Chronicle Books 2004); a także dwie monografie, zatytułowane Ewolucja (Universe, 2004) i Chcę zmienić świat (Rizzoli, 2001).
Pluralizm Karima w wolnym czasie flirtuje ze sztuką, modą i muzyką i jest zdeterminowany, aby twórczo dotknąć każdy aspekt naszego fizycznego i wirtualnego krajobrazu.

Filmy

Tagi

VONDOM, Karim Rashid, Vertex, Meble ogrodowe, Stoły i krzesła, Stoły, Stoły ogrodowe, Stół, Stół ogrodowy, Stoły w stylu współczesnym, Stoły designerskie, Stoły ogrodowe w stylu współczesnym, Stoły ogrodowe Design

Napisz opinię

Stół Vondom Vertex

Stół Vondom Vertex

Jedno z ostatnich wspaniałych dzieł KARIMA RASHID, możemy znaleźć w VERTEX, rodzinie ultranowoczesnych rzeźbionych mebli zewnętrznych i wewnętrznych zaprojektowanych dla hiszpańskiej marki VONDOM. Vertex, zestaw stołu i krzeseł, jego trójkątne płaszczyzny dynamicznie spotykają się, tworząc wygodne formy odpowiednie do jadalni, sal konferencyjnych, bankietów, sal wykładowych i innych codzienny...

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek