SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Półka Vitra Corniches Zobacz większe

Półka Vitra Corniches

KOD: 250sdvitracorniches

ID: 143702

Rok produkcji2012
Rodzaj meblaPółka
ProjektantRonan & Erwan Bouroullec
ProducentVitra

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Vitra Corniches

Półka ścienna z tworzywa sztucznego

Rodzaj: Półka
Projektant: Ronan & Erwan Bouroullec
Rok produkcji: 2012

Opis

Corniches powstały z potrzeby małych, zaimprowizowanych przestrzeni do przechowywania różnych przedmiotów. „W ten sam sposób, w jaki wieszamy swoje rzeczy na skale wystającej z klifu przed nurkowaniem do morza, potrzebujemy również małego, nieformalnego miejsca do przechowywania w życiu codziennym” – wyjaśnia Ronan Bouroullec. I to jest powód, dla którego Corniches nie są ani zwykłymi półkami, ani prostymi poziomymi powierzchniami, ale raczej indywidualnymi, izolowanymi występami w środowiskach, które tworzymy.
Czy jako stojak na klucze przy drzwiach wejściowych, miejsce na wszystko, czego potrzebujemy mieć na wyciągnięcie ręki w łazience, powierzchnię do ekspozycji niewielkiej kolekcji przedmiotów lub jako dużą instalację, Corniches to nowy sposób wykorzystania ścian w naszych przestrzeniach mieszkalnych.

Materiały :

- Obudowa: tworzywo ASA, powierzchnia o wysokim połysku.
- Wspornik ścienny: poliamid.
- Opakowanie: pudełko upominkowe premium.

Ronan & Erwan Bouroullec

Ronan & Erwan Bouroullec - zdjęcie projektantaNati negli anni '70 w Quimper, w Bretanii, i fratelli Ronan e Erwan Bouroullec lavorano insieme da oltre vent'anni. La loro carriera inizia nel 1997 quando Ronan, appena diplomato all'Ecole Nationale des Arts Décoratifs di Parigi, progetta, insieme a Erwan, ancora studente all'Ecole des Beaux-Arts di Cergy-Pontoise, la Cucina Disintegrata, un arredo indiggiatopendente, su piedini in acciaio, che, nella sua semplicità, stravolge completamente il concetto di cucina tradizionale. Presentata al Salone del Mobile di Parigi, Cucina Disintegrata Suscita l'interesse di Giulio Cappellini, która jest komisją należną fratelli i progresji do wynajęcia i sedii. Nascono jako Lit Clos, arredo nomade na drodze do letto i aparatu fotograficznego, ripropone Concetto of Cucina Disintegrata, i Hole Chair, zrealizowano sedia z unikalnym oświetleniem laserowym.
La carriera dei due designer ha un deciso sviluppo nel 2000, grazie ad alcuni Importanti lavori. Zajmuję się projektowaniem sklepu na miarę Isseya Miyake, poświęcając się kolekcji A-Poc, aby przejść do systemu mobilnego dla użytkownika Joyn na Vitra. W 2001 roku galeria Kreo di Parigi, laboratorium specjalistyczne w zakresie produkcji seryjnej w ograniczonych limitach edycji, ma ogromną pracę od projektantów Mendini, Grcic, Morrison i innych, zaangażowanych w swoją własną osobowość. Ta chwila w początkach ważnej współpracy z markami Flos, Kartell, Magis, Mutina, Artek, Alessi, Cassina.
Lokalizacja braterstwa Bouroullec wyróżnia się dla każdej linii, za prostą formę i edukację dei volumi. Ognistego progetto parte dalla volontà didefinie lo spazio w terminach flessibilità i modularità., puntando all'essenzialità i al confort, eliminując wszystkie elementy zbędne, ma sens ridursi ad un freddo minimalismo. Tra i bestseler firmati dai due fratelli, w libreria Cloud, na poltrona Spring i divano Basket 011 per Cappellini; lo schermo divisorio in plastica Algues, divano Alcova e la sedia Vegetal per Vitra; krzesło Steelwood, wyróżnione nagrodą Złotego Kompasu ADI 2011, oraz kolekcję Tavoli Striper dla Magis; zbiór ubogich Facett, nagrodzony w 2008 roku nagrodą Red Dot Award i Divano Ploum za Ligne Roset.
Animacje z niesamowitą ciekawostką dla wszystkich dzieł artystycznych, które zasługują na wyróżnienie i wyróżnienie za projekt, który ma być w konkursie projektowanie przemysłowe, e che abrracciano sztuki orafa, projektowanie, fotografia, sztuka wideo w całej architekturze. Miałem swoje osiągnięcia w większości kolektywów i osobowości od 2002 roku, podczas gdy większość fanów stała się częścią stałych kolekcji prestiżowych muzeów z MoMa w Nowym Jorku, Centrum Pompidou w Parygii, Instytutu Sztuki w Chicago i Projektowania Muzeum w Londynie.

Tagi

Vitra, Ronan & Erwan Bouroullec, Systemy i moduły do ​​przechowywania, Półki ścienne, półka ścienna, Półki ścienne w stylu współczesnym, Półki ścienne Design, Półki ścienne z tworzywa sztucznego

Napisz opinię

Półka Vitra Corniches

Półka Vitra Corniches

Corniches powstały z potrzeby małych, zaimprowizowanych przestrzeni do przechowywania różnych przedmiotów. „W ten sam sposób, w jaki wieszamy swoje rzeczy na skale wystającej z klifu przed nurkowaniem do morza, potrzebujemy również małego, nieformalnego miejsca do przechowywania w życiu codziennym – wyjaśnia Ronan Bouroullec. I to jest powód, dla którego Corniches nie są ani zwykłymi półkami...
Negocjacja ceny

Aktualna cena: 0.00 zł

 

* Pola wymagane


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 REGNUM Róża Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Powstańców 6, 48-250 Głogówek