SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sofa Thonet 2002 Zobacz większe

Sofa Thonet 2002

KOD: 250sdthonet2002

ID: 142840

Rok produkcji2015
Rodzaj meblaSofa
ProjektantChristian Werner
ProducentThonet

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Thonet 2002

Sofa

Rodzaj: Sofa
Projektant: Christian Werner
Rok produkcji: 2015

Opis

Sofa z giętego drewna we współczesnym stylu nawiązuje do naszych początków. Sofy 2002 i fotel 2001, cieszące się dużym uznaniem, oparte są na przewiewnej ramie z giętego drewna, która owija się wokół bujnej poduszki siedziska i tworzy podłokietniki. Filigranowy drewniany wspornik nadaje sofie i fotelowi wyjątkowo lekki wygląd – zachwycają również jako wolnostojące elementy w każdym otoczeniu. Luźne poduszki oparciowe i boczne sofy można indywidualnie łączyć.
Dzięki zredukowanej formie i wysokiemu komfortowi siedzenia, gięta sofa nadaje się nie tylko do użytku prywatnego, ale również służy jako miejsce spotkań towarzyskich w nowoczesnych biurach. Podnóżek 2002 H odzwierciedla objętość i szwy poduszek siedzisk fotela i sofy, pozwalając na aranżację całych pejzaży salonowych, które tworzą dynamiczny i harmonijny obraz grupowy.
Dostępne jest lite gięte drewno sofy i fotela w bejcowanym lub lakierowanym buku lub w jesionie olejowanym, lakierowanym lub bejcowanym. Poduszki można nabyć indywidualnie z szeroką gamą materiałów pokryć do wyboru.

Christian Werner

Christian Werner - zdjęcie projektantaChristian Werner, geboren 1959 w Berlinie,
Studium Industrial-Design w Berlinie i Hamburgu.
Seit 1992 eigenes Studio w Hamburgu dla
Produktgestaltung, Schwerpunkt Möbel, Leuchten
und Accessoires sowie Innenarchitektur in den
Bereichen Läden, Restauracje i Messestände.

Filmy

Tagi

Thonet, Christian Werner, 2000, Sofy i fotele, Sofy, Meble do budynków użyteczności publicznej, Meble hotelowe, Sofy do poczekalni, Sofy hotelowe, Sofa, Sofa do poczekalni, Sofa hotelowa, Sofy w stylu współczesnym, Sofy skórzane, Sofy z tkaniny, Sofy

Napisz opinię

Sofa Thonet 2002

Sofa Thonet 2002

Sofa z giętego drewna we współczesnym stylu nawiązuje do naszych początków. Sofy 2002 i fotel 2001, cieszące się dużym uznaniem, oparte są na przewiewnej ramie z giętego drewna, która owija się wokół bujnej poduszki siedziska i tworzy podłokietniki. Filigranowy drewniany wspornik nadaje sofie i fotelowi wyjątkowo lekki wygląd – zachwycają również jako wolnostojące elementy w każdym otoczeniu...

Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 REGNUM Róża Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Powstańców 6, 48-250 Głogówek